آب و هواتبلیغات

 

 تازه های سایت

نماینده مجلس شورای اسلامی:
حجت‌الاسلام عبادی گفت: امیدوارم دولتی‌ها به فرمایشات مقام معظم رهبری گوش داده، جلوی گرانی‌ها را گرفته و مدیریت خود را اصلاح کنند تا کشور هزینه کمتری بپردازد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: مبارزه با فساد باید از داخل قوه مجریه آغاز شود و امروز دولت باید به کمک قوه قضائیه با سرمنشاء فساد بخصوص مفسدان دانه درشت و مسئولینی که موجب فساد و خطا در جامعه می‌شوند مبارزه کند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی مطرح کرد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: ۵۸۵ مصوبه با انجام ۱۴ سفر رسمی استاندار به شهرستان‌های استان احصا شده که بخشی شامل پروژه‌های فیزیکی و برخی مربوط به گره‌گشایی از مشکلات مردم است.
رئیس اداره اوقاف وامور خیریه خوسف خبر داد
رئیس اداره اوقاف وامور خیریه خوسف گفت: در ایام دهه وقف امسال حدود 15 عنوان برنامه در شهرستان خوسف پیش بینی شده است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خوسف:
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خوسف گفت: وقف جدید که طی روزهای اخیر به ثبت رسید 20 فنجان آب اراضی از قنات مزرعه زادنیه با نیت عزاداری امام حسین (ع) در ماه‌های محرم و صفر است.
گردشگری در شهرستان خوسف وضعیت خوبی ندارد و برخی مناطقی که توسط فرماندار خوسف پیگیری شده، امروز رها و تعطیل شده است. سرمایه‌گذاران دل پر دردی از رفتارهای مسئولان خوسف دارند و اعلام می‌کنند گردشگری خوسف رو به نابودی است و با سرمایه‌گذاری در این شهرستان، سرمایه آن‌ها از بین رفته است.
رئیس اداره منابع طبیعی خوسف خبر داد:
بیرجند- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری خوسف گفت: عملیات احداث هلالی آبگیر در سطح مراتع خوسف آغاز شد.
خبرهای کانال پلیس ۲۸ مهر؛
فرمانده نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی از كشف 486 كيلو و 400 گرم ترياک و حشيش خبر داد.
داریوش خسروی سرمایه‌گذار آبگرم لوت طی مطلبی خطاب به استاندار خراسان جنوبی خواستار رفع مشکلات این مجموعه شد.
عبادی در تذکر شفاهی به روحانی؛
حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدباقر عبادی نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی عصر روز گذشته در تذکر شفاهی به رئیس جمهور گفت: تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی ضرورت دارد.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی درگذشت مادر سردار شهید قهرمان را تسلیت گفت.
یکی از مسیرهای مهم در خراسان جنوبی جاده بیرجند خوسف نایبند بهاباد یزد است که پس از گذشت چندین سال همچنان ناتمام مانده است.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری خوسف:
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری خوسف گفت: از محل صندوق توسعه ملی بیش از 3 میلیارد تومان اعتبار برای این اداره در نظر گرفته شده که نسبت به سال گذشته 2 برابر افزایش داشته است.
اقدام سازمان صنعت، معدن و تجارت استان جهت مزایده پهنه معدنی سنگ‌های قیمتی و تزئینی شهرستان و ممانعت از بهره‌مندی مردم شهرستان خوسف توسط افراد غیربومی سایر استان‌ها که بهره‌بردار پهنه‌های معدنی این شهرستان می‌باشند، سبب نگرانی و نارضایتی شدید مردم عزیز و ولایتمدار شهرستان گردیده است.
گزارش/
خراسان‌جنوبی چهارمین استان عشایری کشور بوده که 13 درصد جمعیت آن را عشایر تشکیل می‌دهند و 80 درصد جمعیت مرزنشنان خراسان‌جنوبی عشایر هستند.
مصاحبه و گفتگو

نماینده مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: