سرویس: اجتماعی کد خبر: 71269 ۰۹:۳۲ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۰

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی خبر داد:

پرداخت معوقات آبداران استان تا پایان بهمن ماه/ مجموع بدهی ها 8 میلیارد و 600 میلیون تومان است

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی گفت: با تهیه اسناد خزانه اسلامی؛ طلب کلیه پیمانکارانی که آبداران با آنها در ارتباط هستند پرداخت کامل می شود.

پرداخت معوقات آبداران استان تا پایان بهمن ماه/ مجموع بدهی ها 8 میلیارد و 600 میلیون تومان است

علی اکبر بسکابادی مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی، در گفتگو با خبرنگار خاورستان؛ در خصوص حقوق معوق آبداران استان اظهارکرد: با تهیه اسناد خزانه اسلامی؛ طلب کلیه پیمانکارانی که آبداران با آنها در ارتباط هستند پرداخت کامل می شود.

 

وی افزود: سهمیه آب و فاضلاب روستایی از این بدهی ها، 8میلیارد و 600 میلیون تومان بوده است که از این میزان برای 7 میلیارد و 900 میلیون تومان آن اسناد خزانه تهیه کردیم و تحویل اقتصاد و دارایی دادیم.

 

بسکابادی گفت: در صحبتی که با مدیرکل اقتصاد و دارایی استان در این خصوص داشتم، مقرر شد تا آخر بهمن پول این پیمانکاران و آبداران نقد و پرداخت شود.

 

انتهای پیام/7 


نظرات بازدیدکنندگان

يك روستا زاده
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۰

با سلام جناب بسكابادي عزيز كه در صداقت و با خدا بودنتان هيچ شكي ندارم هيچ شكي ندارم كه عمر كاريتان به غير از خدمت به روستاييان صرف كار ديگه اي نشد كه اجرتان با سقاي كربلا حضرت ابوالفضل فقط قبول كنيد كه در انتخاب مدير قاين اشتباه بزرگي كرديد هنوز دير نشده و اين اشتباه رو قبل از رفتنتان اصلاح كنيد و گرنه بخدا فردا قيامت پاسخي نخواهيد داشت


شهروند
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۰

جناب عیدی با تلاشهای شبانه روزی جهت رفع مشکلات کمبود اب در روستاهای شهرستان قاینات الحق که کارنامه ی مدیر کل خودش را درخشان نموده .وجدان مردم ترازوی سنجش عملکرد مدیران است . وجدان عمومی رضایت از عیدی است.


ناشناس
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۰

این رییس اداره ابفای قاین در این اخر خدمتی کارنامه شمارا هم سیاه کرد مهندس عزیز


نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب