آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 74666
تاریخ انتشار : 1396/04/21 - 12:31
مسئول جبهه فرهنگی حجاب و عفاف خراسان جنوبی گفت: جبهه فرهنگی حجاب و عفاف جهت هم افزایی در راستای حجاب و عفاف با همکاری ارگانهای فرهنگی در طول هفته حجاب و عفاف برنامه های انجام داده است.

سیده قدسیه موسوی نژاد، مسئول جبهه فرهنگی حجاب و عفاف خراسان جنوبی، درگفتگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: جبهه فرهنگی حجاب و عفاف جهت هم افزایی در راستای حجاب و عفاف با همکاری ارگانهای فرهنگی در طول هفته حجاب و عفاف برنامه های انجام داده است.

 

وی افزود: ارگانهایی که با جبهه فرهنگی عفاف و حجاب هکاری داشته اند بسیج جامعه زنان، ناحیه مقاومت بسیج بیرجند، ستاد امر به معروف و نهی از منکر، نیروی انتظامی و کانون های فرهنگی هنری مساجد بوده است.

 

مسئول جبهه فرهنگی حجاب و عفاف خراسان جنوبی بیان کرد: جبهه فرهنگی عفاف و حجاب برنامه هایی از قبیل همکاری در برگزاری نمایشگاه هفته عفاف و حجاب ، فضا سازی شهری، نصب بنر و بیلبورد با موضوع عفاف و حجاب، اهدای سه هزار شاخه گل طبیعی به همراه هدیه فرهنگی به همه خانمها در پنج منطقه شهری (عصر امروز) داشته است.

 

موسوی نژاد ادامه داد: همچنین همکاری در برگزاری جشن بزرگ نیلوفرانه ( صیانت از حریم خانواده) که در این جشن برنامه های متنوعی برای همشهریان درنظر گرفته شده است از جمله رونمایی و اجرای زنده شعر راز عشق با صدای عبدالله مولوی خواننده ارزشی بیرجندی، تقدیر از سه زن فرهیخته،  برنامه های مختص کودکان با موضوع عفاف و حجاب و سخنرانی حجت الاسلام توانایی سخنران کشوری که امشب بعد از نماز مغرب و عشا در محل پارک توحید بیرجند برگزار خواهد شد از کارهای جبهه فرهنگی عفاف و حجاب بوده است.

 

وی خاطر نشان کرد: نمایشگاه عفاف و حجاب که در محل نگارخانه شهر میدان ابوذر در حال برگزار شدن است تا 22 تیر ماه ( فردا) خواهد بود.

 

انتهای پیام/127/ ث/ 5نظر شما