آب و هواتبلیغات

 

 تازه های سایت

پربیننده ترین


روایت تاریخی؛
شاید جالب باشد که بدانیم ایده‌ی نام‌گذاری هفته‌ای به‌نام «وحدت»، مربوط به دوران پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران نیست. این نام‌گذاری پیش از انقلاب نیز در سیستان و بلوچستان اجرا شده است؛ زمانی‌که حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در ایرانشهر روزگار تبعید خود را سپری می‌کردند. روایت این نام‌گذاری را از سخنان رهبر انقلاب اسلامی بخوانیم.
دولت روحانی در حالی دو سال پایانی عمر خود را سپری می‌کند که رئیس آن، ترجیح می‌دهد به‌جای گزارش میزان عملی کردن وعده‌های خود، به رویارویی با نهادی بپردازد که این روزها در بین مردم، به محبوبیت و کارآمدی شناخته می‌شود؛ شاید همین اشتباه روحانی است که صدای حامیان او را نیز بلند کرده است.
مسئول سازمان فضای مجازی بسیج خراسان جنوبی خبر داد
مسئول سازمان فضای مجازی بسیج خراسان جنوبی از برگزاری دوره آموزشی سواد رسانه‌ای تخصصی در بیرجند خبر داد و گفت: در این دوره بیش از 70 نفر از فعالان حوزه سواد رسانه‌ای استان شرکت می‌کنند.
در تصاویر زیر مطالبات مردم یزد که حسن روحانی رئیس جمهور ندید را مشاهده می‌کنید.
جشن میلاد پیامبراسلام(ص) شب گذشته با حضور نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و مسئولان استانی و شهرستانی در مسجدالنبی(ص) اهل سنت بیرجند برگزار شد
یادداشت/
یکی از هشدارهای حضرت امیر علیه‌السلام به والیان و کارگزاران حکومت خود این توصیه اکید بود که مسئولیت را «امانت الهی» بدانند و آن را «طعمه» تلقی نکنند.
گزارش/
بالاخره شبکه های اجتماعی بی در و پیکری مانند اینستاگرام دامن آقای وزیر را هم گرفت. موضوعی که پیش از آن بارها و بارها از سوی کارشناسان و صاحب نظران در زمینه فضای مجازی مطرح و بر نظارت جدی روی این شبکه های اجتماعی تاکید شده بود. اما این بار همان نکته ای که بارها منتقدان به آذری جهرمی در خصوص شبکه های اجتماعی گوشزد کرده بودند، دامان وزیر ارتباطات و خانواده وی را گرفته و همین شبکه های بی در و پیکر خارجی، موجب انتشار تصاویر خصوصی خواهر زن آقای وزیر شد.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: حجت الاسلام مختاری با بیان اینکه تقابل انقلاب اسلامی با استکبار تقابل دینی و فرهنگی است، بیان کرد: مستکبران با دین ما دشمن هستند بقیه مسائل بهانه یا روش است.
رئیس اداره اوقاف وامور خیریه سربیشه خبر داد
رئیس اداره اوقاف وامور خیریه سربیشه با بیان اینکه سند مالکیت 38 پلاک ثبتی موقوفات، بقاع متبرکه و اماکن مذهبی نیز اخذ شده است، گفت: 500 میلیون ریال مطالبات از اشخاص حقیقی و حقوقی وصول شده است.
شهردار بیرجند:
شهردار بیرجند گفت: گردهمایی در خصوص اخذ نظرات شهروندان در جهت توسعه آتی شهر بیرجند برگزار می شود.
مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی:
مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی گفت: دانشجویان بسیجی که پاسداران ارزش‌های انقلاب اسلامی در دانشگاه‌ها هستند همیشه خود را آماده خدمت به مردم می‌دانند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سربیشه خبر داد
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سربیشه گفت: در دهه وقف امسال 8 وقف جدید در این شهرستان ثبت شده است.
عضو هیئت علمی گروه جغرافیای دانشگاه بیرجند:
عضو هیئت علمی گروه جغرافیای دانشگاه بیرجند گفت: وقف سبب رونق یافتن دانشگاه‌ها و حوزه‌ها می‌شود و باید وقف بر توسعه علم و آموزش ایجاد شود.
مدیرکل اوقاف وامور خیریه خراسان جنوبی:
مدیرکل اوقاف وامور خیریه خراسان جنوبی گفت: وقف بر توسعه علم و دانشگاه بیرجند بسیار کم است که امیدواریم در همایش کارکردهای وقف در توسعه انسانی موقوفات جدیدی در توسعه علم ایجاد شود
دیدار ظریف و ترامپ در تهران، امید در هوای پاییزی را مشاهده می‌کنید.یادداشت

یادداشت/
سید مصطفی موسوی نژاد
در نامه انجمن اسلامی مستقل دانشگاه بیرجند به وزیر جهادکشاورزی مطرح شد
یادداشت/
علیرضا آینه‌دار