آب و هواتبلیغات

 

 تازه های سایت

در شماره جدید روزنامه مهرمشرق می‌خوانید؛
جهاد در گرمای سوزان کویر و اتمام ساخت مسجد شهرک امام علی(ع) نیازمند همّت مسئولان است از جمله اخباری است که در شماره جدید روزنامه مهرمشرق می‌خوانید.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی خبر داد
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی از 12 مصوبه برای شهرستان‌های قاین و زیرکوه طی نتیجه سفر اعضای کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به خراسان‌جنوبی خبر داد.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: تحریم صدا و سیما حتی با مشی و روش آقایانی که شعار روشن فکری می‌دهند سازگار نیست.
مدیرکل امور عشایری خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیرکل امور عشایری خراسان‌جنوبی گفت: در سال جاری از محل صندوق توسعه ملی در قالب اجرای دو پروژه آبرسانی به محلات عشایری بمرود شهرستان زیرکوه با حدود 100 میلیارد ریال و پروژه آبرسانی به محلات عشایری خواجه منجیکوه نهبندان با حدود 80 میلیارد ریال اختصاص یافته است .
بیرجند پاک‌ترین شهر ایران و چرا بیش از 400 روستا با تانکر آبرسانی می‌شود؟ از جمله اخباری است که در قسمت 16 زرشک مشاهده می‌کنید.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی:
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: نُرم دانش آموزی کشور و خراسان جنوبی یکی در نظر گرفته شده است درصورتی که تراکم جمعیتی در استان زیاد است و باید نُرم دانش آموزی در این استان کمتر از مرکز کشور دیده شود
فلاحتی:
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در گذشته مراکز تربیت معلم در قاین و زیرکوه وجود داشته که متاسفانه هم اکنون فعالیت ندارد و نیاز است در خراسان جنوبی به ظرفیت تربیت معلم بیشتر توجه شود.
همراه با کاروان زیر سایه خورشید/ 7
مُبلغ اعزامی کاروان زیر سایه خورشید گفت: مرزبانان و حافظان انقلاب پیشگامان مسیر حفظ و احیای فرهنگ شهادت هستند.
همراه با کاروان زیر سایه خورشید/ 6
خدام حرم شمس الشموس امام رضا(ع) با گلاب معطر از عطر رضوی مزار شهدای گمنام زیرکوه را غبارروبی کردند.
مسئول محرومیت‌زدایی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خبر داد
مسئول محرومیت‌زدایی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: طی سه سال حدود 14 هزار جهیزیه به زوج‌های جوان در استان‌های مرزی اهدا شده است.
استاندار خراسان‌جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی گفت:آمادگی تامین مسکن برای 238 زوج جوان شهرستان‌های مرزی با ارائه تسهیلات ارزان قیمت تا سقف 400 میلیون ریال را داریم.
طی مراسمی؛
صبح امروز طی مراسمی 238 سری جهیزیه به زوج‌های نیازمند چهار شهرستان مرزی استان خراسان جنوبی اهدا شد.
معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اگر قرار است امنیت پایدار و مردمی در مناطق مرزی ایجاد شود باید همراه با توسعه همه جانبه در بخش‌های مختلف باشد.
همراه با کاروان زیر سایه خورشید/ 5
خدام بارگاه منور رضوی با حضور در مرکز موسسه باغ رضوان طفلان مسلم (کودکان بی سرپرست و بدسرپرست) شهرستان زیرکوه طنین بانگ اذان و اقامه را در گوش یک نوزاد تازه متولد شده طنین انداز کردند.
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی خبر داد
مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی گفت: تعداد 3 هزار و 742 جهادگر در قالب 279 گروه جهادی تابستان امسال در سطح خراسان‌جنوبی خدمت‌رسانی خواهند داشت.