آب و هواتبلیغات

 

 تازه های سایت

نماینده مردم شهرستانهای بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم شهرستانهای بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از همان ابتدا بحث اقتصاد مقاومتی جدی گرفته نشد، گفت: اگر به اقتصاد مقاومتی توجه شده بود اصلا کشور قابل تحریم نبود.
امام جمعه بیرجند
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی با تأکید بر اینکه افراد دارای تفکر سکولاری آسیب‌زا تر از مشرکان برای جامعه هستند، گفت: در طول تاریخ و در حال حاضر نیز افرادی با چنین اندیشه‌هایی برای ملت‌ها و مسلمانان ایجاد مشکل کرده‌اند.
همایش آمران به معروف و ناهیان از منکر نیروی انتظامی خراسان جنوبی صبح امروز با حضور آیت الله عبادی نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه بیرجند برگزار شد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: با درخواست اضافه شدن زمین در مجاورت بیمارستان خاتم الانبیاء اسدیه موافقت شد.
تیتر جالب یک روزنامه در خصوص واکنش معاون عمرانی استاندار به آن‌چه در خوسف می‌گذرد
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان‌جنوبی گفت: از میراث فرهنگی بعید است که طرح را تائید کرده باشد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در خصوص اظهار نظر خبر آنلاین در خصوص دروغ دختر آبی، گفت: اگر این رسانه از روی جهالت اظهار نظر کرده صلاحیت ادامه کار ندارد و اگر عمدا خیانت کرده باشد باید خائن را به سزای عملش رساند.
خبرهای کانال پلیس 24 شهریورماه؛
فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی از کشف 135 کیلو هروئین طی عملیات مشترک فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی و استان کرمان خبر داد.
در شماره جدید روزنامه مهرمشرق می‌خوانید؛
گذری بر پروژه انتقال آب از دریای عمان و گام‌های دیده‌بان ولایت در نقطه صفر مرزی از جمله اخباری است که در شماره جدید روزنامه مهرمشرق می‌خوانید.
گزارش/
با احداث و تکمیل جاده خوسف نایبند، مسیر فعلی بیرجند یزد که در قالب کریدور ماهیرود یزد قرار دارد، کوتاه می‌شود و این به پیشرفت منطقه کمک می‌کند.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: کلیات این طرح بسیار خوب است چرا که مردم باید اطلاع پیدا کنند و بدانند نظر و رأی نمایندگان انتخابی آن‌ها چیست و بر چه اساسی صورت می‌گیرد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با اشاره به ‌‌تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: ‌اختلاس‌ها و تخلف‌ها در صندوق ذخیره فرهنگیان زیاد بود که برخی‌ از ‌این تخلف‌ها ‌حساب شده صورت گرفته بود.
مراسم عزاداری شب هفتم محرم در روستای معصوم آباد شهرستان خوسف برگزار شد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه وصل خراسان جنوبی به خط ریلی کشور که دو سال پیش کلنگ آن زده شد و با برگزاری مناقصه آن و برنده شدن شرکت ویسا، در آینده نه چندان دور شاهد عبور خط ریل راه آهن از استان به سمت زاهدان خواهیم بود.
مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی خبر داد
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: 120 دانشجو از دانشگاه های خواجه نصیر و علوم قضایی تهران در شهرستانهای خوسف و سربیشه به مردم خدمت رسانی کردند.
توسعه استان یا تمجید از استاندار و بررسی نوع افتتاحیه‌های هفته دولت از جمله اخباری است که در قسمت 20 زرشک مشاهده می‌کنید.