آب و هواتبلیغات

 تازه های سایت

مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی مطرح کرد
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی با بیان اینکه به بیش از 550 نفر در سطح استان امدادرسانی شد، گفت: طی بارندگی‌های روز گذشته بیش از 50 مورد منزل تخلیه و 11 خودروی گرفتار در سیلاب رهاسازی شدند.
درنشست شهرداران با معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان‌جنوبی مطرح شد
شهرداران در نشستی با معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری خراسان‌جنوبی مشکلات حوزه شهرداری‌ها را مطرح کرده و درخواست پیگیری مشکلات و همچنین مصوبات سفر استاندار به شهرستان‌ها را داشتند.
با پیگیری نمایندگان خراسان‌جنوبی؛
با پیگیری نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و پس از پیشنهاد و دفاع از آن در کمیسیون تلفیق مجلس پیرامون اصلاحات لایحه بودجه 98 کل کشور، در موارد زیادی شاهد افزایش سهم بودجه ای کلی و جزئی استان بودیم.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان‌جنوبی گفت: میزان تعهد خیران در بیست و یکمین جشنواره خیران مدرسه ساز 241 میلیارد و 668 میلیون ریال است.
گزارش/
با آغاز سال جدید مسئولان خراسان جنوبی خبرهای خوشی را به مردم استان دادند و آن بازگشایی مجدد بازارچه مرزی یزدان در شهریور ۹۸ است که با عملی شدن این وعده، زندگی مردم این منطقه جانی دوباره خواهد گرفت.
جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی خراسان‌جنوبی:
جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی خراسان‌جنوبی گفت: طبق تفاهمی که با ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) انجام شده 50 نفر شتر به صورت پایلوت برای توزیع بین مردم روستایی دهستان پترگان وارد شده است.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: شرایط به نفع آمریکا نیست چراکه آمریکا از رویارویی با ملت متحد، منسجم و توانمند جمهوری اسلامی واهمه دارد و از این جهت است که وارد این فضا نمی‌شود.
در کارگروه استانی امور زیربنایی و شهرسازی خراسان جنوبی مطرح شد؛
توسعه روستای علی‌آباد از مواردی بود که در کارگروه استانی امور زیربنایی و شهرسازی خراسان جنوبی مطرح شد اما برخی از حاضران مشکلاتی را در این خصوص مطرح کردند.
رئیس هیأت والیبال خراسان جنوبی خبر داد
رئیس هیأت والیبال خراسان جنوبی گفت: امسال 400 تیم در مسابقات والیبال جام رمضان استان ثبت نام کرده‌اند.
به مناست هفته هلال‌احمر اردوی توان‌افزایی امدادگران، نجاتگران و تیم‌های واکنش سریع هلال‌احمر استان خراسان جنوبی در کویر شهرستان زیرکوه روز گذشته با هدف ارتقابخشی توان عملیاتی نیروهای حاضر برگزار شد.
طی اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی :
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با صدور اطلاعیه ای از مردم استان برای شرکت گسترده در راهپیمایی سراسری در حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی دعوت کرد.
جمعی از خبرنگاران به همراه مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی از مراتع منابع طبیعی شهرستان زیرکوه بازدید کردند.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان‌جنوبی گفت: در سال جاری حدود 150 میلیون یورو از محل صندوق توسعه ملی پیش بینی شده است.
فرماندار زیرکوه:
فرماندار زیرکوه گفت: باید در مرحله نخست مشکل حق آبه های این منطقه را برطرف و سپس در گام دوم علی رغم کمبود منابع مالی باید امکانات لازم جهت جذب گردشگر را فراهم کنیم.
رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان زیرکوه:
رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان زیرکوه گفت: در سطح شهرستان زیرکوه 120 سازه خاکی و گاویونی آبی وجود دارد.