آب و هواتبلیغات

 

 تازه های سایت

رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی:
رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی با بیان اینکه طی هفته گذشته 10 هزار و180 تخلف رانندگی ثبت شده است، گفت: در مجموع طی این مدت 68 فقره تصادف در جاده‌های استان رخ داده است.
در میزگرد تصادفات جاده‌ای مطرح شد/ قسمت دوم
در میزگرد تصادفات جاده‌ای براهمیت فرهنگ سازی برای کاهش تصادفات جاده‌ای تاکید و یکی از دلایل پنهان تصادفات گران بودن قطعات خودروها عنوان شد.
در طی افزایش تصادفات جاده ای در خراسان جنوبی میزگردی جهت بررسی علل افزایش این تصادفات برگزار شد.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبرداد
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: 8 فقره حادثه طی 24 ساعت گذشته رخ داده است و امداد رسانی توسط نیروهای هلال احمر صورت گرفت.
در جلسه مشترک کمیته اجرایی کمیسیون ایمنی حمل و نقل و سوانح رانندگی و شورای ترافیک استان خراسان جنوبی مطرح شد
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی گفت: در جاده‌های خراسان جنوبی 27 نقطه حادثه‌خیز داریم که 7 نقطه رفع شده، 8 نقطه در دست رفع و مابقی با توجه به اعتبارات سال جاری برای رفع و عیب برنامه ریزی خواهد شد.
رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی مطرح کرد
رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی گفت: امسال در سه ماه ابتدای سال جاری 75 نفر در تصادفات فوت کردند که این آمار نشان دهنده 79 درصد افزایش است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی:
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: نحوه برنامه ریزی و توزیع منابع بر اساس جمعیت ما را به نتیجه نمی‌رساند و همچنان شاهد نواقص خواهیم بود.
رئیس پلیس راه کشور خبر داد
رئیس پلیس‌راه کشور با اشاره به فاز جدید نصب دوربین‌های جاده‌ای به تعداد 2 هزار عدد، گفت: پیش‌بینی می‌شود نصب این تعداد از شهریورماه عملیاتی شود.
رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی:
رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی از وقوع 63 فقره تصادف در جاده‌های استان خبر داد و گفت: طی هفته گذشته 12 هزار و 736 مورد تخلف در جاده‌های استان در هفته گذشته رخ داده که از این تعداد یک هزار و 153 تخلف حادثه ساز بوده که رانندگان متخلف اعمال قانون شده‌اند.
رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی خبر داد
رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی گفت: روز گذشته در راه‌های استان 10 فقره تصادف به وقوع پیوست که متاسفانه 2 نفر کشته و 20 نفر مجروح شده‌اند.
خبرهای کانال پلیس 5 تیر؛
رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی از توقیف سواری هیوندا با سرعت غير مجاز 223 كيلومتر خبر داد.
در 3 ماهه نخست سال جاری اتفاق افتاد؛
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی گفت: در 3 ماهه نخست سال جاری 560 فقره تصادف درون شهری به وقوع پیوست که در اين حوادث 10 نفر کشته و 711 نفر مجروح شدند.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان جنوبی خبر داد
دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان جنوبی گفت: بانویی 38 ساله که مظنون به سرقت و خوراندن ماده بی هوشی به دو کودک، مادر و یکی از بستگان آنان بود، به زندان بیرجند معرفی شد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبر داد
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با اشاره به اینکه زلزله ۴.۶ ریشتری بخش زهان از توابع زیرکوه را لرزاند، گفت: سه تیم ارزیاب از حاجی‌آباد زیرکوه برای بررسی خسارت‌های احتمالی زلزله به منطقه اعزام شدند.
خبرهای کانال پلیس 29خرداد؛
محمود زال بیگی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قاین از وقوع آتش سوزی در یک دامداری و تلف شدن 22 راس گوسفند در این شهرستان خبر داد.