آب و هواتبلیغات

 تازه های سایت
مرحله نهایی مسابقات فوتسال جام شهید مدافع حرم مرتضی بصیری‌پور پایگاه‌های مقاومت بسیج طلاب و روحانیون شهرستان بیرجند برگزار شد.
مسابقات اتومبیل‌رانی در پیست امیرآباد بیرجند به همت هیئت اتومبیل‌رانی شهرستان بیرجند و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شهر بيرجند روز گذشته برگزار شد.
مسابقات اتومبیل‌رانی در پیست امیرآباد بیرجند به همت هیئت اتومبیل‌رانی شهرستان بیرجند و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شهر بيرجند روز گذشته برگزار شد.
مسابقات دومیدانی و دوچرخه سواری به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بیرجند برگزار شد.
رئیس هیئت انجمن‌های ورزشی خراسان جنوبی:
سومین سالن ورزشی دارت در محل کانون جوانان بسیج شهرستان بیرجند با حضور خانواده شهید مرتضی بصیری پور اولین شهید مدافع حرم خراسان‌جنوبی افتتاح شد.
آرین غلامی کمتر از ۲ ماه پیش از رقابت با نماینده رژیم متجاوز صهیونیستی امتناع کرد. وی ظهر دیروز به همراه خانواده خود با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای دیدار و گفتگو کرد و مورد تقدیر ایشان قرار گرفت.
بسته‌ی خبری ورزشی 29 بهمن؛
اولین دوره‌ی رقابت های موتورکراس خراسان جنوبی، گرامی داشت چهلمین سالگرد انقلاب در باشگاه کویران طبس با قهرمانی تیم سرایان پایان یافت.
گفت‌وگوی خاورستان با مهدی قمری از مبارزان انقلابی بیرجند؛
گفت‌وگوی خاورستان با مهدی قمری از مبارزان انقلابی بیرجند در دوران رژیم پهلوی را مشاهده می‌کنید.
مسابقات مینی گلف قهرمانی شرق کشور 25 و 26 بهمن ماه جاری در مجموعه ورزشی پوریا برگزار می‌شود.
بررسی دستاوردهای ورزشی انقلاب؛
برای اولین بار در تاریخ ایران، با انقلاب اسلامی، ورزش به روستاهای کشور هم آمد.
مسابقات کشتی قهرمانی کشور در قالب 26 تیم از 13 استان در دو بخش آزاد و فرنگی در بیرجند در حال برگزاری است.
"کاش خراسان جنوبی هم گیلان بود"، "شرکت‌های دانش‌بنیان؛ پایه اقتصاد استان" و "ضرب الاجل دادستان" عناوین صفحه نخست روزنامه‌های امروز خراسان جنوبی هستند.
مرثیه‌ای برای جهان پهلوان؛ این منم «غلامرضا»، فرزندِ درد و رنج
باز هم همان داستان‌های تکراری؛ عده‌ای می‌آیند و جمع می‌شوند، فاتحه‌ای می‌خوانند و می‌روند تا سال بعد؛ تا سال بعدی که دوباره بر حسب عادت این کار را تکرار کنند.
سال 2018 میلادی و تمام اتفاقات فوتبالی آن به پایان رسید و اکنون فرصت خوبی است تا نگاهی به چند نفر از بازیکنانی که در این سال بیشترین تاثیر را در تیم هایشان داشتند بیاندازیم.
جام ملت‌های آسیا 2019-امارات
مسابقات جام ملت های آسیا 2019 امارات امروز با دیدار میزبان این رقابت ها با بحرین کلید می خورد.