آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 82196
تاریخ انتشار : 1396/11/24 - 08:36
نماینده خراسان جنوبی در شورای عالی استان‌ها انتقاد کرد
بی توجهی تامین اجتماعی به درمانگاه تخصصی فردوس/ مصوبه ای که 9ماه است خاک می خورد
نماینده خراسان جنوبی در شورای عالی استان‌ها گفت: سازمان تأمین خراسان جنوبی باید مصوبه ارتقاء درمانگاه تامین اجتماعی فردوس را اجرایی می کرد اما این مصوبه 9 ماه است دربایگانی خاک می خورد.

حسین اکبری، عضو شورای شهر فردوس و نماینده استان خراسان جنوبی در شورای عالی استان ها در گفت و گو با خبرنگار خاورستان، از اجرایی نشدن مصوبه هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی کشوردر خصوص ارتقاء درمانگاه تامین اجتماعی فردوس انتقاد کرد .

 

وی اظهارکرد: پس از پیگیری‌ها و مکاتبات متعدد نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و اعضای شورای شهر فردوس در دوره قبلی وفعلی، به جهت رسیدگی به وضعیت درمانگاه تامین اجتماعی فردوس و بیمه شدگان تامین اجتماعی این شهرستان و ارتقاء آن، بالاخره موضوع با توجه به نیاز مبرم بیمه شدگان تامین اجتماعی در سطح منطقه، مورد موافقت سازمان تامین اجتماعی کشور قرار گرفت و هیئت مدیره سازمان در مورخه 12 اردیبهشت ماه 1396 موافقت خود را با ارتقاء درمانگاه تامین اجتماعی فردوس به درمانگاه تخصصی (سطح دو) اعلام کردند .

 

نماینده استان خراسان جنوبی در شورای عالی استان‌ها، افزود: همچنین موضوع ارتقاء درمانگاه و چارت تشکیلات درمانگاه تخصصی فردوس در تاریخ 24 اردیبهشت ماه 96 توسط مدیر کل بودجه و تشکیلات سازمان تامین اجتماعی کشور به مدیر کل امور اداری این سازمان ابلاغ گردید و رونوشت آن نیزبرای مدیر درمان تامین اجتماعی استان ارسال شد.

 

اکبری با تأکید براجرای این مصوبه، انتظار بیمه شدگان تامین اجتماعی از متولیان امردر استان را متذکرشد و گفت: تأمین اجتماعی استان براساس روال اداری می‌بایست مصوبات سازمان تأمین اجتماعی مرکز را اجرایی کند نه اینکه مصوبات هیأت مدیره را به بایگانی بسپارند وتا 9 ماه دربایگانی خاک بخورد.

 

عضو شورای شهر فردوس افزود: بر اساس این مصوبه تعداد کارکنان درمانگاه به 51 نفر افزایش می یابد که با توجه به تعداد کارکنان فعلی درمانگاه، حداقل 30 نفر جدید در این مجموعه جذب می شوند که در بحث ایجاد اشتغال نیز موثر خواهد بود.

 

عضو شورای عالی استان ها ضمن اشاره به سیاست یک بام ودو هوای سازمان تأمین اجتماعی درارائه خدمت به بیماران، گفت: در حالی‌که بیمه شدگان تامین اجتماعی در تهران و شهرهای بزرگ ازبهترین امکانات و خدمات پزشکی بیمارستان های تخصصی و فوق تخصصی تامین اجتماعی استفاده می کنند، بیمه شدگان تامین اجتماعی در نقاط محروم و کمتر توسعه یافته، از کمترین امکانات و خدمات درمانی برخوردار هستند لذا می طلبد تأمین اجتماعی دربروز رسانی تجهیزات بیمارستانی وارائه خدمات مطلوب دردرمانگاه تأمین اجتماعی فردوس اهتمام بیشتری داشته باشند چرا که درمانگاه تأمین اجتماعی شهرستان فردوس علاوه بربیمه شدگان فردوس، به بیماران شهرستان های همجوارنیز ارائه خدمت می دهد.

 

انتهای پیام/ 5نظرات کاربران

ای احسنت به شما برادر عزیز کاش آقای قرائی که بر مسند حکومت شورای استان نشسته از حقوق بیمه شدگان تامین اجتماعی قاین نیز دفاع می کرد که بعد از 4 سال از ارتقاء درمانگاههنوز هیچ خبری نیست


نظر شما