آب و هواتبلیغات

 تازه های سایتدر اولین گردهمایی شهرداران خراسان‌جنوبی مطرح شد
استاندار خراسان جنوبی گفت: توجه به فضای سبز شهری پسماند عمومی نیز مورد توجه ما خواهد بود.
بوشادی فعال سیاسی بیرجند با اشاره به شروع پروژه تخریب توسط یکی از رسانه ها نوشت: یادآوری مطالبات و خواستهای مردم که وظیفه ذاتی نمایندگان مجلس است چه بسا که اگر این تذکر در این مقطع صورت نمی‌گرفت همین روزنامه وزین تیتر می زد انفعال #نماینده_مجلس در فصل بودجه ریزی.
خبرهای ورزشی 11 آذر؛
تیم بوکس استان، جهت شرکت در مسابقات قهرمانی بزرگسالان کشور، 15 لغایت 23 آذرماه، در خوزستان، به مصاف رقیبان خود خواهد رفت.
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) خبر داد
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: اگر کمیته امداد در خراسان جنوبی بتواند از ظرفیت سپاه و بسیج برای ساخت مسکن کمک بگیرد آمادگی افزایش سهم مسکن در این سفر به خراسان‌جنوبی را داریم.
توسط نماینده مجلس انجام می‌شود
نماینده مردم طبس، فردوس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این‌که در صورت تصویب طرح تعداد نمایندگان استان پنج نفر می‌شود، گفت: هر نماینده می‌تواند یک موتور برای توسعه باشد به شرطی که مدیران بتوانند از ظرفیت نمایندگان استفاده کنند و پیگیری صورت گیرد.
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی:
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی گفت: با توجه به الگوی نقشه‌های هواشناسی و تصاویر ماهواره‌ای طی امروز ناپایداری‌های جوی در استان به صورت وزش تندباد و بارش پراکنده وجود دارد.
گزارش؛
آزاد شدن برخی تعرفه‌ها یا عدم ارائه برخی خدمات به بیمه‌شدگان بیمه سلامت در برخی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی مدت‌ها است که این بیماران را با مشکلاتی روبه رو کرده است.
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی:
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی گفت:آسمانی صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد و ادامه روند کاهش دمای هوا برای 24 ساعت آینده در استان پیش‌بینی می‌شود.
نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی گفت: حدود سه ماه است که دولت استمهال وام خشکسالی را مصوب کرده اما بانک ها این موضوع را نپذیرفته اند که نیاز است به این موضوع نیز رسیدگی شود.
در دومین روز سفر وزیر جهاد کشاورزی به خراسان جنوبی صورت گرفت
وزیر جهاد کشاورزی در روز دوم سفر خود به خراسان جنوبی از چند پروژه بازدید و افتتاح کرد.
پاسخ محکمی به رجزخوانی‌های ترامپ/ 14
امروز مردم خراسانجنوبی با شکوه در راهپیمایی 13 آبان شرکت کردند و این حضور را به رخ جهانیان کشیدند.
چهارمین سوگواره تعزیه استان همزمان با ٣ تا ٤ آبان ماه جاری به میزبانی شهرستان سرایان برگزار و با تقدیر از گروه های برتر به کار خود پایان داد.
رئیس هیأت کاراته خراسان جنوبی خبرداد
رئیس هیأت کاراته خراسان جنوبی گفت: مسابقات کاراته کنترلی انتخاب تیم های خراسان جنوبی در دو بخش پسران و دختران 11 آبان ماه سال جاری در شهرستانهای سرایان و طبس برگزار خواهد شد.
نماینده مردم طبس، فردوس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد
نماینده مردم طبس، فردوس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی گفت: کار مردم خراسان جنوبی دامپروری و کشاورزی است و باید این دو کار مهم را در این استان تقویت کنیم.
رئیس هیأت پینگ پنگ خراسان جنوبی:
رئیس هیأت پینگ پنگ خراسان جنوبی گفت: مسابقات نوجوانان، نونهالان، جوانان، طرح هوپس، خردسالان و امید در روزهای پنج شنبه و جمعه در بیرجند برگزار شد.