آب و هواتبلیغات

 

 تازه های سایت

مرشد جوان بیرجندی:
مرشد جوان بیرجندی گفت: زورخانه‌های بسیاری از شهرستان‌های استان به دلیل نبود مربی و فراهم نبودن زیر ساخت‌ها تعطیل است و این برای استان ضعف است بایستی شهرستان‌ها تجهیز شوند.
بسته خبری ورزشی 25 تیرماه؛
هیئت ووشو خراسان جنوبی در نظر دارد یک دوره مسابقات ووشو قهرمانی کشور را در بخش آقایان مردادماه به میزبانی بیرجند برگزار کند.
هم زمان با سراسر کشور؛
رئیس هیئت شنای خراسان جنوبی گفت: جشنواره بین المللی شنای بزرگداشت روز جهانی فدراسیون بین المللی شنا همزمان با سایر استان ها در خراسان‌جنوبی به میزبانی بیرجند برگزار می شود.
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی گفت: با ابلاغ دستور العمل اجرایی جام خوشه چین و طرح تابستان با ورزش با شعار" تابستان جذاب، خانواده فعال" از سوی وزارت ورزش و جوانان بیش از 250 برنامه در قالب این دو طرح ملی در استان خراسان‌جنوبی انجام خواهد شد.
ملی پوش والبیال:
مهسا کدخدا ملی پوش والیبال خراسان‌جنوبی گفت: من جزو افرادی هستم که در خراسان‌جنوبی دارم فراموش می‌شوم و ورزش و جوانان هیچ پیگیری از وضعیت من ندارند.
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی گفت: جشنواره فرهنگی ورزشی جاده ولایت از 7 تیرماه با حضور 16 دونده از شلمچه آغاز و پس از طی مسیرهای تاریخی حرکت امام رضا(ع) به ایران در روز ولادت ایشان در خراسان رضوی به پایان می‌رسد.
«نجمه خدمتی» ملی پوش بیرجندی تیراندازی ایران به عنوان پرچمدار کاروان ایران در سی امین دوره مسابقات ورزشی دانشجویان جهان در ایتالیا انتخاب شد.
کسب افتخاری دیگر برای ورزش خراسان جنوبی؛
غلامرضا رضائی رئیس هیئت کونگ‌فو خراسان‌جنوبی به عنوان پیشکسوت برترکونگ‌فوتوآ کشور معرفی شد.
دبیر ستاد اوقات فراغت آموزش و پرورش خراسان جنوبی خبر داد
دبیر ستاد اوقات فراغت آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: طرح اوقات فراغت تابستان امسال در بیش از 170 پایگاه برای دانش آموزان برگزار خواهد شد.
در حاشیه مراسم تجلیل از مدال آوران ورزشی سال 97 مطرح شد
همایش تجلیل از ورزشکاران و مدال آوران استان روز شنبه با حضور استاندار خراسان جنوبی و نماینده های مردم در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان استانی برگزار شد. در این جلسه ۶۵۰ ورزشکار، مدال آور، ملی پوش، روسای هیئت ها و روسای ادارات شهرستان ها تقدیر شدند.
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی گفت: به همت خیرین ورزش یار، بنیاد مستضعفان و حمایت دولت توانسته ایم در حال حاضر 155 طرح ورزشی رو باز و سر پوشیده در نقاط مختلف استان را به مرحله آماده سازی برسانیم که با توجه به اعتبارات ملی و استانی تا سال 1400 به بهره برداری خواهد رسید.
طی مراسمی؛
طی مراسمی با حضور استاندار خراسان جنوبی و جمعی از مسئولان از 650 نفر از ورزشکاران، افتخارآفرینان، مدال آوران و قهرمانان خراسان جنوبی تجلیل و قدردانی شد.
استاندار خراسان‌جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی گفت: حوزه ورزش و جوانان، قطعاً يكي از سازگارترين و اساسی ترين بخش‌ها در بستر فرهنگی كشورمان است.
مسئول کمیته لیگ کاراته سبکهای آزاد خراسان جنوبی:
مسئول کمیته لیگ کاراته سبک‌های آزاد خراسان جنوبی گفت: مسابقات جام رمضان کاراته خراسان جنوبی پایان و تیم های برتر معرفی شدند.
مسابقات جام رمضان کاراته و یادواره شهدای ورزشکار شهرستان درمیان روز گذشته برگزار شد.