آب و هوا



تبلیغات

 

 



تازه های سایت




رئیس هیئت ورزش زورخانه‌ای و پهلوانی خراسان‌جنوبی:
قمری با بیان این‌که در تمامی استان‌‌ها اداره کل ورزش و جوانان یک زورخانه بزرگ و ملی در مرکز هر استان دارد، گفت: با وجود ظرفیت و موفقیت‌هایی که در ورزش زورخانه‌ای و پهلوانی در استان وجود دارد اما بیرجند تنها مرکز استان کشور است که فاقد یک زورخانه بزرگ و ملی است.
گفت‌وگو با یک حافظ موفق:
حافظ کل قرآن با بیان اینکه در 17 سالگی به عنوان جوانترین دانشجوی دکترای دانشگاه تهران وارد این دانشگاه شدم، گفت: در قرآن کریم آمده است که انسان چیزی جز تلاش نیست و به زودی نتیجه تلاش خود را خواهید دید، این وعده الهی است که یا در این دنیا و یا در آخرت نتيجه تلاش خود را خواهد ديد.
معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان:
فرهادی‌زاد گفت: در ساختار تشکیلاتی اداره کل استان‌ها، معاونت توسعه ورزش بانوان مصوب شده است و وقتی که این معاونت شکل بگیرد، بسیاری از مسائل بانوان حل خواهد شد.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خراسان جنوبی:
نخعی گفت: اگر معاونت توسعه ورزش بانوان در استان‌ها شکل بگیرد بسیاری از مشکلاتی که در حوزه بانوان وجود دارد از بین خواهد رفت.
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی:
عزیزی باید به ورزش بانوان اهمیت ویژه‌ای داد، گفت: بانوان ورزشکار نیازمند توجه ویژه وزارت ورزش و جوانان هستند تا بتوانیم با ایجاد زیرساخت‌ها، فصل جدیدی را در ورزش استان باز کنیم.
معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان:
فرهادی‌زاد گفت: به دلیل همه فضاها و امکانات ورزشی که بانوان خراسان‌جنوبی ندارند، شرمنده هستم.
رئیس هیأت ورزش زورخانه‌ای و پهلوانی خراسان‌جنوبی:
قمری گفت: با دعوت رسمی فدراسیون ورزش زورخانه‌ای و پهلوانی، باستانی‌کاران خراسان‌جنوبی به اردوی تیم ملی پیوستند.
با حضور رئیس فدراسیون جودو؛
باحضور رئیس فدراسیون جودو علی تهوری رئیس هیئت جودوی خراسان جنوبی شد.
دبیر مجمع خیرین ورزش یار خراسان جنوبی خبر داد
علی آبادی گفت: ۷۳ پروژه ورزشی خیرساز در حال ساخت است که نیاز به مساعدت خیرین دارد.
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی خبر داد
عزیزی گفت: اولین جشنواره فرهنگی ورزشی گلریزان با عنوان شکوه پیوند ۱۴ آذرماه در تهران برگزار می شود تا بتوانیم از ظرفیت خیرین برای توسعه مسائل ورزشی و جوانان استان استفاده کنیم.
استاندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی گفت: با وجود همه محدودیت‌ها تخصیص اعتبارات ورزش استان سال گذشته ۶۵ میلیون تومان بود اما امسال این تخصیص حدود ۱۵ برابر شد که به یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان رسید.
این ویدئو را از دست ندهید؛
مدیران مسئول روزنامه‌های شرق، اعتماد و آفتاب یزد در واکنش به یک سوال پاسخ‌های جالبی دادند.
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی گفت: نخستین پایگاه قهرمانی ورزش‌های زورخانه‌ای خراسان‌جنوبی در محله حسینیه چهار درخت بیرجند راه‌اندازی می‌شود و تجهیزات آن نیز خریداری و جانمایی شده است.
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی مطرح کرد
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: برای تامین اعتبار تدوین سند راهبردی امور جوانان مکاتباتی انجام شده اما پیگیری نشده است.
در سی و یکمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان خراسان‌جنوبی مطرح شد
مدیر کل صدا و سیمای خراسان‌جنوبی گفت: برنامه "قاب دوم" طراحی و تولید شده و به مطالبات جوانان در قالب بیانیه گام دوم انقلاب می‌پردازد و تیم تولید آن نیز جوانان و نوجوانان استان هستند.