آب و هواتبلیغات

 تازه های سایت
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف وامور خیریه خراسان جنوبی خبر داد
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف خراسان‌جنوبی گفت: همزمان با فرا رسیدن ۱۳ رجب سالروز ولادت امیرالمؤمنین(ع) 35 بقعه متبركه خراسان‌جنوبی میزبان جشن‌های عظیم مردمی خواهند بود.
امام جمعه مود:
امام جمعه مود گفت: از خیران می‌خواهم در امر مدرسه سازی و تجهیز مدارس این شهر ورود کنند چرا که خیران می‌توانند بستر لازم را برای پیشرفت فکری و فرهنگی آینده سازان فراهم کنند.
هفت سین؛
کارشناس مردم شناسی خراسان‌جنوبی با اشاره به فلسفه وجودی سفره هفت سین، گفت: آنچه که در منطقه‌ خراسان معمول بوده سفره‌ای به نام سفره عید بوده که به مرور به سفره هفت سین تبدیل شده است.
نمایشگاه دستاوردهای بانوان خبرنگار خراسان جنوبی صبح امروز با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد خراسان جنوبی در نگارخانه فرهنگ و ارشاد اسلامی افتتاح شد.
مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی خبر داد
مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی گفت: 5 نقطه از خراسان جنوبی تحت پوشش شبکه‌های دیجیتالی قرار می‌گیرند.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی:
مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: طرح آرامش بهاری در ۵۵ بقعه متبرکه خراسان جنوبی برگزار می شود.
بیست و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت با حضور اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند برگزار شد.
اولین رویداد تمرین کسب و کار و کارآفرینی دانش آموزی (اکام) با حضور بیش از 200 نفر از دانش آموزان مقطع متوسطه در دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی برگزار شد.
مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی :
مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: امسال 192 مسجد آماده برای پذیرایی از معتکفین آماده شده است.
عکس‌نوشته/
مطالب بیانیه گام دوم انقلاب امام خامنه‌ای را در عکس‌نوشته‌های زیر مرور می‌کنیم.
امام جمعه بیرجند:
امام جمعه بیرجند گفت: مستکبران جهانی بر خلاف قوانین بین‌الملل و هیچ‌دلیلی مردم بی‌گناه را می‌کشند و تمام حرف آن‌ها این است که باید نوکر ما باشید چراکه سیستم آن‌ها لیبرالِ برده‌داری طبقاتی است.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و اعضای مجلس خبرگان رهبری:
رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: در مقابل تهاجم حداکثری دشمنان باید به بسیج حداکثری امکانات و توانایی‌ها و نیروهای خود اقدام کنیم تا در پرتو باور عمیق مردم و مسئولان به ذکر الهی و توکل به خدا، پروردگار وعده های صادق خود را درباره ملت بزرگ ایران محقق سازد.
طی حکمی از سوی دبیرکل سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران، حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا خوشخو به سمت «مسئول روابط خارجی» این سازمان منصوب شد.
بیانات رهبر انقلاب در مراسم اعطای نشان ذوالفقار به سرلشکر سلیمانی
بیانات رهبر انقلاب در مراسم اعطای نشان عالی ذوالفقار به فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران متنتشر شد.
آیت الله رئیسی:
رئیس جدید قوه‌قضاییه گفت: حکم مقام معظم رهبری منشور عملکردی قوه‌قضاییه در دوره جدید است.