آب و هوا



تبلیغات

 



تازه های سایت




طی حکمی از سوی استاندار خراسان جنوبی؛
عليرضا خليلی به عنوان سرپرست معاونت استانداري و فرمانداري ويژه شهرستان طبس منصوب شد.
در ایام نوروز تجربه کنید
شهرستان طبس با دارا بودن مکان مذهبی و ظرفیت‌های گردشگری و تاریخی یکی از شهرستان‌های مورد هدف گردشگران داخلی و خارجی در ایام نوروز و تابستان است.
در پی وقوع طوفان؛
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی گفت: برق در تعدادی از روستاها و مناطق شهری 4 شهرستان خراسان جنوبی، در اثر طوفان قطع شده است.
حاشیه نگاری خاورستان از سفررئیس سازمان برنامه و بودجه به خراسان‌جنوبی:
رئیس سازمان برنامه و بودجه در سفری دو روزه به خراسان‌جنوبی سفر کرد و در شورای برنامه ریزی و توسعه استان شرکت کرد.
نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: بحث راه آهن یکی از خواسته های بسیار مهم است . راه آهن شرق اهمیت منطقه‌ای و فرامنطقه ای آن با هیچ راه آهنی در سطح کشور قابل مقایسه نیست.
نمایندگان خراسان‌جنوبی در جمع فعالان اقتصادی با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: آماری که از خراسان‌جنوبی در دست شما در سازمان برنامه و بودجه است، آمار واقعی و شفاف استان نیست.
امام جمعه طبس:
امام حمعه طبس گفت:استان خراسان‌جنوبی در امنیت کشور نقش ویژه ای دارد به همین سبب می‌طلبد در تخصیص بودجه توجه ویژه‌ای به استان شود.
مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی خبر داد
مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی گفت: برای ایام نوروز پیش بینی شده است حدود 2 هزار و 140 نفر از جهادگران در قالب 151 گروه جهادی در مناطق مختلف استان حضور پیدا کنند.
آیت الله سیدعلیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند دوم اسفندماه 97 به شهرستان طبس سفر نمود.
اولین کاروان راهیان نور دانشجویان دختر خراسان‌جنوبی با حضور در مناطق عملیاتی جنوب کشور از یادمان شهدای هویزه، شط علی و طلائیه بازدید کردند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی:
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: جهت پیگیری وضعیت همکارانی که در ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های خراسان‌جنوبی سرپرست هستند، پیگیری خاصی انجام شده که امیدواریم به زودی مساله حل شود.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: جریانات و آزمایشات امروز، حرکتی جهادی می خواهد؛ در این آزمایش ها هم ریزش ها و هم رویش ها شکل خواهد گرفت.
امام جمعه طبس:
امام جمعه طبس گفت: خون شهدا جوش و خروشی را در مردم ایجاد می‌کند و مردم در راه دفاع از اهداف انقلاب و نظام اسلامی مصمم‌تر می‌شوند.
از سوی مجمع نمایندگان خراسان‌جنوبی صورت گرفت؛
مجمع نمایندگان استان خراسان‌جنوبی در مجلس شورای اسلامی طی بیانیه‌ای از آحاد مردم استان برای حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن امسال دعوت کردند.
در سومین روز از دهه فجر صورت گرفت
همزمان با سومین روز از دهه مبارک فجر در اغلب شهرستان‌های خراسان‌جنوبی طرح‌های عمرانی، توليدی و خدماتی به بهره‌برداری رسید.