آب و هواتبلیغات

 تازه های سایتنماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: جریانات و آزمایشات امروز، حرکتی جهادی می خواهد؛ در این آزمایش ها هم ریزش ها و هم رویش ها شکل خواهد گرفت.
بسته‌ی خبری ورزشی 29 بهمن؛
اولین دوره‌ی رقابت های موتورکراس خراسان جنوبی، گرامی داشت چهلمین سالگرد انقلاب در باشگاه کویران طبس با قهرمانی تیم سرایان پایان یافت.
طی حکمی؛
فرماندار شهرستان سرایان منصوب شد.
مدیر اطلاع رسانی آموزش و پرورش خراسان جنوبی:
مدیر اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: به دلیل بارش شدید برف، لغزندگی و یخبندان معابر تمام مدارس ابتدایی و پیش دبستانی شهرستان زیرکوه در نوبت صبح امروز چهارشنبه 24 بهمن ماه 97 تعطیل شد.
از سوی مجمع نمایندگان خراسان‌جنوبی صورت گرفت؛
مجمع نمایندگان استان خراسان‌جنوبی در مجلس شورای اسلامی طی بیانیه‌ای از آحاد مردم استان برای حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن امسال دعوت کردند.
با حضور دبیر جمعیت هلال احمر:
ساختمان اداری جمعیت هلال احمر سرایان با حضور دبیر کل جمعیت هلال احمر افتتاح شد.
درچهارمین روز از دهه فجر؛
همزمان با چهارمین روز از دهه فجر بیش از 30 پروژه در 4 شهرستان سرایان، فردوس، نهبندان و زیرکوه به بهره‌برداری رسید.
نمایندگان مردم خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی و استاندار خراسان جنوبی با وزیر صنعت، معدن و تجارت و سرپرست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دیدار و گفت‌وگو کردند.
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خاورستان:
نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی گفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی اتفاقی که برای خراسان‌جنوبی بسیار مهم است، جداشدن جنوب‌خراسان از خراسان بزرگ و مستقل‌شدن استان خراسان‌جنوبی است.
نایب رئیس کمیسون اصل 90 مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر فضای مجازی رها شود فقط آسیب‌های آن به ما خواهد رسید که هم‌اکنون نیز مقداری شاهد رهاشدن فضای مجازی هستیم.
ظاهرا در خراسان جنوبی ‌قحط‌الرجال شده چون ‌سرایان از هشت ماه پیش ‌فرماندار ندارد و این موضوع صدای مردم را نیز درآمده و باید دید پایتخت‌نشینان تا کی فرماندار جدید را معرفی کرده و به این موضوع پایان می‌دهند.
نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی گفت: لازم است شرکت های دانش بنیان در حوزه های دامداری و کشاورزی نگاه ویژه ای داشته باشند.
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان از کشف 164 کیلو تریاک در بازرسی از 2 دستگاه موتورسیکلت در شهرستان سرایان خبر داد.
در اولین گردهمایی شهرداران خراسان‌جنوبی مطرح شد
استاندار خراسان جنوبی گفت: توجه به فضای سبز شهری پسماند عمومی نیز مورد توجه ما خواهد بود.
بوشادی فعال سیاسی بیرجند با اشاره به شروع پروژه تخریب توسط یکی از رسانه ها نوشت: یادآوری مطالبات و خواستهای مردم که وظیفه ذاتی نمایندگان مجلس است چه بسا که اگر این تذکر در این مقطع صورت نمی‌گرفت همین روزنامه وزین تیتر می زد انفعال #نماینده_مجلس در فصل بودجه ریزی.