آب و هوا تازه های سایت


کد مطلب: 81207
تاریخ انتشار : 1396/10/23 - 06:50
نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به این‌که همچنین یارانه روستائیان به خصوص روستائیان خراسان جنوبی نباید حذف شود افزود: در این صورت مردم مجبور به مهاجرت از روستاها و حاشیه‌نشینی خواهند شد و در این صورت دولت باید چند برابر برای رفع مشکل حاشیه‌نشینی و عوارض آن هزینه کند.

حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدباقر عبادی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در خصوص حذف 34 میلیون نفر یارانه‌بگیر در گفتگو با خبرنگار خاورستان؛ اظهارکرد: این طرح باید در صحن مجلس به رأی گذاشته شود تا نتیجه نهایی آن معلوم شود.

 

وی افزود: این طرح در صورتی مناسب خواهد بود که دقیقا مشخص شود 34 میلیون نفری که قرار است حذف شوند، چه کسانی هستند و باید دارای ساختار مشخص و قابل قبولی باشد.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: علاوه بر کسانی که تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی هستند، افراد دیگری نیز وجود دارند که نباید یارانه آن‌ها قطع شود، که ازجمله آن‌ها کسبه و حتی کارمندانی هستند که حقوقشان کفاف هزینه‌های زندگی را نمی‌دهد و درآمدشان بسیار کم است و بنده با قطع یارانه افراد کم‌درآمد مخالفم.

 

عبادی با اشاره به این‌که همچنین یارانه روستائیان به خصوص روستائیان خراسان جنوبی نباید حذف شود افزود: در این صورت مردم مجبور به مهاجرت از روستاها و حاشیه‌نشینی خواهند شد و در این صورت دولت باید چند برابر برای رفع مشکل حاشیه‌نشینی و عوارض آن هزینه کند.

 

وی گفت: در واقع باید تنها یارانه ثروتمندان و افرادی قطع شود که این 45 هزار تومان در زندگیشان تأثیری ندارد.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: متأسفانه بیشتر مردم خراسان جنوبی به خصوص روستائیان نیازمند این یارانه هستند و حتی آب‌خوردن ندارند و اگر یارانه آن‌ها قطع شود، هم برای مردم و هم برای دولت واویلا است و با قطع یارانه‌ها این افراد آسیب زیادی خواهند دید.

 

انتهای پیام/7نظر شما