سرویس: اخبار استان کد خبر: 85154 ۱۰:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۸

مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند مطرح کرد

دریافت هدیه توسط دانشجویان بسیجی دانشگاه بیرجند از مقام معظم رهبری

مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند گفت: دانشجویان بسیجی دانشگاه بیرجنددر پی نامه ای که برای مقام معظم رهبری ارسال کردند علاوه بر دیافت پاسخ نامه هدیه نیز گرفتند.

دریافت هدیه توسط دانشجویان بسیجی دانشگاه بیرجند از مقام معظم رهبری

به گزارش خبرنگار خاورستان، فروردین ماه سال جاری جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاه بیرجند نامه ای برای مقام معظم رهبری ارسال کردند که طی روزهای گذشته علاوه بر دریافت پاسخ نامه خود، یک چفیه و یک کتاب اندیشه اسلامی در قرآن را هدیه گرفتند.

 

شایان ولی‌پور مطلق مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند در گفتگو با خاورستان، در خصوص ارسال نامه به دفتر مقام معظم رهبری اظهار کرد: این نامه را دانشجویان دانشگاه بیرجند در فروردین ماه جاری به مقام معظم رهبری نوشتند و در این نامه به درد دل بچه‌های بسیج دانشجویی استان خراسان جنوبی با مقام معظم رهبری پرداخته شده است.

وی بابیان اینکه رهبر معظم انقلاب حدود بیست سال است که به استان خراسان جنوبی سفر نکردند، افزود: پس از درد دل دانشجویان بسیجی در این نامه، رهبر معظم انقلاب چفیه خود را به انضمام یک جلد کتاب طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن به عنوان تبرک برای بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند فرستادند.

 

مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند با اشاره به حمایت از کالای ایرانی در نامه‌ ارسالی به مقام معظم رهبری، تصریح کرد: در سال تحصیلی جاری یک نمایشگاه حمایت از کالای ایرانی در دانشگاه بیرجند برگزار خواهد شد که پاسخ حضرت آقا به نامه، قوت و دلگرمی است تا بچه‌ها پای کار قرار گیرند و با انرژی بیشتری به اجرای برنامه‌ها بپردازند.

 

ولی پور مطلق تأکید کرد: چفیه و کتاب اهدایی مقام معظم رهبری در قابی در حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند به عنوان تبرک قرار خواهد گرفت.

 

وی خاطر نشان کرد: رهبر معظم انقلاب با ارسال این هدایا توفیق روز افزون در خدمات خالصانه بسیج در عرصه های فرهنگی و خودسازی معنوی و اعتقادی را از خداوند متعال خواستار شدند.

 

انتهای پیام/ 135/ 14/

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب