سرویس: اجتماعی کد خبر: 73641 ۱۳:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴

فعال سیاسی خراسان جنوبی:

تحقق مسیر تغییر به نفع مردم در آستان قدس/ آقای رئیسی فوق جریانات سیاسی است/ وی می تواند بعد از مقام معظم رهبری محور وحدت باشد

فعال سیاسی خراسان جنوبی گفت: مردم بدانند استان های خراسان و بخصوص استان خراسان جنوبی در طول این 38 سال ، کسی را در مرکز نداشته است و اکنون اقبال به مردم رو کرده است و مردم هم باید این فرصت را قدر بدانند و از آن استفاده کنند.

تحقق مسیر تغییر به نفع مردم در آستان قدس/ آقای رئیسی فوق جریانات سیاسی است/ وی می تواند بعد از مقام معظم رهبری محور وحدت باشد

محمدعلی اربابی فعال سیاسی خراسان جنوبی درخصوص آیت الله رئیسی کاندیدای دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری در گفتگو با خبرنگار خاورستان؛ اظهارکرد: آیت الله رئیسی علاوه بر مقام فقاهت و سیادت و اعتمادی که مقام معظم رهبری در طول 38 سال گذشته به ایشان داشته اند، تاکنون هر مسئولیتی که به وی داده شده به عنوان امین و امانت دار بخوبی انجام وظیفه کرده است.

 

وی افزود: رئیسی دارای روحیه مردمی، سیره و منش ضد اشرافی گری و کاخ نشینی دارد و به دلیل این روحیه یکی از بهترین گزینه هایی است که می تواند در مسند ریاست جمهوری قرار بگیرد.

 

فعال سیاسی خراسان جنوبی گفت: در حدود یک سالی که رئیسی در آستان قدس خدمت کرده است؛ توانسته است شعار تغییر به نفع مردم را به نفع محرومین و زائرین اجرایی کند و تکریم، برنامه ریزی جهت کمک به محرومین و زوار و در اختیار قراردادن امکانات آستان قدس در این راستا از جمله خدمات وی بوده است.

 

اربابی اذعان کرد: از زمان مدیریت آستان قدس توسط رئیسی در خراسان جنوبی هم اقدامات و خدمات بزرگی ارائه شده است.

 

وی با اشاره به اینکه الان در منظر مردم آیت الله رئیسی به عنوان فرزند خراسان جنوبی و آستان قدس کاندید شده است اظهارکرد: در واقع وی در مدت 10 سال حضور خود در مجلس خبرگان به عنوان نماینده مردم خراسان جنوبی ، هر سه ماه یک بار به این استان و به تمامی شهرستان ها و مناطق دوردست و محروم استان سفر کرده است، در حالی که این از وظایف نماینده خبرگان نیست و علت آن روحیه مردم داری و هم نشینی با مردم است.

 

فعال سیاسی خراسان جنوبی تصریح کرد: اگر مردم همت کنند و این کاندیدا را در مسند ریاست جمهوری قرار دهند، وی می تواند در توسعه خراسان جنوبی، رفع تنگناها و مشکلات به علت آشنایی کامل با تمام زوایا و مشکلات استان، مثمرالثمر باشد.

 

اربابی تاکید کرد: مردم بدانند استان های خراسان و بخصوص استان خراسان جنوبی در طول این 38 سال ، کسی را در مرکز نداشته است و اکنون اقبال به مردم رو کرده است و مردم هم باید این فرصت را قدر بدانند و از آن استفاده کنند.

 

وی افزود: با حضور آیت الله رئیسی در سنگر ریاست جمهوری ضمن اینکه برکاتی شامل حال کل کشور خواهد کرد، خراسان جنوبی به علت محرومیت ها و شناخت این محرومیت ها توسط این کاندیدا، بیشتر مورد توجه قرار خواهد گرفت.

 

فعال سیاسی خراسان جنوبی تاکید کرد: رئیسی شخصی فوق جریانات سیاسی است و نباید وی را در دایره یک مجموعه گروهی و جریانی دید، وی می تواند بعد از مقام معظم رهبری در کشور؛ محور وحدت همبستگی در کشور قرار بگیرد.

 

اربابی با اشاره به اینکه این کاندیدا اصلا به دنبال جریان خاصی نیست، اظهارکرد: درست است نیروهای ارزشی از وی حمایت می کنند؛ اما بر اساس مشاهدات بسیاری از اصلاح طلبان مومن به انقلاب و پاکدست به این کاندیدا گرایش دارند و در ستادهای مربوطه انجام وظیفه می کنند.

 

انتهای پیام/7


نظرات بازدیدکنندگان

ابراهیمی
۰۸:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۶

احسن به مرد صادق خطه کویر ...


ناشناس
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۵

سلام بر رئیسی درود بر قالیباف


نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب