آب و هواتبلیغات

 تازه های سایت
گزارش/
فرمانده نیروهای انتظامی خراسان‌جنوبی گفت: با افراد و خودروهایی که قصد هنجار شکنی برای چهارشنبه پایان سال را دارند برخورد قانونی خواهد شد و ایام نوروز مهمان پلیس خواهند بود.
مدیرکل دامپزشکی خراسان‌جنوبی:
مدیرکل دامپزشکی خراسان جنوبی گفت: ماهی‌های قرمز نیز می‌توانند بیماری‌های باکتریایی به انسان منتقل کنند پس رعایت نکات بهداشتی بسیار حائز اهمیت است.
بیست و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت با حضور اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند برگزار شد.
رئیس دانشگاه پیام نور خراسان‌جنوبی مطرح کرد
آیین تجلیل از اساتید،کارکنان و بازنشستگان دانشگاه پیام نور خراسان‌جنوبی برگزار شد.
رئیس جمعیت هلال احمر زیرکوه خبر داد
مرحله شهرستانی هفتمین المپیاد آماده در شهرستان زیرکوه با حضوردانش آموزان دوازده آموزشگاه برگزار شد.
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد خراسان‌جنوبی:
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه در حال حاضر 3 هزار بیمار صعب العلاج و خاص از خدمات کمیته امداد بهره می‌برند، گفت: از این تعداد 2 هزار و 870 بیمار صعب‌العلاج و 130 بیمار خاص هستند.
"اما و اگرهای آزمون استخدامی آموزش و پرورش"، " رونق به ماهیرود باز می‌گردد" و" تولید 90 محصول از عناب" عناوین صفحات نخست روزنامه‌های امروز خراسان جنوبی هستند.
مدیر کل بیمه سلامت خراسان جنوبی:
مدیر کل بیمه سلامت خراسان جنوبی گفت: نسخه نویسی الکترونیکی برای جامعه پزشکی نیز مفید و موثر است و این طرح در بشرویه به عنوان شهر پایلوت اجرا می‌شود
معاون امداد و نجات هلال احمر خراسان جنوبی خبر داد
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از برگزاری دوره بازآموزی طرح ملی امداد و نجات نوروز 98 خبر داد.
رئیس اداره بیماری‌های قابل پیشگیری با واکسن معاونت بهداشت خبر داد
رئیس اداره بیماری‌های قابل پیشگیری با واکسن معاونت بهداشت گفت: در خراسان جنوبی حدود 22 هزار کودک زیر 5 سال واکسینه و یک نوبت قطره خوراکی دریافت می‌کنند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه باید از تجربه ها درس گرفت و کار خود را اصلاح کنیم، گفت: در گام دوم انقلاب باید به صورت جدی وارد میدان شویم و حرکت پر شتابی را آغاز نماییم.
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی خراسان جنوبی:
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی خراسان جنوبی از صرف بیش از یک میلیارد ریال جهت خرید و تامین واکسن تب برفکی خبر داد.
مراسم رونمایی از نرم افزار معراج ویژه راهیان نور در دانشگاه پیام نور مرکز بیرجند برگزار شد.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: شعار ما می‌توانیم که در انقلاب اسلامی مطرح شد منجر به پیشرفت‌های بزرگ شده است و طبیعتا تا زمانی‌که به این شعار باور داشته باشیم به پیشرفت‌ خواهیم رسید.
ابوذر صلاحی
مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی:
مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی گفت: باتوجه به جریان انقلابی و حرکت بسیار ارزشمند از این هم بیشتر می‌توان دستاورد‌های گوناگون و تأثیرگذارتری داشته باشیم که قطعا اگر در جهت تقویت این حرکت و شعار ما می‌توانیم ارزشمند تلاش کنیم دستاورد‌های مضاعفی نصیب خواهد شد.