سرویس: اجتماعی کد خبر: 75710 ۱۱:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۲

نایب رئیس اتاق اصناف خراسان جنوبی خبر داد

آغاز به کار نمایشگاه پاییزه از 21 شهریورماه در بیرجند/ عرضه اقلام با تخفیف 20 درصدی در 110 غرفه

نایب رئیس اتاق اصناف خراسان جنوبی اظهار کرد: نمایشگاه پاییزه در بیرجند از تاریخ 21 شهریور ماه آغاز و تا 27 شهریور ادامه خواهد داشت.

آغاز به کار نمایشگاه پاییزه از 21 شهریورماه در بیرجند/  عرضه اقلام با تخفیف 20 درصدی در 110 غرفه

علیرضا اربابی، نایب رئیس اتاق اصناف خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار خاورستان، گفت: نمایشگاه پاییزه در بیرجند از تاریخ 21 شهریور ماه آغاز و تا 27 شهریور ادامه خواهد داشت.

 

وی اذعان کرد: این نمایشگاه 110 غرفه خواهد داشت و  اقلام مورد نیاز مردم در آن عرضه خواهد شد.

 

نایب رئیس اتاق اصناف خراسان جنوبی بیان کرد: بیشترین اقلامی که در این نمایشگاه عرضه می شود شامل لوازم التحریر، کیف و کفش، پوشاک، مواد غذایی و اجناس تنظیم بازار و ... خواهد بود.

 

اربابی گفت: قیمت های عرضه شده در این نمایشگاه از 10 تا 25 درصد تخفیف برخوردار است و اجناس توسط سازمان بازرسی و سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف کارشناسی شده، سپس در اختیار مردم قرار می گیرد.

 

وی ادامه داد: با توجه به فرارسیدن مهرماه و آغازسال تحصیلی ، نمایشگاه پاییزه از اهمیت بیشتری برخوردار است که به خاطر نیازمردم به لحاظ تهیه ی لوازم التحریر و کیف و کفش دانش آموزان برگزار می شود.

 

نایب رئیس اتاق اصناف خراسان جنوبی اظهار کرد: تمام فروشندگان و افرادی که در این نمایشگاه شرکت می کنند تولیدکنندگان و فروشندگان بومی استان هستند.

 

اربابی اضافه کرد: برای شرکت بیشتر اصناف در نمایشگاه از طریق پیامک و اطلاعیه و تماس تلفنی اطلاع رسانی کردیم.

 

وی با توجه به این که همه ساله با برگزاری نمایشگاه ها در استان باعث رکود بازار و دغدغه اصناف از این جهت می شود، افزود: جلساتی در این زمینه گرفته شده که برخی اصناف مخالفت هایشان را اعلام کردند.

 

نایب رئیس اتاق اصناف خراسان جنوبی بیان کرد: برگزاری نمایشگاه ها از یک جهت جزئی از سیاست های دولت است اما از طرف دیگر دغدغه اصناف و رکود بازار و همچنین مردم و نیازمندی هایشان در آغاز سال تحصیلی جدید است که باید به آن توجه شود.

 

اربابی گفت : 65 درصد از شرکت کنندگان نمایشگاه پاییزه بومی و بقیه هم از فروشندگان و تولیدکنندگان استانی هستند و به هیج عنوان فروشنده ای از خارج از استان حضور نخواهد داشت.

 

وی افزود: ازتمام مردم استان می خواهیم  بعد از شروع یا پایان نمایشگاه چنان چه مواردی از تخلفات را مشاهده کردند به مسئولین نمایشگاه ارجاع دهند تا حق کسی مورد اجحاف قرار نگیرد.

 

وی خاطرنشان کرد:  به عنوان مسئول نمایشگاه قول می دهم تمام اجناس عرضه شده در این نمایشگاه  10 تا 20 درصد تخفیف داشته باشد.

 

انتهای پیام / 131/ ث/ 5

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب