آب و هواتبلیغات

 

 تازه های سایت

پربیننده ترین


مسئول مرکز متنای سازمان فضای مجازی بسیج خبر داد
در حاشیه اختتامیه دوره فرماندهان گردان‌های سایبری بسیج بازی رایانه‌ای «#سفیرـعشق» که در مرکز متنای سازمان فضای مجازی بسیج تهیه شده است معرفی شد.
با اجرای طرح مهر درخشان؛
معاون محرومیت زدایی آستان قدس رضوی نمایندگی خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۶۰۰ نفر زائر اولی در قالب «طرح مهر درخشان» به حرم مطهر امام رضا (ع) مشرف شدند.
معاون محرومیت‌زدایی آستان قدس رضوی نمایندگی خراسان‌جنوبی خبر داد
معاون محرومیت‌زدایی آستان قدس رضوی نمایندگی خراسان‌جنوبی گفت: اولین دوره آموزشی خادمیاران آستان قدس رضوی در سربیشه برگزار می‌شود.
برادر دانشمند برجسته ایرانیِ دربند آمریکا، گفت: عوامل امنیتی آمریکایی خیلی تلاش کردند تا برادرم را وادار به پذیرش یک سری اتهامات بی اساس کنند اما دکتر سلیمانی اصرار دارد که هیچ‌گونه اقدام خلافی را مرتکب نشده است.
سخن نگاشت/
عکس نوشته های بیانات امام خامنه‌ای(مدظله العالی) در دیدار جمعی از موکب‌داران عراقی مراسم اربعین حسینی رامشاهده می‌کنید.
معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران:
معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شرم آورتر از وابستگی نفتی به دشمن این است که مدیریت فضای مجازی و بستر اینترنت در اختیار بیگانه باشد؛ یک روز هم مردم ما باید قیام کنند و مانند ملی شدن صنعت نفت، فضای مجازی را نیز به استقلال ملی برسانند.
صفحه نخست روزنامه‌های امروز خراسان‌جنوبی؛
"درد بی‌کلاسی در استان"، "آب بیرجند؛ متفاوت در 2 سوی شهر" و "پزشک زباله‌ها" عناوین صفحه نخست روزنامه‌های امروز خراسان‌جنوبی هستند.
رجبی دوانی در اختتامیه دوره فرماندهان گردان‌های سایبری بسیج:
استاد دانشگاه و پژوهشگر تاریخ اسلام گفت: ساده اندیشی است که تصور کنیم می‌توان با غرب به مفاهمه رسید. گفتگوی تمدن‌ها با غرب نتیجه‌ای جز وابستگی، انفعال و زیر سلطه رفتن ندارد و کسانی که در عرصه فضای مجازی فعالیت می‌کنند باید بدانند که امروز این عرصه، عرصه جنگ نرم است.
سردار سلیمانی در اختتامیه دوره فرماندهان گردان‌های سایبری بسیج:
سردار سلیمانی با بیان اینکه سازمان بسیج هر چه در توان داشته باشد به میدان آورده و از یگان سازی جریان انقلابی در فضای مجازی حمایت خواهد کرد گفت: ما در فضای حقیقی توانستیم دشمن را شکست دهیم و باید بتوانیم از مجرای فضای مجازی و این رسانه همگانی نیز صدای انقلاب را به تمام جهان برسانیم.
معین، مسئول سازمان فضای مجازی بسیج در اختتامیه دوره فرماندهان گردان‌های سایبری بسیج:
مسئول سازمان فضای مجازی بسیج در اختتامیه دوره فرماندهان گردانهای سایبری بسیج با اشاره به نقش بسیج در نهضت ملی شدن فضای مجازی گفت: مسئولین امر در تکمیل روشنگری‌های فعالان فضای مجازی در فتنه‌های اخیر به وظیفه انقلابی خود عمل کنند.
طی مراسمی؛
طی مراسمی با حضور رئیس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی کشور از سه کتاب صد حکمت، صد رباعی نوشته علیرضا خسروی، از این درد مشترک نوشته سید محمود زینلی و من عاشق شعر گفتنم وقتی که ... نوشته سید روح الله فریدونی در سینما بهمن بیرجند رونمایی شد.
فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی:
فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر 249 آمر به معروف و ناهی از منکر در سطح استان شناسایی شده و همچنین تاکنون 216 مصوبه در کمیته اصلی استان در راستای امر به معروف و نهی از منکر تصویب و اجرایی شده است.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی به سخن دشمن که تمام گزینه‌ها روی میز ما است، اشاره کرد و گفت: دشمن یک طرح مهمی نیز روی میز دارد که آن به خواب بردن جامعه است و این طرح بسیار بدتر از جنگ نظامی است چرا که بعد از به خواب بردن جامعه اقدام به غارت می‌کند.
مدیرکل اوقاف و امورخیریه خراسان جنوبی مطرح کرد
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: طرح سوگواره بصیرت عاشورایی از اول تا دوازدهم محرم با شعار محوری «کرامتنا الشهاده» در ۵۵ بقعه متبرکه استان اجرا شد.
معاون هماهنگ‌کننده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی خبر داد
معاون هماهنگ‌کننده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی گفت: 39 سرفصل در برنامه‌های ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس در سپاه با بیش از 2800 برنامه در رده‌های مختلف سپاه در طول هفته دفاع مقدس اجرایی می‌شود.یادداشت

یادداشت/
سید مصطفی موسوی نژاد
در نامه انجمن اسلامی مستقل دانشگاه بیرجند به وزیر جهادکشاورزی مطرح شد
یادداشت/
علیرضا آینه‌دار


مصاحبه و گفتگو