آب و هواتبلیغات

 تازه های سایت

امام جمعه نهبندان:
امام جمعه نهبندان گفت: استکبار طی این سال‌ها بخشی از افکار عمومی دنیای غرب را با سیاست اسلام هراسی آماده کردند و همفکر کردند لذا تحت تأثیر این سیاست، جنایت تروریستی در نیوزیلند را انجام دادند که در اینجا به سیاست یک بام و دو هوای غربی‌ها میرسیم.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه گروه های جهادی از فرصت انقلاب به خوبی استفاده می کنند، گفت: بنده و امثال بنده حسرت می خوریم که این توفیق را نداریم، لذا از شما بسیار قدردانی و تشکرمی کنیم و سلام ما را نیز به دیگر همکارانتان برسانید.
مراسم تودیع و معارفه فرماندهان قرارگاه عملیاتی لشکر 77 ثامن الائمه نزاجا صبح امروز در تالار میلاد بیرجند برگزار شد.
امام جمعه طبس :
امام جمعه طبس گفت: آمریکا قصد دارد سیاست‌های اسلام هراسی را ادامه و به سیاست‌های ایران هراسی برسد زیرا ایران ام القرای جهان است.
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نزاجا:
فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال شرق نیروی زمینی ارتش گفت: با پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری اجازه تعرض به مرزهای ایران اسلامی را نمی دهیم و ایستادگی می کنیم چراکه امنیت به سادگی به دست نمی آید.
طی مراسمی؛
مراسم تودیع و معارفه فرماندهان قرارگاه عملیاتی لشکر 77 ثامن الائمه نزاجا برگزار شد.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان‌جنوبی:
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان‌جنوبی گفت: طی 24 ساعت گذشته حدود 420 نفر گرفتار در طوفان و سیلاب توسط 97 تیم امدادی و عملیاتی استان که در آماده باش بودند امدادرسانی شدند.
کارشناس سیاسی:
کارشناس سیاسی گفت: در نیوزلند، انگلستان، اروپا و آلمان کشتار مسلمانان اتفاق افتاد تا به نوعی جریان اسلام گرایی را مورد تعرض قرار دهد و سرمنشاء آن پشتیبانی جریان‌های غربی است که دنبال اسلام هراسی هستند تا بتوانند در سایه این اسلام هراسی به اهداف ننگین و استعمارگرانه خود نسبت به کشورهای منطقه و مسلمان برسند.
امام جمعه نهبندان در واکنش به حمله وحشیانه به مسلمانان نیوزیلند:
امام جمعه نهبندان گفت: متاسفانه در سال‌های اخیر سیاست کشور های غربی یک سیاست اسلام هراسی بوده است و این سیاست را در کشورهای خود ترویج کرده‌اند.
نامه ۷۵ نماینده مجلس به آملی لاریجانی؛
۷۵ نماینده مجلس با امضای نامه‌ای خطاب به رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، اجرای الزامات FATF طی سه سال گذشته را عامل گرانی‌ها، قفل شدن اقتصاد کشور و مشکلات معیشتی مردم اعلام کردند.
علمای اهل سنت و تشیع حادثه تروریستی نیوزیلند را محکوم کردند؛
ماموستاهای استان کردستان با انتقاد شدید از به خاک و خون کشیدن نمازگزاران در نیوزیلند این جنایت را نمونه ای اشکار از اسلام هراسی و توطئه های دشمنان علیه مسلمانان دانستند.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام مطرح کرد
محسن رضایی در واکنش به حادثه تروریستی نیوزیلند تاکید کرد: اگر کنوانسیون‌هایی مانند مقابله با تأمین مالی تروریسم در ایجاد امنیت مؤثرند، چرا باید در کشوری آرام چون نیوزیلند شاهد کشته شدن ده‌ها نفر با استفاده از منابع مالی و تجهیزات حاصل از آن باشیم؟
سفیر پیشین ایتالیا در عراق در یادداشتی اطلاعات تحریف‌شده‌ای که بی‌بی‌سی در یک برنامه مستند درباره فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ارائه کرده را رو کرده است.
عکس‌نوشته/
مطالب بیانیه گام دوم انقلاب امام خامنه‌ای را در عکس‌نوشته‌های زیر مرور می‌کنیم.
"جزئیات احداث 10 هزار خانه برای محرومان" و "لبیک طلاب و روحانیون استان به گام دوم انقلاب اسلامی" عناوین صفحه نخست روزنامه‌های امروز خراسان جنوبی هستند.