آب و هواتبلیغات

 تازه های سایت
نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی گفت: چندین سال است بحث مطالعات آب کارست در خراسان جنوبی مطرح شده اما تا کنون به مرحله اجرا نرسیده که بهتر است از مطالعه به اجرا برسد.
معاون حفاظت و امور اراضی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی خبر داد
معاون حفاظت و امور اراضی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی گفت: اقدامات اجرائی و عملیات پیشگیرانه آفت ملخ کوهان‌دار با هدف حفاظت از پوشش گیاهی در عرصه‌های منابع طبیعی سرایان آغاز شد.
نماینده مجلس شورای اسلامی خبر داد
نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با کلیات طرح اصلاح جدول حوزه‌های انتخابیه مجلس شورای اسلامی و تعداد نمایندگان آن‌ها مخالفت کردند.
امام جمعه سرایان:
امام جمعه سرایان گفت: ماه رمضان ماه تعلیم و تربیت است و می‌تواند آغاز سال عبادی باشد تمام لحظاتش، خواب و نفس کشیدنش عبادت است خداوند در ماه رمضان چوب حراجش را برقرار کرده است.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی مطرح کرد
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی با بیان اینکه به بیش از 550 نفر در سطح استان امدادرسانی شد، گفت: طی بارندگی‌های روز گذشته بیش از 50 مورد منزل تخلیه و 11 خودروی گرفتار در سیلاب رهاسازی شدند.
درنشست شهرداران با معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان‌جنوبی مطرح شد
شهرداران در نشستی با معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری خراسان‌جنوبی مشکلات حوزه شهرداری‌ها را مطرح کرده و درخواست پیگیری مشکلات و همچنین مصوبات سفر استاندار به شهرستان‌ها را داشتند.
با پیگیری نمایندگان خراسان‌جنوبی؛
با پیگیری نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و پس از پیشنهاد و دفاع از آن در کمیسیون تلفیق مجلس پیرامون اصلاحات لایحه بودجه 98 کل کشور، در موارد زیادی شاهد افزایش سهم بودجه ای کلی و جزئی استان بودیم.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان‌جنوبی گفت: میزان تعهد خیران در بیست و یکمین جشنواره خیران مدرسه ساز 241 میلیارد و 668 میلیون ریال است.
فرمانده انتظامی سرایان:
شيوه كلاهبرداری با عنوان برنده شدن شهروندان در مسابقه راديويی با هدايت افراد به دستگاه های خودپرداز، با هوشياری مأموران فرماندهی انتظامی سرایان ناكام ماند.
رئیس هیأت والیبال خراسان جنوبی خبر داد
رئیس هیأت والیبال خراسان جنوبی گفت: امسال 400 تیم در مسابقات والیبال جام رمضان استان ثبت نام کرده‌اند.
گرچه بارندگی‌های فروردین ماه بر تن دشت‌های خشک استان از جمله سرایان باریده است اما آنقدر کسری مخازن وجود دارد که این بارندگی‌ها نتوانسته تن تشنه دشت را سیراب کند و همچنان وضعیت ۱۸ دشت ممنوعه است و ۸ دشت وضعیت بحرانی دارد.
نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی گفت: اقدام متقابل دولت در قبال برجام اقدام بسیار انقلابی و خوبی بود.
طی اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی :
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با صدور اطلاعیه ای از مردم استان برای شرکت گسترده در راهپیمایی سراسری در حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی دعوت کرد.
جانشین نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی خبر داد
جانشین نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی از دستگیری فردی که با صدور چک بلامحل در قبال خرید احشام بیش از 8 میلیارد ریال در شهرستان سرایان کلاهبرداری کرده بود خبر داد.
در سفر استاندار به شهرستان های طبس،سرایان، بشرویه و فردوس مطرح شد
محمدصادق معتمدیان در طی سفر به شهرستان‌های طبس، بشرویه ، سرایان و فردوس از اختصاص 200 میلیون دلار ازطریق صندوق توسعه ملی برای تقویت و توسعه صنایع استان خبر داد.
مصاحبه و گفتگو

نماینده مجلس شورای اسلامی خبر داد
امام جمعه سرایان:
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان‌جنوبی خبر داد