آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 86661
تاریخ انتشار : 1397/07/19 - 13:30
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
دستگاه‌ها جهت تسریع در ساخت درمانگاه شمال شهر بیرجند همکاری کنند
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه ای که با مدیر عامل تأمین اجتماعی داشتیم قرار شد کارهای اجرایی و عملیاتی برای ساخت پیگیری شود و کار با سرعت بیشتری انجام شود.

حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، پیرامون دیدار اعضای مجمع نمایندگان استان با دکتر نوربخش مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور اظهار کرد: در این دیدار در خصوص ساخت مراکز درمانی تامین اجتماعی در شمال شهر بیرجند صحبت شد و مسائل مورد بررسی قرار گرفت.

 

وی با اشاره به اینکه مردم شمال شهر بیرجند مدت‌ها شده از نبود مرکز درمانی در شمال شهر گلایه دارند، افزود: در این خصوص با حضور وزیر قبلی تعاون، کار و رفاه اجتماعی به خراسان جنوبی منطقه شمال شهر مورد بررسی قرار گرفت و برنامه ریزی شد که در این منطقه مرکز درمانی ساخته شود.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اقداماتی که تا کنون در زمینه واگذاری زمین در این خصوص انجام شده پیشرفت خوبی داشته به گونه ای‌که زمین در حال واگذاری است.

 

حجت الاسلام عبادی عنوان کرد: در جلسه ای که با مدیر عامل تأمین اجتماعی داشتیم قرار شد کارهای اجرایی و عملیاتی برای ساخت پیگیری شود و کار با سرعت بیشتری انجام شود.

 

وی با بیان اینکه ساخت مرکز درمانی در شمال شهر یکی از خواسته های بزرگ مردم بیرجند است، گفت: ساخت مرکز درمانی برای مردم این منطقه به نوعی از سوی مسئولان در گذشته مورد غفلت واقع شده که باید هم اکنون مورد توجه باشد.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مورد بعدی که در این دیدار مورد بررسی قرار گرفت ساخت مرکز آموزشی پژوهشی برای بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) بیرجند بود و لازم است که این بیمارستان دارای مرکز آموزشی در زمینههای مورد نیاز باشد.

 

حجت الاسلام عبادی عنوان کرد: اعتباری که برای ساخت مرکز آموزشی بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) در نظر گرفته شده 4.5 میلیارد تومان است.

 

وی اظهار کرد: با توجه به اینکه اعتبار مورد نیاز برای ساخت مرکز آموزشی پژوهشی بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) مشخص بوده و چارچوب‌های لازم برای هر دو مورد مطرح شده در مرکز کشور مشخص است، به منظور رفع موانع عملیات اجرایی لازم بود دیداری با مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی داشته باشیم.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی درمورد ساخت مرکز درمانی در شمال شهر، تصریح کرد: با توجه به اینکه عنوان شده مکان خوبی برای ساخت مرکز درمانی شمال شهر در نظر گرفته شده طبیعتا اعتبار خوبی نیز باید در نظر گرفته شود.

 

انتهای پیام/127نظر شما