آب و هواتبلیغات

 

 تازه های سایت

برخورد یک دستگاه اتوبوس زائران پاکستانی با کامیون در کیلومتر 25 محور نهبندان زاهدان تاکنون ۴ کشته و ۴۱ زخمی بر جا گذاشته است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبر داد
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: طی ماموریت های هفته گذشته به 81 حادثه دیده امدادرسانی شده است.
یادداشت/
یکی از هشدارهای حضرت امیر علیه‌السلام به والیان و کارگزاران حکومت خود این توصیه اکید بود که مسئولیت را «امانت الهی» بدانند و آن را «طعمه» تلقی نکنند.
امروز رقم خورد
امروز برای نخستین بار عمل جراحی کیفوپلاستی در بیمارستان رازی بیرجند با موفقیت انجام شد.
بمناسبت هفته پدافند غیر عامل و هفته سلامت زنان صورت گرفت
رئیس جمعیت هلال احمر قاین گفت: بمناسبت هفته پدافند غیر عامل و هفته سلامت زنان یک تیم بهداشتی و درمانی به روستای محروم روشک اعزام شد.
صفحه نخست روزنامه‌های امروز خراسان‌جنوبی؛
"ایجاد هشت هزار شغل با انقلاب گلخانه‌ای استان"، "قول 100 میلیاردی استاندار برای محور دلهره" و "سالی 206 میلیارد می‌کِشیم" عناوین صفحه نخست روزنامه‌های امروز خراسان جنوبی هستند.
صفحه نخست روزنامه‌های امروز خراسان‌جنوبی؛
"6 ماه از سیل گذشت تحمیل ترافیک شهداد بر محور نهبندان_ بیرجند"، "در انتظار ابراهیم" و "مرز؛ زخم‌های کهنه و مرهم‌های تازه" عناوین صفحه نخست روزنامه‌های امروز خراسان‌جنوبی هستند.
معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی:
معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: 3 هزار و 476 نفر در قالب 155 دوره آموزش‌های عمومی هلال احمر را فراگرفته‌اند.
مسئول بانک خون بند ناف جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی خبر داد
مسئول بانک خون بند ناف جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی گفت: تاکنون 500 نمونه در بانک خون بند ناف جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی ذخیره شده است.
مدیر توسعه، تعالی و کیفیت بانک خون بند ناف رویان خبر داد
مدیر توسعه، تعالی و کیفیت بانک خون بند ناف رویان گفت: در کشور از سال 84 مرکز بانک خون بند ناف رویان آغاز به کار کرد و تاکنون بیش از 120 هزار نمونه خون بند ناف از نقاط مختلف کشور در بانک خون بند ناف رویان ذخیره سازی شده است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبرداد
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی گفت: طی هفته گذشته نیروهای هلال احمر به 21 مورد حادثه امدادرسانی کرده‌اند.
دراحوالات دانشگاه علوم پزشکی بیرجند؛
دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند اوضاع آموزش دانشجویان پزشکی به خصوص در مقطع بالینی نامطلوب است به نحوی که موجب اعتراض گسترده دانشجویان به سازوکار تقریبا جدید آموزش پزشکی شده است.
مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان‌جنوبی:
مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان جنوبی گفت: کاروان 37 نفره بسیج جامعه پزشکی خراسان‌جنوبی برای خدمات‌رسانی به زائران پیاده روی اربعین حسینی عازم کاظمین شد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان‌جنوبی:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی گفت: دامپزشکی استان وظیفه خطیری در زمینه هاب منطقه‌ای شتر بر عهده دارد چراکه تمامی تمهیدات بهداشتی لازم برای دام‌های وارداتی باید در نظر گرفته شود تا دام سالم به استان وارد شود.
مدیرکل دامپزشکی خراسان‌جنوبی:
مدیرکل دامپزشکی خراسان‌جنوبی گفت: موضوع برندسازی شتر مسئله‌ای است که در استان مغفول واقع شده و اکنون که شاهد هستیم بحث هاب شتر در خراسان جنوبی آقرار است فعال شود امیدواریم این ظرفیت عظیم در کشور به الگویی تبدیل شود و منشا خیر برای استان باشد.