آب و هواتبلیغات

 

 تازه های سایتگذری بر جاذبه‌های گردشگری و تاریخی شهرستان سربیشه
شهرستان سربیشه با داشتن اماکن زیارتی، تفریحی و جاذبه‌های گردشگری یکی از شهرستان‌های مورد هدف گردشگران داخلی و خارجی در ایام عید و تابستان است.
در شماره جدید روزنامه مهرمشرق می‌خوانید؛
حال ناخوش بزرگترین واحد صنعتی خراسان جنوبی، مظلومیت شهدای گمنام مراکز دانشگاهی در پی وعده‌های پوچ مسئولان و ملی‌پوش فراموش‌شده از جمله گزارشاتی است که در شماره جدید روزنامه مهرمشرق می‌خوانید.
در ستاد اجرایی خدمات سفر استان خراسان جنوبی مطرح شد
در جلسه ستاد خدمات سفر خراسان جنوبی ضمن اعلام آمادگی دستگاه ها امدادی و خدمات رسانی بر رفع مشکلات موجود در جاده‌های خراسان جنوبی جهت خدمات‌دهی بهتر تاکید شد.
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی:
رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی گفت: طی جلسه‌ای که امروز با حضور فرماندهی نیروی انتظامی برگزار شد 50 نیرو و 25 خودرو با همکاری راهداری حمل و نقل جاده‌ای به طرح تابستانی خراسان‌جنوبی افزوده شد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی:
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: تمام دستگاه‌های خدمات رسانی و امدادی نیز توجه لازم را داشته باشند و باید برای ماندگاری مسافران در استان زیرساخت‌ها فراهم شود.
در دومین روز سفر استاندار خراسان جنوبی به شهرستان قاین مطرح شد
استاندار خراسان‌جنوبی گفت: توسعه صنایع فرآوری محصولات کشاورزی به محوریت زرشک و زعفران از مهم‌ترین برنامه‌های کاری دولت در شهرستان قاین است.
یکی از اهالی روستای تیغاب مطرح کرد
فرماندار قاین روز یکشنبه در جریان سفر استاندار خراسان جنوبی به روستای تیغاب با انتخاب گزینشی سخنران سعی کرد مانع بیان مشکلات مردم روستا در حضور استاندار شود.
استاندار خراسان‌جنوبی در سفر به شهرستان قاین مطرح کرد
استاندار خراسان‌جنوبی با اشاره به نقش فولاد قاین در ایجاد اشتغال پایدار در منطقه و استان گفت: در به کارگیری نیروهای عمومی و تخصصی از توان و ظرفیت بومی استان استفاده شود.
وزیر راه و شهرسازی روز گذشته به خراسان جنوبی سفر کرد.
محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی، دوشنبه به خراسان جنوبی سفر خواهد کرد.
گرچه بارندگی‌های فروردین ماه بر تن دشت‌های خشک استان از جمله سرایان باریده است اما آنقدر کسری مخازن وجود دارد که این بارندگی‌ها نتوانسته تن تشنه دشت را سیراب کند و همچنان وضعیت ۱۸ دشت ممنوعه است و ۸ دشت وضعیت بحرانی دارد.
جمعی از خبرنگاران به همراه مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی از مراتع منابع طبیعی شهرستان زیرکوه بازدید کردند.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: باید جاذبه‌های گردشگری و میراث فرهنگی استان در سطح کشور و دنیا معرفی شود چراکه هنوز بسیاری از افراد حتی در داخل کشور از جاذبه‌های گردشکری استان بی‌اطلاع هستند.
تجنود روستایی در دهستان زیرکوه بخش مرکزی شهرستان زیرکوه استان خراسان جنوبی است.
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان‌جنوبی:
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان‌جنوبی گفت: بیش از 4 میلیون بازدید از جاذبه‌های تاریخی، طبیعی، گردشگری و فرهنگی استان انجام شده است.مصاحبه و گفتگو

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه طبس خبر داد
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان طبس:
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قاین:
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با خاورستان مطرح کرد