آب و هواتبلیغات

 تازه های سایترئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قاین:
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قاین گفت: 8 بقعه و آستان مقدس امامزاده در این شهرستان میزبان طرح آرامش بهاری است و زائران می‌توانند در ایام نوروز از خدمات این طرح بهره‌مند شوند.
در ایام نوروز تجربه کنید
شهرستان طبس با دارا بودن مکان مذهبی و ظرفیت‌های گردشگری و تاریخی یکی از شهرستان‌های مورد هدف گردشگران داخلی و خارجی در ایام نوروز و تابستان است.
مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری خراسان‌جنوبی:
مدیر کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری خراسان‌جنوبی گفت: در 30 نقطه استان نوروزگاه‌ها را داریم که به معرفی آداب‌ و رسوم مردم و برگزاری جشن‌ها می‌پردازند.
بنا‌های تاریخی و فرهنگی که در منطقه کویری بیرجند قرار دارد متعلق به دوران گذشته است و چشم‌انداز‌های تاریخی این شهر در کنار جاذبه‌های کویری آن توجه هر گردشگری را به خود جلب می‌کند.
فعالان اقتصادی خراسان‌جنوبی در دیدار با معاون رئیس جمهور:
مدیرعامل شرکت کویرتایر گفت: طرح توسعه کارخانه کویر تایر نیازمند 17 میلیون دلار است و در صورت بهره‌برداری از طرح جدید میزان تولید شرکت به 39 هزار و 700 تن افزایش داد.
معاون رئیس جمهور در بیرجند:
معاون رئیس جمهور گفت: 940 میلیارد تومان برای زیرساخت ها و توسعه استان در برنامه کوتاه مدت دو ساله در نظر گرفته شده که حداقل 540 تا 560 میلیارد تومان از این اعتبار برای راه و راه آهن در نظر است.
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با خاورستان مطرح کرد
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی گفت: جشنواره خاوران‌شناسی با هدف بازآفرینی آداب، رسوم،گویش و پوشش محلی خراسان جنوبی در سطح مدارس اجرا می‌شود.
در سفر سه روزه استاندار خراسان‌جنوبی به نهبندان مطرح شد
استاندار خراسان‌جنوبی در سفربه شهرستان نهبندان از مشکلات این شهرستان از نزدیک آشنا شد و خبر بازگشایی به زودی بازاراچه دوکوهانه را به مردم این شهرستان داد.
استاندار خراسان جنوبی امروز از بازارچه های مرزی گلورده، یزدان و کارخانه سیمان باقران بازدید کرد.
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی:
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی گفت: شرایط کویری خراسان‌جنوبی موجب استقبال گردشگران از مناطق گردشگری استان در ایام تعطیلات است و اگر در رابطه با تورهای گردشگری به گونه‌ای برخورد کنیم که ورود تور به استان منع شود به گردشگری استان لطمه وارد شده و نمی‌توانیم استان را معرفی کنیم.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان‌جنوبی مطرح کرد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان‌جنوبی گفت: باید راهکاری جهت استفاده از فرصت‌های گردشگری استان با حفظ رعایت و احترام به شعائر اسلامی ارائه شود.
آنچه در اولین گردهمایی شهرداران خراسان‌جنوبی عنوان شد
در اولین گردهمایی شهرداران خراسان جنوبی با معاون عمران و توسعه شهری و روستایی وزارت کشور و استاندار جدید، شهرداران به بیان مشکلات خود از جمله پرداخت مالیات و عدم استخدام بودن خود پرداختند.
خبرنگاران خراسان‌جنوبی در قالب تور رسانه‌ای از مجموعه هلال فردوس بازدید و در همایش روز فردوس شرکت کردند.
آنچه در جلسه شورای شهر بیرجند گذشت؛
امروز در جلسه شورای شهر بیرجند مسائل و مشکلات حوزه گردشگری مورد بررسی قرار گرفت که مهمترین خبر خوب برای رونق گردشگری در استان راه اندازی شرکت توسعه گردشگری احیای میراث کویر بود.
با همت مردمی صورت گرفت
برای اولین بار در کشور موزه ای به یاد شهدا در روستای افین شهرستان زیرکوه با همت مردم ساخته شده است.