آب و هواتبلیغات

 

 تازه های سایت

پربیننده ترین


السالوادور هندوراس اسپانیا مراکش آذربایجان ارمنستان روسیه اوکراین صربستان مونته‌نگرو. این کشورها با دیپلماسی ورزشی توانسته‌اند منطق سیاسی خود را به فدراسیون‌های جهانی بقبولانند. علت ناتوانی مسئولان در پیشبرد منافع ایران در عرصه جهانی چیست؟
فرمانده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان‌جنوبی:
فرمانده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان‌جنوبی گفت: امروز به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی در دفاع در جبهه فرهنگی، اقتصادی و سیاسی آماده هستیم و منسجم به وظیفه خود عمل خواهیم کرد.
وزیر ورزش و جوانان در بیرجند:
جانشین فرمانده ستاد اقتصاد مقاومتی گفت: خراسان جنوبی در همه بخش‌های اقتصادی از جمله معدن، صنایع معدنی، صنعت، کشاورزی و گردشگری دارای ظرفیت‌ و امکانات خوبی است که نیاز به سرمایه‌گذاری بخش خصوصی دارد.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: ای کاش سید حسن نصرالله، یمنی‌های دلاور، مسلمانان غیور، انسان‌هایی که در اربعین به سمت کربلا سرازیر می‌شوند و خاک کربلا را می‌بوسند و در برابر استکبار جهانی حماسه می‌آفرینند، در کربلا می‌بودند.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی:
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی گفت: از ۳۷ مجتمع آبرسانی ۴ پروژه اجرا شده، ۸ پروژه دیگر تا پایان سال به اتمام میرسد و برای ۲۵ پروژه باقی مانده ۴۶۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
مدیرکل جهادکشاورزی خراسان جنوبی:
مدیرکل جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: از ۱۹ طرح اقتصاد مقاومتی ابلاغ شده به استان برای ۱۳ طرح ایجاد تعهد شده است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی مطرح کرد
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: در استان ۱۲ طرح صنعتی در راستای اقتصاد مقاومتی داریم که یک هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری شده و برای ۱۵۰۰ نفر اشتغال ایجاد خواهد شد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی:
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی گفت: در سال جاری بیش از 6.3 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی جذب شده و مجموع سرمایه گذاری خارجی مصوب تا پایان تیرماه امسال 87 میلیون دلار بوده که افزایش 86 درصدی نسبت به ابتدای دولت یازدهم داشته است.
امیرحسنخانی:
نماینده مردم شهرستانهای فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی گفت: درخواست دارم ریل فردوس_ سرایان به عنوان پروژه اقتصاد مقاومتی دیده شود.
نماینده مردم شهرستانهای بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم شهرستانهای بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از همان ابتدا بحث اقتصاد مقاومتی جدی گرفته نشد، گفت: اگر به اقتصاد مقاومتی توجه شده بود اصلا کشور قابل تحریم نبود.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: نیروهای مسلح توانستند با مقاومت خود ماسک ها را از چهره های وحشی، آدم کش و ستمگر غرب بردارند و آنان را به جهانیان بشناسانند، لذا با این کار خود یک غرب بی اعتبار در دنیا ساخته اند.
جانشین فرمانده ستاد اقتصاد مقاومتی کشور:
جانشین فرمانده ستاد اقتصاد مقاومتی کشور گفت: خمیرمایه اقتصاد مقاومتی برای مقابله با تهدیدهای داخلی و خارجی توسعه اقتصادی استان و کشور است.
عکس‌نوشته/
عکس‌نوشته‌های سخنان محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در آیین افتتاحیه نخستین دوره توانمندسازی فرماندهان گردان های سایبری بسیج را مشاهده می‌کنید.
امام جمعه سرایان:
امام جمعه سرایان گفت: اکنون آمریکا هدفش این است که ایران را مجدد پای میز مذاکره بنشاند و در دقیقه آخر زیر همه چیز بزند و ملت ایران را تحقیر کند.
فردا؛
وزیر ورزش و جوانان، جانشین فرمانده ستاد اقتصاد مقاومتی کشور و وزیر معین هیأت دولت درخراسان‌جنوبی شنبه ۳۰ شهریور به بیرجند سفر می‌کند.