آب و هواتبلیغات

 تازه های سایت
طی حکمی؛
علي شفيعي معاون برنامه ريزي و هماهنگي امور عمراني فرمانداري شهرستان بشرويه، به عنوان سرپرست فرمانداري شهرستان بشرويه منصوب شد.
در پی وقوع طوفان؛
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی گفت: برق در تعدادی از روستاها و مناطق شهری 4 شهرستان خراسان جنوبی، در اثر طوفان قطع شده است.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بشرویه:
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بشرویه از اتمام عملیات روکش آسفالت گرم محور اصلی بشرویه- فردوس به طول 2.4 کیلومتر در حوزه استحفاظی شهرستان بشرویه خبر داد.
حاشیه نگاری خاورستان از سفررئیس سازمان برنامه و بودجه به خراسان‌جنوبی:
رئیس سازمان برنامه و بودجه در سفری دو روزه به خراسان‌جنوبی سفر کرد و در شورای برنامه ریزی و توسعه استان شرکت کرد.
نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: بحث راه آهن یکی از خواسته های بسیار مهم است . راه آهن شرق اهمیت منطقه‌ای و فرامنطقه ای آن با هیچ راه آهنی در سطح کشور قابل مقایسه نیست.
نمایندگان خراسان‌جنوبی در جمع فعالان اقتصادی با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: آماری که از خراسان‌جنوبی در دست شما در سازمان برنامه و بودجه است، آمار واقعی و شفاف استان نیست.
در جلسه شورای اداری؛
در شورای اداری شهرستان بشرویه "حجت الاسلام سید محمد معلمی" به عنوان امام جمعه جدید شهر بشرویه معرفی شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی:
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: جهت پیگیری وضعیت همکارانی که در ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های خراسان‌جنوبی سرپرست هستند، پیگیری خاصی انجام شده که امیدواریم به زودی مساله حل شود.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بشرویه:
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بشرویه از آغاز عملیات روکش آسفالت گرم محور اصلی بشرویه- فردوس به طول 5/4 کیلومتر در حوزه استحفاظی شهرستان بشرویه خبر داد.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: جریانات و آزمایشات امروز، حرکتی جهادی می خواهد؛ در این آزمایش ها هم ریزش ها و هم رویش ها شکل خواهد گرفت.
امام جمعه سابق بشرویه:
امام جمعه زاوه گفت: دشمنان انقلاب و کسانی که دستشان به خون پاسداران آلوده شده است یقین بدانند جواب دندان‌شکنی از سوی ملت، دولت، سپاه، ارتش، نیروی دریایی و هوایی ایران خواهند چشید.
22 بهمن باشکوه/16
تصاویر راهپیمایی 22 بهمن در شهرهای بشرویه، قاین و فردوس را مشاهده می‌کنید.
از سوی مجمع نمایندگان خراسان‌جنوبی صورت گرفت؛
مجمع نمایندگان استان خراسان‌جنوبی در مجلس شورای اسلامی طی بیانیه‌ای از آحاد مردم استان برای حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن امسال دعوت کردند.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بشرویه:
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بشرویه از اتمام عملیات تبدیل یک دستگاه آبنما به پل در راه روستایی بشرویه- رقه حوزه استحفاظی شهرستان بشرویه خبر داد.
در سومین روز از دهه فجر صورت گرفت
همزمان با سومین روز از دهه مبارک فجر در اغلب شهرستان‌های خراسان‌جنوبی طرح‌های عمرانی، توليدی و خدماتی به بهره‌برداری رسید.