آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 86651
تاریخ انتشار : 1397/07/18 - 15:10
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گلایه کرد
عدم همراهی مسئولان با فعالان فرهنگی/ با استعفایم موافقت نشد
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: پس از تغییر معاونت، دانشجویان فعال در حوزه فرهنگی با مشکلاتی مواجه شدند و عدم همراهی با دانشجویان و سنگ‌اندازی‌های زیاد، کارشکنی و سوء‌مدیریت باعث ایجاد مشکلات زیادی برای دانشجویان شد.

قائد یوسفی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در گفت‌و گو با خبرنگار خاورستان، در خصوص استعفای از مسئولیت خود در بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، اظهار کرد: از سال 94 در حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند مشغول به خدمت در این عرصه شده‌ام.

 

وی با بیان این‌که تغییر ناگهانی معاونت فرهنگی موجب اعتراض دانشجویان شد، گفت: دانشجویان با شخص معاونت فرهنگی مشکلی نداشتند بلکه برداشته شدن فردی با تجربه و کار کرده در این حوزه سبب اعتراض بود.

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند تصریح کرد: پس از تغییر معاونت، دانشجویان فعال در حوزه فرهنگی با مشکلاتی مواجه شدند و عدم همراهی با دانشجویان و سنگ‌اندازی‌های زیاد، کارشکنی و سوء‌مدیریت باعث ایجاد مشکلات زیادی برای دانشجویان شد.

 

یوسفی با اشاره به این‌که مشکلات به دلیل سوء‌مدیریت است، افزود: در زمینه اردوهای جهادی دانشجویان با مسائل مختلفی مواجه شدند اما با این حال در اردوهای جهادی شرکت داشتیم.

 

وی بیان کرد: به دلیل عدم احترام برای شخصیت فعالان فرهنگی و دیگر مسائل مطرح شده تصمیم به کناره‌گیری از مسئولیت خود گرفتم اما تاکنون با آن موافقت نشده است.

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند یادآور شد: برنامه کاروان پیاده‌روی اربعین دانشجویان را برگزار خواهیم کرد و پس از آن مسئولیت را واگذار می‌کنم.

 

انتهای پیام/140نظر شما