آب و هواتبلیغات

 

 تازه های سایت

در شماره جدید روزنامه مهرمشرق می‌خوانید؛
جهاد در گرمای سوزان کویر و اتمام ساخت مسجد شهرک امام علی(ع) نیازمند همّت مسئولان است از جمله اخباری است که در شماره جدید روزنامه مهرمشرق می‌خوانید.
طی حکمی از سوی استاندار خراسان‌جنوبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان بیرجند منصوب شد.
رئیس فرودگاه طبس گلشن خبرداد
رئیس فرودگاه طبس گلشن گفت: فرودگاه طبس با دمای ۴۷.۸درجه سیلسیوس رکورد دار گرمترین فرودگاه کشور شد.
بررسی اقدامات ایران بعد از اتمام اولتیماتوم به اروپا در گفت‌وگو با عضو کمیسیون اصل 90؛
امیرحسنخانی به اشاره به اتمام ضرب العجل 60 روزه ایران به اروپا اشاره کرد و گفت: ایران باید گام خیلی محکمی بردارد و اگر قرار است برجام بهم بخورد خب بهم بخورد و ایران در این صورت به جایگاه قبلی خود بر می گردد.
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی خبر داد
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی گفت: به لحاظ دمایی طی امروز تا روز جمعه افزایش نسبی دمای هوا 1 تا 3 درجه سلسیوس را خواهیم داشت بر این اساس هوا به تدریج گرمتر می‌شود.
استاندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی گفت: ظاهرا مشکل کم آبی در روستاها برای شما عادی شده در حالی‌که باید دستگاه‌های مختلف در زمینه حل مشکل کم آبی روستاها بسیج شوند اما هیچ تحرکی از استانداری و شرکت آب و فاضلاب روستایی به عنوان دستگاه تخصصی مشاهده نمی‌کنم.
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی خبرداد
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی گفت: براثر تصادف دو خودروی پژو آردی در بامداد امروز پنج نفر کشته و شش نفر مجروح شدند.
گزارش خاورستان؛
سالانه شاهد تلفات جانی زیادی در جاده های کشور و خراسان‌جنوبی به دلیل تردد شترها در جاده‌های اصلی هستیم و متأسفانه اقدام خاصی برای حفظ جان مسافرانی که از این جاده ها عبور می‌کنند و شترهای سرگردان در بیابان‌ها که گاهی در مسیر جاده در حرکت‌اند انجام نشده که نیاز به توجه دارد.
بیرجند پاک‌ترین شهر ایران و چرا بیش از 400 روستا با تانکر آبرسانی می‌شود؟ از جمله اخباری است که در قسمت 16 زرشک مشاهده می‌کنید.
نماینده فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه فرهنگیان دختران فردوس برای افزایش ظرفیت نیاز به کد دارد.
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر مراکز تربیت معلم راه اندازی نشود و معلمی در خراسان جنوبی تربیت نشود دچار مشکلات بیشتری خواهیم شد.
مهم ترین اخبار روز را در دو دقیقه خبر خاورستان دنبال می کنید.
نماینده مجلس شورای اسلامی:
عضو کمیسیون اصل 90 با بیان اینکه غرب باید بفهمند بعد از گام دوم، ایران به جایگاه قبلی خود قبل از برجام باز می گردیم گفت: اروپا و آمریکا بدانند ملت ایران از پای در نیامده و هیچ کاری نمی‌تواند بکنند و اگر مشکلی وجود دارد به دلیل کم آوردن آنهاست نه ملت ایران.
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی خبر داد
مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی گفت: تعداد 3 هزار و 742 جهادگر در قالب 279 گروه جهادی تابستان امسال در سطح خراسان‌جنوبی خدمت‌رسانی خواهند داشت.
فرمانده نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی خبر داد
فرمانده نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی گفت: در عمليات مشترک مأموران نیروی انتظامی شهرستان "طبس" و پليس خراسان رضوی 348 كيلو و 700گرم ترياک و حشيش کشف شد.