آب و هواتبلیغات

 

 تازه های سایت

درس اخلاق مدیران
جلسه ماهانه درس اخلاق مدیران دستگاه های اجرایی خراسان جنوبی صبح امروز با سخنرانی آیت الله سیدعلیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بیرجند برگزار شد.
سردار سلیمانی در اختتامیه دوره فرماندهان گردان‌های سایبری بسیج:
سردار سلیمانی با بیان اینکه سازمان بسیج هر چه در توان داشته باشد به میدان آورده و از یگان سازی جریان انقلابی در فضای مجازی حمایت خواهد کرد گفت: ما در فضای حقیقی توانستیم دشمن را شکست دهیم و باید بتوانیم از مجرای فضای مجازی و این رسانه همگانی نیز صدای انقلاب را به تمام جهان برسانیم.
امام جمعه بیرجند
امام جمعه بیرجند در دیدار با دست اندرکاران همایش شیرخوارگان حسینی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به جنایات رژیم آل سعود، گفت: این رژیم‌های کودک‌کش به راحتی کودکان را می‎کشند و آن‌ها را به زندان می‌برند و این دنیا مسخره نیز هم از دور نگاه می‌کند؛ این‌ها حتی از برخی حیوانات درنده هم بدتر هستند.
وزیر صمت در قاین:
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: به دنبال تحول بنیادین در صنعت خودرو هستیم و بر این مبنا از هیات مدیره دو شرکت خودروسازی برنامه خواسته‌ایم و تغییراتی در مدیرعامل این شرکت‌ها انجام شده است و تیم جدید، پاک دست، جوان و نو فکر و براساس شرایطی که داریم فعالیت خواهند کرد.
سرپرست حفاظت محیط زیست نهبندان مطرح کرد
سرپرست حفاظت محیط زیست شهرستان نهبندان گفت: یکی از دلایل خشک شدن آب تالاب وجود چاه موتور برای کار کشاورزی در منطقه و کاهش آب زیر زمینی است که این موضوع مقداری در روند جوشش آب بستر تالاب تاثیرات سوء گذاشته و تهدیدی برای حیات تالاب است.
در راستای سفر دو روزه استاندار خراسان جنوبی به شهرستان خوسف تصویب شد
استاندار خراسان‌جنوبی در ادامه سفرهای شهرستانی طی سفری دو روزه به همراه چند تن از معاونانش، مدیران دستگاه‌های اجرایی به شهرستان خوسف سفر کرد.
در میزگرد تخصصی مقابله با گرد و غبار، خشکسالی و کاهش بارندگی به عنوان دلایل اصلی وقوع گرد و غبار در خراسان جنوبی مطرح شد.
در میزخدمت و بازدید استاندار از شمال‌شهر بیرجند مطرح شد
میزخدمت روز گذشته در شمال‌شهر بیرجند برگزار و استاندار از این محله‌ها بازدید کرد.
رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی:
رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی گفت: ۳۰ درصد پست‌ها در خراسان جنوبی وجود ندارد.
گذری بر جاذبه‌های گردشگری و تاریخی شهرستان سربیشه
شهرستان سربیشه با داشتن اماکن زیارتی، تفریحی و جاذبه‌های گردشگری یکی از شهرستان‌های مورد هدف گردشگران داخلی و خارجی در ایام عید و تابستان است.
در شماره جدید روزنامه مهرمشرق می‌خوانید؛
حال ناخوش بزرگترین واحد صنعتی خراسان جنوبی، مظلومیت شهدای گمنام مراکز دانشگاهی در پی وعده‌های پوچ مسئولان و ملی‌پوش فراموش‌شده از جمله گزارشاتی است که در شماره جدید روزنامه مهرمشرق می‌خوانید.
در ستاد اجرایی خدمات سفر استان خراسان جنوبی مطرح شد
در جلسه ستاد خدمات سفر خراسان جنوبی ضمن اعلام آمادگی دستگاه ها امدادی و خدمات رسانی بر رفع مشکلات موجود در جاده‌های خراسان جنوبی جهت خدمات‌دهی بهتر تاکید شد.
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی:
رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی گفت: طی جلسه‌ای که امروز با حضور فرماندهی نیروی انتظامی برگزار شد 50 نیرو و 25 خودرو با همکاری راهداری حمل و نقل جاده‌ای به طرح تابستانی خراسان‌جنوبی افزوده شد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی:
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: تمام دستگاه‌های خدمات رسانی و امدادی نیز توجه لازم را داشته باشند و باید برای ماندگاری مسافران در استان زیرساخت‌ها فراهم شود.
در دومین روز سفر استاندار خراسان جنوبی به شهرستان قاین مطرح شد
استاندار خراسان‌جنوبی گفت: توسعه صنایع فرآوری محصولات کشاورزی به محوریت زرشک و زعفران از مهم‌ترین برنامه‌های کاری دولت در شهرستان قاین است.مصاحبه و گفتگو