آب و هواتبلیغات

 تازه های سایت
حاشیه نگاری خاورستان از سفررئیس سازمان برنامه و بودجه به خراسان‌جنوبی:
رئیس سازمان برنامه و بودجه در سفری دو روزه به خراسان‌جنوبی سفر کرد و در شورای برنامه ریزی و توسعه استان شرکت کرد.
نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: بحث راه آهن یکی از خواسته های بسیار مهم است . راه آهن شرق اهمیت منطقه‌ای و فرامنطقه ای آن با هیچ راه آهنی در سطح کشور قابل مقایسه نیست.
نمایندگان خراسان‌جنوبی در جمع فعالان اقتصادی با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: آماری که از خراسان‌جنوبی در دست شما در سازمان برنامه و بودجه است، آمار واقعی و شفاف استان نیست.
رئیس جمعیت هلال احمر زیرکوه خبر داد
مرحله شهرستانی هفتمین المپیاد آماده در شهرستان زیرکوه با حضوردانش آموزان دوازده آموزشگاه برگزار شد.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه موج های سیاسی، نمی تواند اهل ایمان را غرق کند، گفت: من و شما نباید اهل فتنه باشیم اما از فتنه نیز نباید بترسیم.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی:
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: جهت پیگیری وضعیت همکارانی که در ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های خراسان‌جنوبی سرپرست هستند، پیگیری خاصی انجام شده که امیدواریم به زودی مساله حل شود.
به همت بسیجیان بخش زهان صورت گرفت
شب گذشته به مناسبت جشن تولد 61 سالگی شهید ابراهیم هادی مراسمی در روستای کبودان بخش زهان شهرستان زیرکوه برگزار شد.
فلاحتی:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که زنگنه و وزارت نفت اهتمام لازم را در شرایط فعلی و اقدام جهادی در بسیاری از امورات ندارد گفت: دغدغه نمایندگان آن است که زنگنه و وزارت نفت در شرایط تحریمی فعلی نباید به مانند شرایط عادی کشور باشد چراکه باید کار جهادی و قاطع انجام دهیم.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: شعار ما می‌توانیم که در انقلاب اسلامی مطرح شد منجر به پیشرفت‌های بزرگ شده است و طبیعتا تا زمانی‌که به این شعار باور داشته باشیم به پیشرفت‌ خواهیم رسید.
مدیر اطلاع رسانی آموزش و پرورش خراسان جنوبی:
مدیر اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: به دلیل بارش شدید برف، لغزندگی و یخبندان معابر تمام مدارس ابتدایی و پیش دبستانی شهرستان زیرکوه در نوبت صبح امروز چهارشنبه 24 بهمن ماه 97 تعطیل شد.
از سوی مجمع نمایندگان خراسان‌جنوبی صورت گرفت؛
مجمع نمایندگان استان خراسان‌جنوبی در مجلس شورای اسلامی طی بیانیه‌ای از آحاد مردم استان برای حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن امسال دعوت کردند.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور رژیم آل‌سعود در کشورهایی مثل سوریه، حمایت از داعش و صدها جنایت هولناکی که در تاریخ شکل می‌گیرد دوام نخواهد آورد و قطعا در مسیر پیش‌رو انقلاب اسلامی اینها مچاله خواهد شد.
مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر شهید گمنام صبح امروز در روستای افین برگزار شد.
مراسم وداع با پیکر مطهر شهید گمنام در مسجد حضرت فاطمه‌زهرا سلام‌الله‌علیها شهر حاجی‌آباد برگزار شد.
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی:
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی با بیان اینکه طی امروز روند کاهش محسوس دمای هوا ادامه خواهد داشت، گفت: از صبح فردا وقوع یخبندان در اغلب نقاط استان پیش‌بینی می‌شود.
مصاحبه و گفتگو