آب و هواتبلیغات

 

 تازه های سایت

خبرهای کانال پلیس 17 آذرماه؛
فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی ازکشف 117 کیلو و 600 گرم هروئین پودری در عملیات مشترک پلیس خراسان‌جنوبی و تهران بزرگ خبر داد.
رئیس ستاد انتخابات خراسان‌جنوبی:
خوش‌خبر گفت: شمار داوطلبان انتخابات خراسان‌جنوبی به 127 نفر رسید.
رئیس ستاد انتخابات استان خراسان‌جنوبی:
خوش خبر گفت: آمار ثبت نام کنندگان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های انتخابیه خراسان جنوبی به 28 نفر رسید.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی:
افضلی با بیان این‌که رئیس‌جمهور ملت را مَحرَم خود بداند گفت: روش اجرای سهمیه‌بندی بنزین توسط دولت اشتباه بود. دولت باید در این مورد با مردم صحبت می‌کرد.
خبرهای کانال پلیسی 5آذر ؛
فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی از کشف 178 كيلو و 500 گرم ترياک در عمليات مشترک پليس خراسان جنوبی و استان "فارس" خبر داد.
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی:
سلم‌آبادی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 13 گروه جهادی در راستای محرومیت‌زدایی با کمیته امداد همکاری کردند که 1520 مددجو از خدمات جهادگران بهره‌مند شدند.
گزارشی از احداث خانه برای یک خانواده نیازمند توسط کمیته امداد در خراسان‌جنوبی
زهیرا دختری از روستای تناک سفلی در دیدار با مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی از آرزوهای کودکانه و صورتی رنگش گفت که به زودی به تمامی آنها دست پیدا خواهد کرد.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی:
افضلی با اشاره به این‌که دولت گفته می‌خواهد درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین را در اختیار مردم قرار دهد، گفت: در حال حاضر مردم پول نمی‌خواهند بلکه ثبات در قیمت‌ها را خواستار هستند.
26 آبان‌ماه؛
نماینده مردم شهرستان‌های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص اعتراض مرغداران شهرستان نهبندان به فاصله جوجه ریزی 110 روزه تذکر کتبی داد.
مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان‌جنوبی:
مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان‌جنوبی گفت: ائمه جمعه شهرستان‌های سربیشه و سرایان منصوب شدند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی مطرح کرد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: ۵۸۵ مصوبه با انجام ۱۴ سفر رسمی استاندار به شهرستان‌های استان احصا شده که بخشی شامل پروژه‌های فیزیکی و برخی مربوط به گره‌گشایی از مشکلات مردم است.
در گفت‌وگو با جوان کارآفرین مطرح شد؛
جوان کارآفرین گفت: جوانان منتظر ایجاد اشتغال از طرف دولت و کارهای پشت میزنشینی نباشند بلکه خودشان با همکاری نهادهای حمایتی شرایط ایجاد اشتغال را برای خود و حتی چند نفر دیگر فراهم کرده و به معنای واقعی اقتصاد مقاومتی را عملی کنند.
رئیس اداره اوقاف وامور خیریه سربیشه خبر داد
رئیس اداره اوقاف وامور خیریه سربیشه با بیان اینکه سند مالکیت 38 پلاک ثبتی موقوفات، بقاع متبرکه و اماکن مذهبی نیز اخذ شده است، گفت: 500 میلیون ریال مطالبات از اشخاص حقیقی و حقوقی وصول شده است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سربیشه خبر داد
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سربیشه گفت: در دهه وقف امسال 8 وقف جدید در این شهرستان ثبت شده است.
کار آفرینی در سال رونق تولید؛
ام البنین خسروی دختری است که برای کسب درآمد خود و خانواده اقدام به راه‌اندازی گاوداری در روستای چشمه رج کرده است.