آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 70580
تاریخ انتشار : 1395/10/22 - 13:23
کارشناس مسائل سیاسی گفت: برخی از جریان ها قصد باج گیری از قوه قضائیه را دارند و سعی می کنند با طرح مسائل انحرافی و غیرواقعی قوه قضائیه را در موضع انحرافی قرار دهند تا بتوانند امتیازگیری بیشتری داشته باشند.

حسن هانی زادهکارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار خاورستان؛ در خصوص تهاجم به قوه قضائیه اظهارکرد: اخیرا قوه قضائیه مورد تهاجم برخی جریان ها قرار گرفته که این تهاجم ظالمانه مورد تضعیف قوه قضائیه خواهد شد.

 

وی افزود: با توجه به اهمیت جایگاه قوه قضائیه و لزوم پرهیز از جریان سازی علیه این نهاد مهم جمهوری اسلامی، مقام معظم رهبری چه در رابطه با قوه قضائیه، چه در رابطه با مجلس و حتی دولت همواره تاکید دارند که از جریان سازی و حمله به این نهادهای تاثیرگذار پرهیز شود.

 

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اینکه به نظر می رسد حمله به قوه قضائیه تضعیف کل نظام است گفت: قوه قضائیه بخشی از امنیت اجتماعی و روانی جامعه را برعهده دارد و اگر خلل و مشکلی هم در قوه قضائیه وجود دارد؛ باید با بزرگمنشی،  تدبیر و عقلانیت حل شود.

 

هانی زاده بیان کرد: باید با راهکار مسالمت آمیز، گفتمان و بدون جریان سازی، رسانه سازی و غوغا سالاری، مسائل و مشکلات قوه قضائیه را گوشزد کرد.

 

وی با تاکید بر اینکه انتقاد حق همه مسئولان است گفت: ولی جریان سازی علیه قوه قضائیه و تهاجم به آن موجب تضعیف کل نظام خواهد شد.

 

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به هدف از تضعیف قوه قضائیه اظهارکرد: برخی از جریان ها قصد باج گیری از قوه قضائیه را دارند و سعی می کنند با طرح مسائل انحرافی و غیرواقعی قوه قضائیه را در موضع انحرافی قرار دهند تا بتوانند امتیازگیری بیشتری داشته باشند.

 

هانی زاده گفت: به نظر می رسد برخی از افرادی که اینگونه قوه قضائیه را مورد تهاجم قرار می دهند خودشان مشکل دارند و سعی می کنند این مشکل را پنهان کنند، تا از طریق فشار به قوه قضائیه بتوانند به اهداف خود برسند.

 

وی تاکید کرد: اما تاکیدات مقام معظم رهبری و هشدارشان نسبت به تهاجم به قوه قضائیه؛ باید فصل الخطابی برای همه مسئولان باشد.

 

انتهای پیام/7نظر شما