آب و هواتبلیغات

 

 تازه های سایت

در دهگردشی از روستاهای نهبندان و سربیشه مطرح شد
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی طی بازدیدی از روستاهای نهبندان و سربیشه در جریان مشکلات این روستاها قرار گرفت.
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی با بیان اینکه در استان 11 هزار و 300 دانش آموز تحت حمایت امداد هستند، گفت: در سطح استان حدود 30 هزار دانش آموز نیازمند کمک هستند که اگر هم افزایی بین نهادهای حمایتی باشد می‌توان به تمام دانش آموزان نیازمند کمک کرد.
همایش آمران به معروف و ناهیان از منکر نیروی انتظامی خراسان جنوبی صبح امروز با حضور آیت الله عبادی نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه بیرجند برگزار شد.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سربیشه:
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سربیشه از آغاز عملیات اجرایی بندخاکی روستای طناک این شهرستان خبر داد.
در شماره جدید روزنامه مهرمشرق می‌خوانید؛
گذری بر پروژه انتقال آب از دریای عمان و گام‌های دیده‌بان ولایت در نقطه صفر مرزی از جمله اخباری است که در شماره جدید روزنامه مهرمشرق می‌خوانید.
گوشه‌ای از عزاداری مردم خراسان جنوبی در عاشورای حسینی علیه‌السلام را مشاهده می‌کنید.
آیت الله عبادی
صبح امروز صورت گرفت؛
صبحگاه مشترک نیروهای مسلح مستقر در مرز ماهیرود از توابع شهرستان سربیشه صبح امروز با حضور نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، فرماندهان نظامی و انتظامی و مسئولان امنیتی برگزار شد.
صبح امروز صورت گرفت؛
در آستانه تاسوعا و عاشوای حسینی آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند صبح امروز به منظور بازدید از مناطق مرزی استان وارد شهرستان سربیشه شد و بلافاصله به مناطق مرزی رفت.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه شهرستان نهبندان قطب معدنی استان است متاسفانه نقش معادن در بحث اشتغال و اقتصاد شهرستان کمرنگ است که باید بیش از این مورد توجه باشد.
همزمان با هفتمین روز از ماه محرم؛
همزمان با هفتمین روز از ماه محرم یک فقره وقف جدید در سربیشه ثبت شد.
استاندار خراسان جنوبی گفت: ۵۰ مصوبه در راستای توسعه شهرستان سربیشه در زمینه‌های مختلف آموزشی، زیرساخت‌ها، تامین آب و مشکلات حوزه تولید ابلاغ می‌شود.
مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی خبر داد
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: 120 دانشجو از دانشگاه های خواجه نصیر و علوم قضایی تهران در شهرستانهای خوسف و سربیشه به مردم خدمت رسانی کردند.
توسعه استان یا تمجید از استاندار و بررسی نوع افتتاحیه‌های هفته دولت از جمله اخباری است که در قسمت 20 زرشک مشاهده می‌کنید.
در شماره جدید روزنامه مهرمشرق می‌خوانید؛
حمایت از تولید و صنعت استان فعلا در حد بازدید است و گزارشی از کمبودهای بخش درمانی در خراسان جنوبی ازجمله گزارش‌های شماره جدید روزنامه مهرمشرق است.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت:صنعت باید به موازات کاهش بخش کشاورزی در استان رشد می‌کرد که در استان شاهد مهاجرت نباشیم‌.