آب و هواتبلیغات

 

 تازه های سایت

پربیننده ترین


توسط نهضت سواد رسانه‌ای انقلاب اسلامی اعلام شد؛
اطلاعیه فراخوان طراحی لوگوی «نسرا» توسط نهضت سواد رسانه‌ای انقلاب اسلامی اعلام شد.
صفحه نخست روزنامه‌های امروز خراسان‌جنوبی؛
"روز بیرجند شب شد"، "مشکلات کهنه جوانان" عناوین صفحه نخست روزنامه‌های امروز خراسان‌جنوبی هستند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی:
مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی گفت: با پایان یافتن مرحله استانی چهل‌ودومین مسابقات قرآن کریم در خراسان‌جنوبی 13 حافظ و قاری از استان به مرحله کشوری مسابقات قرآن سازمان اوقاف راه یافتند.
در جلسه کمیته تخصصی ازدواج مطرح شد
عضو هیئت علمی دانشگاه بیرجند گفت: در سند راهبردی حوزه جوانان خراسان‌جنوبی در حوزه ازدواج بر حوزه‌های آماده سازی و توانمندسازی جوانان برای ازدواج، تسهیل ازدواج و تقویت و تحکیم نظام خانواده و پیشگیری از طلاق تأکید شده است.
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی خبر داد
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی با بیان این‌که 23 برنامه خاص و ویژه در هفته ازدواج تدارک دیده شده است، گفت: برگزاری جشنواره و نمایشگاه ازدواج با همکاری و حضور فعال تمامی دستگاه‌های اجرایی از جمله برنامه‌های این هفته خواهد بود.
در شماره جدید روزنامه مهرمشرق می‌خوانید؛
جهاد در گرمای سوزان کویر و اتمام ساخت مسجد شهرک امام علی(ع) نیازمند همّت مسئولان است از جمله اخباری است که در شماره جدید روزنامه مهرمشرق می‌خوانید.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: یکی از مصادیق جنگ نرم دشمن، مُد و مُدگرایی است و هم اینک دشمن در این خصوص برنامه‌ریزی کرده است.
همزمان با هفته بهزیستی؛
همزمان با هفته بهزیستی و در راستای مسئولیت های اجتماعی سرپرست مخابرات منطقه خراسان جنوبی به همراه جمعی از کارکنان و مدیران ستادی و اعضای شورای فرهنگی با حضور در خانه فرزندان امام علی (ع) شهرستان بیرجند با کودکان و نوجوانان تحت سرپرستی این مرکز دیدار کرد.
یازدهمین دوره طرح توزیع یارانه کتاب از طریق کتابفروشی‌ها با عضویت ١٢ کتابفروشی از ۲۵ تیرماه در استان‌ خراسان جنوبی در حال اجرا است.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس با تأکید بر این‌که پیشرفت‌های علمی و تکنولوژی مخصوص قرآن‌پژوهان است، گفت: متأسفانه به خاطر تنبلی و دوری ما از قرآن و درس‌های این کتاب آسمانی دیگران از ما پیشی گرفتند.
چرا برخی رسانه ها از سخنان فرمانده ناجا عبور کردند؟
سردار اشتری در دفاع از وظیفه شناسی ماموران پلیس در برخی ماجراهای اخیر گفت: در قضیه پارک پلیس، مامور ما در چارچوب قانون، وظیفه قانونی خود را انجام داده است.
طی مراسمی,
افراد برگزیده چهل‌ودومین دوره مسابقات استانی قرآن کریم اوقاف خراسان‌جنوبی مشخص و طی مراسمی تجلیل شدند.
با معرفی نفرات برتر؛
مراسم اختتامیه چهل و دومین دوره مسابقات استانی قرآن کریم اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی در مجتمع شهید آوینی فردوس برگزار شد.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: اگر بی‌توجهی به شعارهای انقلابی نبود شاید شاهد خسارت‌های مختلف به انقلاب نبودیم چراکه تفکر غیرانقلابی و لیبرالی مانع پیشرفت و آسیب‌زا است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بیرجند و درمیان خبر داد
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بیرجند و درمیان گفت: چهل‌ودومین دوره مسابقات سراسری اوقاف در مرحله استانی با حضور 39 نفر متسابق از شهرستان‌های بیرجند و درمیان در حال برگزاری است.یادداشت

یادداشت/
سید مصطفی موسوی نژاد
در نامه انجمن اسلامی مستقل دانشگاه بیرجند به وزیر جهادکشاورزی مطرح شد
یادداشت/
علیرضا آینه‌دار