آب و هواتبلیغات

 

 تازه های سایت

صفحه نخست روزنامه‌های امروز خراسان‌جنوبی؛
"روز بیرجند شب شد"، "مشکلات کهنه جوانان" عناوین صفحه نخست روزنامه‌های امروز خراسان‌جنوبی هستند.
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی مطرح کرد
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی گفت: طرح‌های جامع مدیریت پسماند تاکنون در خراسان‌جنوبی معطل مانده و تنها دو شهر فردوس و بشرویه این طرح جامع را مصوب کردند که اینها نیز اجرای درست و اصولی نداشتند.
در میزگرد تصادفات جاده‌ای مطرح شد/ قسمت دوم
در میزگرد تصادفات جاده‌ای براهمیت فرهنگ سازی برای کاهش تصادفات جاده‌ای تاکید و یکی از دلایل پنهان تصادفات گران بودن قطعات خودروها عنوان شد.
در میزگرد تصادفات جاده‌ای مطرح شد/ قسمت اول
در میزگرد تصادفات جاده‌ای دلیل اصلی تصافات عامل انسانی مطرح شد به گونه‌ای‌که بیش از 90 درصد دلیل تصادفات جاده‌های استان ناشی از خطای انسانی است.
مدیر درمان تأمین اجتماعی خراسان جنوبی خبرداد
مدیر درمان تأمین اجتماعی خراسان جنوبی گفت: در بیمارستان های تامین اجتماعی خراسان جنوبی کمبود دارو و نیروی متخصص وجود دارد که باید وزارت بهداشت به تعهدات خود در این زمینه عمل کند.
"شاخ غول مسکن شکست"، "دستور حکومتی" و "پرواز به سرزمین وحی" عناوین صفحه نخست روزنامه‌های امروز خراسان‌جنوبی هستند.
مدیر کل دامپزشکی خراسان جنوبی:
مدیر کل دامپزشکی خراسان جنوبی گفت: خراسان جنوبی در حوزه بهداشتی رتبه سوم کشوری را به خود اختصاص داده و در حال حاضر هیچ گونه بیماری مشترک بین انسان و دام همچون تب کریمه کنگو و آنفولانزا در استان وجود ندارد.
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان دامپزشکی کشور خبر داد
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان دامپزشکی کشور گفت: برای ساخت آزمایشگاه شرق کشور 7 میلیارد تومان اعتبار دیگر نیاز است و امیدواریم این آزمایشگاه در هفته دولت سال آینده به بهره برداری برسد.
معاون بهداشتی پیشگیری سازمان دامپزشکی کشور خبر داد
معاون بهداشتی پیشگیری سازمان دامپزشکی کشور گفت: سازمان جهانی بهداشت دام، ایران را به عنوان کشور عاری از آنفولانزای فوق حاد پرندگان معرفی کرد.
رئیس دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه امسال 44 هزار دانشجومعلم جذب این دانشگاه می‌شوند، گفت: پیگیر تغییر نام دانشگاه فرهنگیان به دانشگاه «تربیت معلم» هستیم.
در شماره جدید روزنامه مهرمشرق می‌خوانید؛
سایه سنگین مدگرایی بر پوشاک اسلامی و فرآوری محصولات کشاورزی نیازمند تأمین نقدینگی از جمله اخباری است که در شماره جدید روزنامه مهرمشرق می‌خوانید.
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی:
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بسیاری از مشکلات موجود در حوزه فرهنگی مالی نیستند و تنها با صدور مجوز حل می‌شوند، گفت: امیدواریم برگزاری جلساتی با حضور وزرای مربوطه و مسئولان استانی ثمرات خوبی از بعد معنوی، مادی و برنامه‌ای داشته باشد.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه علم برای بشر یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر است، گفت: اگر علم بخواهد مفید واقع شود باید جهت دار و بر اساس ارزش‌های الهی و انسانی باشد تا علم در خدمت انسان قرار گیرد همان طور که خداوند موجودات را برای انسان قرار داده است.
در جلسه جمع بندی مباحث مربوط به دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی خراسان‌جنوبی مطرح شد
رئیس دانشگاه صنعتی بیرجند با اشاره به اختلاس صورت گرفته در صندوق ذخیره فرهنگیان، گفت: درخواست داریم این پول‌ها برگشت داده و به درستی توزیع شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: در سال ۹۶ حدود ۴۲ میلیارد تومان اعتبار دانشگاه علوم پزشکی تخصیص پیدا نکرد و در سال ۹۷ نیز ۲۳ میلیارد تومان اعتبار دانشگاه کسر شده است.
مصاحبه و گفتگو