آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 74449
تاریخ انتشار : 1396/04/11 - 13:11
رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی:
انجام بیش از 3300 مورد بازرسی در طرح نظارتی ماه رمضان/ تشکیل 123 پرونده تخلف صنفی
رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: در راستای اجرای طرح نظارتی ویژه ایام ماه مبارک رمضان از سوی اداره نظارت و بازرسی، سه هزار و 390 مورد بازرسی از واحدهای تولیدی، توزیعی و خدماتی سطح استان انجام شد.

علی تهوری، رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی، در گفتگو با خبرنگار خاورستان،با اشاره به شروع طرح نظارتی ویژه ایام ماه مبارک رمضان از سوی اداره نظارت و بازرسی از یکم خرداد ماه 96 اظهار کرد: این طرح که تا چهارم تیر ادامه داشت با همکاری و همراهی سایر دستگاه های نظارتی و مرتبط انجام گرفت.
 
وی افزود: حاصل بازرسی های انجام شده در این مدت تشکیل 123 فقره پرونده به ارزش 142 میلیون و 575 هزار ریال بود که از این مجموع مواد پروتئینی (گوشت قرمز، گوشت مرغ، تخم مرغ) بیشترین مورد بازرسی و حمل و نقل شهری کمترین میزان پرونده های متشکله را به خود اختصاص داده است.
 
رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی بیان کرد: بیشترین تخلف صورت گرفته مربوط به عدم درج قیمت بوده است، 50 درصد میزان تخلفات مربوط به عدم درج قیمت و 25 درصد این میزان، تخلف گرانفروشی بوده است و کم فروشی و تقلب نیز از دیگر تخلفات صنفی در طول طرح نظارتی بوده که برخورد قانونی با آن صورت گرفته است.
 
تهوری تصریح کرد: در راستای بهره گیری از توان و پتانسیل آحاد مردم به منظور جلوگیری از تخلفات اقتصادی و صنفی طی این مدت 133 مورد گزارش و شکایت از طریق سامانه ارتباطی 124 دریافت و رسیدگی گردیده است.
 
 وی عنوان کرد: در این مدت بالغ بر 45 مورد گشت مشترک نیز با سایر دستگاه های متولی امر نظارت در سطح استان برگزار شده است.
 
انتهای پیام/127
 
 نظر شما