آب و هواتبلیغات

 تازه های سایت

مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی مطرح کرد
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی با بیان اینکه به بیش از 550 نفر در سطح استان امدادرسانی شد، گفت: طی بارندگی‌های روز گذشته بیش از 50 مورد منزل تخلیه و 11 خودروی گرفتار در سیلاب رهاسازی شدند.
درنشست شهرداران با معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان‌جنوبی مطرح شد
شهرداران در نشستی با معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری خراسان‌جنوبی مشکلات حوزه شهرداری‌ها را مطرح کرده و درخواست پیگیری مشکلات و همچنین مصوبات سفر استاندار به شهرستان‌ها را داشتند.
با پیگیری نمایندگان خراسان‌جنوبی؛
با پیگیری نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و پس از پیشنهاد و دفاع از آن در کمیسیون تلفیق مجلس پیرامون اصلاحات لایحه بودجه 98 کل کشور، در موارد زیادی شاهد افزایش سهم بودجه ای کلی و جزئی استان بودیم.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان‌جنوبی گفت: میزان تعهد خیران در بیست و یکمین جشنواره خیران مدرسه ساز 241 میلیارد و 668 میلیون ریال است.
رئیس هیأت والیبال خراسان جنوبی خبر داد
رئیس هیأت والیبال خراسان جنوبی گفت: امسال 400 تیم در مسابقات والیبال جام رمضان استان ثبت نام کرده‌اند.
فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی:
فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی گفت: باوجود توطئه‌های بسیار دشمن به منظور ایجاد فاصله بین سپاه و مردم اما ملت با بصیرت ایران حمایت خود را از این نهاد بیشتر کرده اند.
گزارش/
با جست‌جو در برخی آمارهای ارائه شده مسئولان در مورد نرخ بیکاری به نتایج جالبی می‌رسیم که به صحت آمارهای ارائه شده شک می‌شود.
نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی گفت: اقدام متقابل دولت در قبال برجام اقدام بسیار انقلابی و خوبی بود.
طی اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی :
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با صدور اطلاعیه ای از مردم استان برای شرکت گسترده در راهپیمایی سراسری در حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی دعوت کرد.
معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبرداد
معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، گفت: کاروان سلامت جمعیت هلال احمر به شهرستان های بشرویه، سربیشه و زیرکوه برای کمک به اسیب‌دیدگان از سیلاب اعزام شدند.
امام جمعه بیرجند:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: فردوس یک شهرستان شناخته شده است که سوابق ایمانی مردم آن بر کسی پوشیده نیست.
در سفر استاندار به شهرستان های طبس،سرایان، بشرویه و فردوس مطرح شد
محمدصادق معتمدیان در طی سفر به شهرستان‌های طبس، بشرویه ، سرایان و فردوس از اختصاص 200 میلیون دلار ازطریق صندوق توسعه ملی برای تقویت و توسعه صنایع استان خبر داد.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان بشرویه خبر داد
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان بشرویه گفت: بیش از 37 کیلومتر از راه‌های شهرستان بشرویه روکش آسفالت می‌شوند.
روز گذشته؛
استاندار خراسان‌جنوبی به منظور بازدید از مناطق سیل زده و بررسی مشکلات روستاهای شهرستان بشرویه به این شهرستان سفر کرد.
گزارش خبری:
فرمانداران شهرستان‌های خراسان جنوبی از اقدامات انجام شده طی بارندگی‌های اخیر و جاری شدن سیلاب در بعضی از نقاط و برآورد خسارات وارده گزارش دادند.
مصاحبه و گفتگو

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان‌جنوبی خبر داد
رئیس هیأت والیبال خراسان جنوبی خبر داد
علی نوفرستی