آب و هواتبلیغات

 

 تازه های سایت
گردشگری در شهرستان خوسف وضعیت خوبی ندارد و برخی مناطقی که توسط فرماندار خوسف پیگیری شده، امروز رها و تعطیل شده است. سرمایه‌گذاران دل پر دردی از رفتارهای مسئولان خوسف دارند و اعلام می‌کنند گردشگری خوسف رو به نابودی است و با سرمایه‌گذاری در این شهرستان، سرمایه آن‌ها از بین رفته است.
معاون اول رئیس جمهور:
معاون اول رئیس جهور گفت: اقتصاد کشور شرایط رو به بهبودی پیدا کرده و این از صادرات و واردات طی شش ماه گذشته به خوبی مشخص است.
توصیف وضعیت گردشگری شهرستان خوسف؛
گردشگری در شهرستان خوسف وضعیت خوبی ندارد و برخی مناطقی که توسط فرماندار خوسف پیگیری شده، امروز رها و تعطیل شده است. سرمایه‌گذاران دل پر دردی از رفتارهای مسئولان خوسف دارند و اعلام می‌کنند گردشگری خوسف رو به نابودی است و با سرمایه‌گذاری در این شهرستان، سرمایه آن‌ها از بین رفته است.
دل پر درد یک فعال گردشگری دیگر در شهرستان خوسف؛
مسئول دهکده گردشگری خوسف با بیان این‌که کاری که مسئولان خوسف با من کرده‌اند به منزله کلاه‌برداری دولت از ملت است گفت: طبق قرارداد کارم را شروع کردم اما مسئولان فرمانداری خوسف کار را به جایی رساندند که دهکده گردشگری تعطیل و با سرمایه‌گذاری در خوسف وقت و سرمایه‌ام تلف شد.
پیام تسلیت
در پیام آیت الله عبادی آمده است: درود خدا بر مجاهد شجاع، متدین و غیور راه حق سردار ابراهیم غلامی که پس از سالهای تلاش خالصانه و بی‌وقفه در پاسداری از انقلاب اسلامی به یاران شهیدش پیوست.
درس اخلاق مدیران
جلسه ماهانه درس اخلاق مدیران دستگاه های اجرایی خراسان جنوبی صبح امروز با سخنرانی آیت الله سیدعلیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بیرجند برگزار شد.
سردار سلیمانی در اختتامیه دوره فرماندهان گردان‌های سایبری بسیج:
سردار سلیمانی با بیان اینکه سازمان بسیج هر چه در توان داشته باشد به میدان آورده و از یگان سازی جریان انقلابی در فضای مجازی حمایت خواهد کرد گفت: ما در فضای حقیقی توانستیم دشمن را شکست دهیم و باید بتوانیم از مجرای فضای مجازی و این رسانه همگانی نیز صدای انقلاب را به تمام جهان برسانیم.
امام جمعه بیرجند
امام جمعه بیرجند در دیدار با دست اندرکاران همایش شیرخوارگان حسینی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به جنایات رژیم آل سعود، گفت: این رژیم‌های کودک‌کش به راحتی کودکان را می‎کشند و آن‌ها را به زندان می‌برند و این دنیا مسخره نیز هم از دور نگاه می‌کند؛ این‌ها حتی از برخی حیوانات درنده هم بدتر هستند.
وزیر صمت در قاین:
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: به دنبال تحول بنیادین در صنعت خودرو هستیم و بر این مبنا از هیات مدیره دو شرکت خودروسازی برنامه خواسته‌ایم و تغییراتی در مدیرعامل این شرکت‌ها انجام شده است و تیم جدید، پاک دست، جوان و نو فکر و براساس شرایطی که داریم فعالیت خواهند کرد.
سرپرست حفاظت محیط زیست نهبندان مطرح کرد
سرپرست حفاظت محیط زیست شهرستان نهبندان گفت: یکی از دلایل خشک شدن آب تالاب وجود چاه موتور برای کار کشاورزی در منطقه و کاهش آب زیر زمینی است که این موضوع مقداری در روند جوشش آب بستر تالاب تاثیرات سوء گذاشته و تهدیدی برای حیات تالاب است.
در راستای سفر دو روزه استاندار خراسان جنوبی به شهرستان خوسف تصویب شد
استاندار خراسان‌جنوبی در ادامه سفرهای شهرستانی طی سفری دو روزه به همراه چند تن از معاونانش، مدیران دستگاه‌های اجرایی به شهرستان خوسف سفر کرد.
در میزگرد تخصصی مقابله با گرد و غبار، خشکسالی و کاهش بارندگی به عنوان دلایل اصلی وقوع گرد و غبار در خراسان جنوبی مطرح شد.
در میزخدمت و بازدید استاندار از شمال‌شهر بیرجند مطرح شد
میزخدمت روز گذشته در شمال‌شهر بیرجند برگزار و استاندار از این محله‌ها بازدید کرد.
رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی:
رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی گفت: ۳۰ درصد پست‌ها در خراسان جنوبی وجود ندارد.
گذری بر جاذبه‌های گردشگری و تاریخی شهرستان سربیشه
شهرستان سربیشه با داشتن اماکن زیارتی، تفریحی و جاذبه‌های گردشگری یکی از شهرستان‌های مورد هدف گردشگران داخلی و خارجی در ایام عید و تابستان است.