آب و هوا





تازه های سایت



پربیننده ترین

کد مطلب: 85369
تاریخ انتشار : 1397/05/09 - 13:14
رتبه 7 کنکور تجربی گفت:در ایامی که به مدرسه می‌رفتم روزی 5 ساعت، ایام تعطیل 9 تا 10 ساعت، و ایام تابستان روزی 7 تا 9 ساعت را برای مطالعه کردن برنامه ریزی کرده بودم که معمولا به طور میانگین روزانه از 5 تا 11 ساعت را برای مطالعه در نظر گرفته بودم.

به گزارش خبرنگار خاورستان، نتایج کنکور سراسری سال 97 اعلام شده و امیرحسین زارع از بیرجند رتبه 7 کنکور رشته تجربی را به دست آورده است.

 

امیر حسین زارع رتبه 7 کنکور سراسری رشته تجربی  سال 97 در گفت و گو با خاورستان، اظهار کرد: یکی از دلایلی که من توانستم رتبه تک رقمی در کنکور سال جاری را کسب کنم برنامه ریزی دقیق و مطالعه بر اساس برنامه ریزی بوده است.

 

وی افزود: در ایامی که به مدرسه می‌رفتم روزی 5 ساعت، ایام تعطیل 9 تا 10 ساعت، و ایام تابستان روزی 7 تا 9 ساعت را برای مطالعه کردن برنامه ریزی کرده بودم که معمولا به طور میانگین روزانه از 5 تا 11 ساعت را برای مطالعه در نظر گرفته بودم.

 

رتبه 7 کنکور تجربی با اشاره به اینکه در مدرسه تیز هوشان تحصیل کرده ام ،بیان کرد: در کلاس آموزشی خاصی برای کنکور شرکت نکردم و فقط در آزمون‌های کانون که هر دو هفته یک‌بار برگزار می‌شد شرکت داشتم.

 

زارع عنوان کرد: تصمیم دارم در رشته پزشکی و در دانشگاه تهران ادامه تحصیل دهم.

 

وی با بیان اینکه نقش خانواده و معلمان بسیار مهم و تاثیر گذار بوده است، گفت: لطف خدا، همکاری و همراهی بسیار خوب خانواده و تلاش خودم باعث شد که رتبه تک رقمی در کنکور سراسری را کسب کنم.

 

رتبه 7 کنکور تجربی عنوان کرد: پس از برگزاری کنکور با توجه به مطالعه ای که از قبل داشته بودم و پاسخ دادن صحیح به همه سوالات خودم احتمال اینکه رتبه ام تک رقمی شود را می‌دادم.

 

زارع اظهار کرد: به دانش آموزانی که در سال آینده قرار است در آزمون سراسری شرکت کنند پیشنهاد می‌کنم که وارد حواشی و تبلیغات سوء برخی از موسسات علمی و آموزشی نشوند و با برنامه ریزی درست و دقیق و عمل کردن به برنامه ریزی های خود مطالعه کنند در نهایت با توکل به خدا در آزمون سراسری شرکت کنند انشاءالله موفق خواهند شد.

 

انتهای پیام/127



نظر شما