آب و هواتبلیغات

 

 تازه های سایت

رئیس جمعیت هلال احمر زیرکوه خبر داد
عابدینی گفت: کاروان سلامت جمعیت هلال احمر این شهرستان در آستانه میلاد نبی اکرم (ص) و هفته وحدت به روستای حسن آباد اعزام شد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی مطرح کرد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: ۵۸۵ مصوبه با انجام ۱۴ سفر رسمی استاندار به شهرستان‌های استان احصا شده که بخشی شامل پروژه‌های فیزیکی و برخی مربوط به گره‌گشایی از مشکلات مردم است.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری زیرکوه:
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری زیرکوه از آزادسازی موقت 18 هزار هکتار از مراتع قرق شده این شهرستان خبر داد.
کشاوزران قائنی در این روزها مشغول برداشت زعفران از مزارع این شهرستان هستند.
رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری زیرکوه:
رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری زیرکوه از اجرای 14 میلیارد و 800 میلیون ریال پروژه آبخیزداری در زیرکوه خبر داد.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: افرادی که حرف از وابستگی به غرب می‌زنند بیش از آن‌که به دنبال مدیریت باشند تبنل بوده و می‌خواهند گره‌گشایی مشکلات را با وابستگی به غرب انجام دهند.
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان‌جنوبی خبر داد:
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان‌جنوبی از خسارت 50 میلیارد ریالی شکارچیان به طبیعت خراسان‌جنوبی در پی زنده‌گیری هوبره خبر داد و گفت: اگر جلوی شکار و قاچاق هوبره این گونه کمیاب و در معرض خطر انقراض گرفته نشود لکه ننگ دیگری در تاریخ محیط زیست ما رقم خواهد خورد.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم شهرستان‌های قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: برای مسیر قاین - زیرکوه و زیرکوه به سمت مرز اعتبارات خوبی تخصیص داده شده و کار در حال انجام است.
رئیس اداره اوقاف وامور خیریه زیرکوه:
رئیس اداره اوقاف وامور خیریه زیرکوه گفت: همزمان با سالروز شهادت امام رضا (ع) همایش بزرگ پیاده روی از سه مسیر سه راه حاجی آباد به سمت شاهرخت و از جاده مرزی بارنجگان به سمت شاهرخت و از آهنگران به سمت شاهرخت برگزار می‌شود.
رئیس اداره اوقاف وامور خیریه زیرکوه خبر داد
رئیس اداره اوقاف وامور خیریه زیرکوه گفت: طی 6 ماهه نخست امسال 180 میلیون تومان از محل نیات واقفین برای عزاداری، کمک به نیازمندان و مساجد اجرا شده است.
مدیرکل امور عشایری خراسان‌جنوبی:
مدیرکل امور عشایری خراسان‌جنوبی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون نیز 11میلیارد و 400 میلیون تومان تسهیلات زنجیره گوشت قرمز به 368 نفر از عشایر پرداخت شده که با آن بیش از 28 هزار رأس دام پروار و بیش از 300 تن گوشت قرمز تولید شده است.
رئیس اداره اوقاف وامورخیریه شهرستان زیرکوه خبر داد
رئیس اداره اوقاف وامور خیریه زیرکوه گفت: دفتر همیار وقف از اواسط مهرماه امسال در بخش زهان شهرستان زیرکوه راه اندازی شده است.
مدیرکل امور عشایری خراسان‌جنوبی:
مدیرکل امور عشایری خراسان جنوبی گفت: بر اساس نقشه برداری که در سال 1393 انجام شده 6 هزار و 18 کیلومتر ایل راه عشایری در استان مشخص شده که بر اساس وضعیت بارندگی و طوفان های منطقه‌ای سالانه 2 تا 3 نوبت مرمت و موج تراشی می‌شود.
طی مراسمی؛
هشت تفاهم‌نامه همکاری در ششمین همایش ملی روز روستا و عشایر روز گذشته با حضور معاون اول رئیس جمهوری امضا شد که چهار تفاهم‌نامه مربوط به استان خراسان جنوبی است.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات در مجلس شورای اسلامی:
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات در مجلس شورای اسلامی خصوصی‌سازی در آموزش و پرورش را به معنای صندلی فروشی دانست و گفت: واگذاری آموزش و پرورش به بخش خصوصی به بهانه بالا بودن بار مالی در همه جای دنیا مردود است.