آب و هواتبلیغات

 تازه های سایت
امام جمعه مود:
امام جمعه مود گفت: از خیران می‌خواهم در امر مدرسه سازی و تجهیز مدارس این شهر ورود کنند چرا که خیران می‌توانند بستر لازم را برای پیشرفت فکری و فرهنگی آینده سازان فراهم کنند.
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی:
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با تاکید بر اینکه مشاغل جایگزین کشاورزی حتما باید غیر آب بر باشند، گفت: می‌توان بعضی از کارخانجات غیر آب بر را به جای اینکه در مناطق پر آب احداث کنیم، در مناطقی که بارندگی اندک و کشاورزی سخت است، احداث کنیم.
اجتماع عظیم طلاب و روحانیون خراسان جنوبی با حضور نماینده ولی فقیه در استان و همچنین دبیرکل مجمع روحانیت مبارز در مصلی بزرگ المهدی(عج) برگزار شد.
حاشیه نگاری خاورستان از سفررئیس سازمان برنامه و بودجه به خراسان‌جنوبی:
رئیس سازمان برنامه و بودجه در سفری دو روزه به خراسان‌جنوبی سفر کرد و در شورای برنامه ریزی و توسعه استان شرکت کرد.
نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: بحث راه آهن یکی از خواسته های بسیار مهم است . راه آهن شرق اهمیت منطقه‌ای و فرامنطقه ای آن با هیچ راه آهنی در سطح کشور قابل مقایسه نیست.
مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی دهستان درح:
مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی دهستان درح از تشکیل هسته های جهادی به منظور رفع مشکلات روستاها خبرداد و گفت: باید اقتصاد کشور ما مولد و درون زا باشد تا از التهابات بازار، احتکار و تحریم آسیب نبیند.
روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی:
روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی گفت: امروز 19 اسفند ماه مدارس ابتدایی و پیش دبستانی شهرستان‌های بیرجند، بخش دهک نهبندان و سربیشه به جر بخش درح به علت بارش برف در نوبت صبح تعطیل است.
مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی خبر داد
مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی گفت: برای ایام نوروز پیش بینی شده است حدود 2 هزار و 140 نفر از جهادگران در قالب 151 گروه جهادی در مناطق مختلف استان حضور پیدا کنند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان جنوبی:
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان جنوبی، گفت: با پیگیری های مجدانه استاندار و همکاران حوزه اقتصادی بازارچه ماهیرود بازگشایی و صادرات چهار قلم مواد سوختی، سیمان، آهن و میلگرد به کشور افغانستان رفع ممنوعیت شد.
امام جمعه سربیشه:
امام جمعه سربیشه با بیان اینکه باید آرمان‌های انقلاب اسلامی را نشر دهیم گفت: در جامعه انقلابی و اسلامی باید عمار باشیم و عمارگونه برخورد کنیم.
جانشين فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی خبر داد
جانشين فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی از كشف 83 كيلو و 855 گرم هروئين در شهرستان نهبندان خبر داد.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سربیشه خبر داد
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سربیشه از کشف 5 هزار و 600 لیتر سوخت قاچاق در این شهرستان خبر داد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی:
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: جهت پیگیری وضعیت همکارانی که در ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های خراسان‌جنوبی سرپرست هستند، پیگیری خاصی انجام شده که امیدواریم به زودی مساله حل شود.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری‌های ۳ ساله،دستور وزیر راه و شهرسازی جهت تخصیص اعتبار در بودجه ۹۸ برای موارد جاده‌ای حوزه انتخابیه‌اخذ شد.
عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی:
عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی گفت: باید برای افزایش ۱۰۰ هزار تنی گوشت قرمز برنامه ریزی داشته باشیم زیرا نمی‌توان در کوتاه مدت و به راحتی به این موضوع دست پیدا کنیم.