آب و هواتبلیغات

 تازه های سایت

مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی مطرح کرد
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی با بیان اینکه به بیش از 550 نفر در سطح استان امدادرسانی شد، گفت: طی بارندگی‌های روز گذشته بیش از 50 مورد منزل تخلیه و 11 خودروی گرفتار در سیلاب رهاسازی شدند.
درنشست شهرداران با معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان‌جنوبی مطرح شد
شهرداران در نشستی با معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری خراسان‌جنوبی مشکلات حوزه شهرداری‌ها را مطرح کرده و درخواست پیگیری مشکلات و همچنین مصوبات سفر استاندار به شهرستان‌ها را داشتند.
با پیگیری نمایندگان خراسان‌جنوبی؛
با پیگیری نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و پس از پیشنهاد و دفاع از آن در کمیسیون تلفیق مجلس پیرامون اصلاحات لایحه بودجه 98 کل کشور، در موارد زیادی شاهد افزایش سهم بودجه ای کلی و جزئی استان بودیم.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان‌جنوبی گفت: میزان تعهد خیران در بیست و یکمین جشنواره خیران مدرسه ساز 241 میلیارد و 668 میلیون ریال است.
یادداشت/
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در یادداشتی نوشت تأخیر در ساخت بیمارستان خوسف نادیده گرفتن جان افرادیست که در مناطق دور دست شهرستان به مشکل بر می‌خورند و این بیمارستان امید نجات آنها خواهد بود .
در کارگروه استانی امور زیربنایی و شهرسازی خراسان جنوبی مطرح شد؛
توسعه روستای علی‌آباد از مواردی بود که در کارگروه استانی امور زیربنایی و شهرسازی خراسان جنوبی مطرح شد اما برخی از حاضران مشکلاتی را در این خصوص مطرح کردند.
رئیس هیأت والیبال خراسان جنوبی خبر داد
رئیس هیأت والیبال خراسان جنوبی گفت: امسال 400 تیم در مسابقات والیبال جام رمضان استان ثبت نام کرده‌اند.
نمایندگان مجلس شورای اسلامی:
نماینده مرم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: ایران همواره آمادگی مقابله با هر تهدیدی را دارد و منافع آمریکا در تیررس ما قرار دارد. اگر اتفاقی هم بیفتند این ایران است که بر نیروهای آمریکایی غالب است.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که اقدام شورای عالی امنیت ملی آزمون بزرگ برای اروپا است گفت: اگر غربی‌ها تعهداتشان را انجام ندهند، تضمینی برای ادامه برجام وجود ندارد.
طی اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی :
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با صدور اطلاعیه ای از مردم استان برای شرکت گسترده در راهپیمایی سراسری در حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی دعوت کرد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: دو نرخی شدن و سهمیه بنزین در مجلس به رای گذاشته شده که هیچکدام در مجلس رای نیاورد.
قنات روستای حلوایی با حضور سرهنگ محمد زهرایی رئیس بسیج سازندگی کشور افتتاح شد.
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور:
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: عملیات اجرایی 17 هزار پروژه در کشور آغاز شده است که با اجرای این پروژه‌ها عملکرد بسیج نسبت به متوسط سالانه دوبرابر شده است.
با دستور سردار غیب پرور؛
سازمان بسیج مستضعفان کشور و سپاه، درمان فاطمه زهرا کودک مبتلا به بیماری نادر را در خراسان جنوبی برعهده گرفت.
تبریک تلخ و معنی‌دار مدیرعامل آبگرم لوت به فرماندار خوسف و مسئولان در خصوص درج مطلبی در روزنامه امروز خراسان جنوبی.
مصاحبه و گفتگو

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان‌جنوبی خبر داد
رئیس هیأت والیبال خراسان جنوبی خبر داد
علی نوفرستی