آب و هواتبلیغات

 

 تازه های سایت

السالوادور هندوراس اسپانیا مراکش آذربایجان ارمنستان روسیه اوکراین صربستان مونته‌نگرو. این کشورها با دیپلماسی ورزشی توانسته‌اند منطق سیاسی خود را به فدراسیون‌های جهانی بقبولانند. علت ناتوانی مسئولان در پیشبرد منافع ایران در عرصه جهانی چیست؟
وزیر ورزش و جوانان در بیرجند:
جانشین فرمانده ستاد اقتصاد مقاومتی گفت: خراسان جنوبی در همه بخش‌های اقتصادی از جمله معدن، صنایع معدنی، صنعت، کشاورزی و گردشگری دارای ظرفیت‌ و امکانات خوبی است که نیاز به سرمایه‌گذاری بخش خصوصی دارد.
جانشین فرمانده ستاد اقتصاد مقاومتی کشور:
جانشین فرمانده ستاد اقتصاد مقاومتی کشور گفت: خمیرمایه اقتصاد مقاومتی برای مقابله با تهدیدهای داخلی و خارجی توسعه اقتصادی استان و کشور است.
فردا؛
وزیر ورزش و جوانان، جانشین فرمانده ستاد اقتصاد مقاومتی کشور و وزیر معین هیأت دولت درخراسان‌جنوبی شنبه ۳۰ شهریور به بیرجند سفر می‌کند.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه سالن بزرگ چند منظوره استاندارد قاینات با سفر وزیر ورزش و جوانان کلنگ‌زنی خواهد شد.
گفتگو با پدر سحر خدایاری، دختری که به دروغ به جای دختر آبی معرفی شد
پدر سحر خدایاری که دختر او به دروغ جای دختر آبی جا زده شد در گفتگویی ویدیویی صفر تا صد #دروغ_دختر_آبی را افشاکرده است.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خاسان جنوبی گفت: ورزش یک مسئولیت بزرگ اجتماعی است که باید همراه با فرهنگ باشد صرف اینکه انسانی قدرت بدنی داشته باشد کافی نیست.
پدر مرحوم سحر خدایاری:
پدر سحر خدایاری گفت: سحر یک مشکل عصبی داشت تحت تاثیر برخی دوستانش اقدام به خودسوزی کرد و ما افرادی که دارند از این ماجرا سوء استفاده می‌کنند و آرامش جامعه را به هم می‌ریزند را حلال نمی‌کنیم.
دختر آبی يا همان آيسان احتشامی با انتشار اين استوری‌ها نوشت: من زنده‌ام! كسی كه عكس او را به عنوان دختر آبی منتشر كرده‌اند (سحر) اصلا استاديوم نرفته!
در گفت‌وگو با اعضای تیم جوانان والیبال بانوان مطرح شد
سرمربی تیم والیبال بانوان جوانان خراسان جنوبی گفت: برای اولین‌بار در استان تیم والیبال بانوان توانست مقام قهرمانی لیگ دسته سه مسابقات کشور و مجوز حضور در لیگ دسته دو را با کم‌ترین امکانات بگیرد.
استاندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه ورزش در استان می تواند ابزار مهمی در دیپلماسی و گسترش ارتباطات با کشورهای همسایه باشد، گفت: از دیپلماسی ورزشی غافل نشوید.
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی:
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: 174پروژه ورزشی نیمه تمام در استان داریم که باید تکمیل شود.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان درمیان موضوع حضورش در هیئت ورزشی به عنوان حسابدار را تکذیب کرد.
یک منبع آگاه مطرح کرد
معاون سیاسی فرماندار یکی از شهرستان‌ها به عنوان رئیس جدید یکی از هیئت‌های ورزشی آن شهرستان منصوب شده است اما به گفته‌ی بسیاری از مردم، این اقدام ظلم به ورزش آن شهرستان است.
توسعه استان یا تمجید از استاندار و بررسی نوع افتتاحیه‌های هفته دولت از جمله اخباری است که در قسمت 20 زرشک مشاهده می‌کنید.