آب و هواتبلیغات

 

 تازه های سایت
گزارش/
هر ساله در روزهای پایانی ماه صفر شاهد حضور گردشگرانی در شهرستان طبس هستیم که بیش از بحث گردشگری اقدام به هنجارشکنی در این شهرستان کرده و لازم است مسئولان مربوطه بیش از این نسبت به حضور گردشگران در این روزها در استان و شهرستان طبس نظارت داشته باشند.
امام جمعه طبس:
امام جمعه طبس گفت: گلایه‌ای در سطح کلان‌ کشور و شهرستان طبس وجود دارد و حتی مقام معظم رهبری نیز جامعه را از آن برحذر داشته‌اند که آن فضای دوقطبی سازی است که متاسفانه برخی با آن نان می‌خورند.
نماینده مردم شهرستان‌های فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم شهرستانهای فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی گفت: پیشنهاد مطرح شده در خصوص طرح مسئله با سران سه قوه جهت کاهش نرخ مالیاتی برای خراسان جنوبی پیشتهاد خوبی است لذا بهتر است از طریق سران سه قوه جهت این مسئله اقدام شود.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: برخی ها به اسم گردشگر وارد می شوند و با فرهنگ مبارزه می کنند و آنگاه فرهنگ زدایی مردم را گردشگری می نامند.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای طبس خبر داد:
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای طبس از اجرای عملیات فوگسیل ۱۲ کیلومتر انتهایی حوزه استحفاظی شهرستان طبس در محور طبس-یزد خبر داد.
خبرهای کانال پلیس 29 مهرماه؛
رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی گفت: برخورد سواری پژوپارس با کامیونت خاور در محور قاین به بیرجند حوالی آرین شهر یک کشته بر جای گذاشت.
بر اثرریزش معدن؛
مدیرعامل شرکت زغالسنگ پروده طبس از ریزش معدن سامان کاوش طبس خبر داد و گفت: دو کارگر این معدن که مشغول کار در یکی از کارگاه‌های این معدن بودند با ریزش آن در زیر خاک مدفون شدند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی:
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی با بیان اینکه با توجه به موقعیت شهرستان طبس احداث این پروژه‌ها از اولویت‌هایی بوده که نیازمند توجه و همکاری است، گفت: در سال جاری اعتباری بیش از 330 میلیون تومان از محل فرمانداری برای سوله امدادی طبس پیش‌بینی شده اما هنوز تخصیص نیافته است.
خبرهای کانال پلیس 20 مهرماه 98؛
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نهبندان از کشف 100 کیلوگرم ترياک خبر داد.
در نشست خبری تشریح شد؛
استاندار خراسان‌جنوبی گفت: 2 میلیون یورو برای آسفالت جاده ماهیرود- فراه در نظر گرفته شده و یک قطعه 30 کیلومتری جدید آماده آسفالت است.
امام جمعه طبس:
امام جمعه طبس گفت: حضور اقشار و مذاهب مختلف در همایش بزرگ پیاده‌روی اربعین باعث ایجاد وحدت و همدلی بین همگان شده و دشمنان از این وحدت و اتحاد می‌ترسند.
گزارش/
خراسان‌جنوبی چهارمین استان عشایری کشور بوده که 13 درصد جمعیت آن را عشایر تشکیل می‌دهند و 80 درصد جمعیت مرزنشنان خراسان‌جنوبی عشایر هستند.
مدیر حج و زیارت خراسان‌جنوبی:
مدیر حج و زیارت خراسان‌جنوبی گفت: تعداد ثبت‌نام‌کنندگان زائران خراسان‌جنوبی برای حضور در پیاده‌روی بزرگ اربعین در سامانه سماح به 18 هزار و 400 نفر رسید.
آیت الله عبادی نماینده ولی فقیه
آیت الله عبادی نماینده ولی فقیه بهمراه استاندار و جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی خراسان جنوبی صبح امروز جهت عرض تسلیت با خانواده معظم شهید سردار غلامی دیدار کردند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبر داد
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی گفت: طی حضور 4 کاروان سلامت نذر آب دو 14 هزار و 621 نفر در خراسان‌جنوبی از خدمات کاروان‌های سلامت نذر آب دو بهره‌مند شدند.