آب و هواتبلیغات

 

 تازه های سایت

پربیننده ترین


استاندار خراسان جنوبی:
معتمدیان گفت: دشمن در طول این چهل سال، تحریم نفت را به طرق گوناگون در دستور کار قرار داده که علت آن وابستگی شدید بودجه کشور به نفت می باشد؛ به همین منظور هدف گذاری دولت، کمرنگ شدن نقش نفت در بودجه و اتکا به سایر درآمدها به ویژه مالیات است.
یادداشت/ علیرضا معاف
منطق عقلانی مدیریت حکم می کند تصمیماتی که روند قانونی و کارشناسی خود را طی کرده اند( فارغ از صحت و سقم) ، در صورت نیاز طی فرایند قانونی تغییر یابند نه تحت فشار اعتراض و اشوب؛ که در این صورت ثبات حکومت دچار اختلال می شود و این پیام به جامعه منتقل می شود که هر تصمیمی با اعتراض خیابانی و اشوب قابل تغییر است.
با ابلاغ استانداری خراسان‌جنوبی صورت گرفت
به موجب ابلاغ استاندار خراسان جنوبی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری نهبندان، بخشدار مرکزی نهبندان، بخشدار اسلامیه و شهردار دیهوک منصوب شدند.
نماینده مجلس شورای اسلامی:
حجت‌الاسلام عبادی گفت: امیدوارم دولتی‌ها به فرمایشات مقام معظم رهبری گوش داده، جلوی گرانی‌ها را گرفته و مدیریت خود را اصلاح کنند تا کشور هزینه کمتری بپردازد.
اغتشاشگران حرمت کتاب خدا را هم شکستند؛
عده‌ای اغتشاشگر قرآن های موجود در مصلی قدس را به آتش کشیدند و حرمت کتاب خدا را شکستند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
آیت الله عبادی گفت: حلقه های صالحین باید از جهت محتوای فکری، عقلانی و علمی غنی باشد و به دنبال منابعی مانند منابع شهید مطهری بود.
در شماره جدید روزنامه مهرمشرق می‌خوانید؛
در شماره 209 روزنامه مهرمشرق گزارش‌هایی با عناوین «کم درآمدها خانه به دوش می‌مانند »، «مطالبه گری صحیح در کف خیابان نیست » و «حمایت از تولید فقط شعار است» می‌خوانید.
گزارش/
به‌طور مشخص کانال‌های تلگرامی کلمه، فاکس نیوز و امتداد از حدود ساعت ۲۱ دیشب تا این لحظه به‌روز نشده‌اند.
آیت‌الله رئیسی:
رئیس قوه قضائیه در مورد اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت و مسائل به وجود آمده بیانیه ای در 5 ماده خطاب به مسئولان قضایی صادر کرد.
سرلشکر جعفری با انتقاد از اقدام دولت در گران کردن قیمت بنزین، گفت: دولت‌مردان با روش غلط و بی‌تدبیری خود مردم را به اعتراض وامی‌دارند و به آشوبگران فرصت سوءاستفاده می‌دهد.
گزارش/
نمایندگان اصلاح طلب که در شش سال اخیر حامی بی چون و چرای دولت بودند با اعتراضات بنزینی خود را حامی معترضین نشان دادند!
اظهار نگرانی مراجع تقلید از شیوه اجرای اصلاح قیمت بنزین؛
مراجع تقلید شیعیان در پیامی‌های جداگانه‌ای ضمن انتقاد از شیوه اجرای اصلاح قیمت بنزین، تأکید کردند: مجلس با قاطعیت جلوی ایجاد التهاب معیشتی در جامعه را بگیرد.
رهبر انقلاب در درس خارج از فقه:
رهبر انقلاب فرمودند: مسئولان گفتند مراقبت می کنند که این افزایش قیمت بنزین به افزایش قیمت دیگر کالاها منجر نشود این مراقبت کاملاً لازم است گرانی برای مردم مشکلات زیادی ایجاد می‌کند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اگرچه آنچه انجام می دهیم ناقص است و با یک نماز جمعه ای که تشریع شده فاصله داریم، اما همین درصد کم، پاسخ تمامی دنیای مجهز امروز و جنگ های همه جانبه ی دشمنان را می دهد.
بیانیه آیت‌الله مکارم شیرازی به تغییر قیمت بنزین:
گرانی بنزین آن هم در حدّ سه برابر و آن هم در وقت نامناسب و بدون ذکر دلیل، یک شوک مهم بر افکار عمومی وارد کرد و اسباب بعضی نارضایتی ها شد.