آب و هواتبلیغات

 تازه های سایتنماینده مردم طبس، فردوس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد
نماینده مردم طبس، فردوس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی گفت: کار مردم خراسان جنوبی دامپروری و کشاورزی است و باید این دو کار مهم را در این استان تقویت کنیم.
رئیس هیأت پینگ پنگ خراسان جنوبی:
رئیس هیأت پینگ پنگ خراسان جنوبی گفت: مسابقات نوجوانان، نونهالان، جوانان، طرح هوپس، خردسالان و امید در روزهای پنج شنبه و جمعه در بیرجند برگزار شد.
مسئول ورزش جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبرداد
مسئول ورزش جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: مرحله پایانی مسابقات فوتسال جام شهدای امدادگر با حضور چهار تیم برتر مرحله مقدماتی، در بیرجند برگزار شد.
در آستانه ی اجلاس شهدای دانش آموز و فرهنگی خراسبان جنوبی:
سرپرست آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: همزمان با شروع سال تحصیلی جدید و در آستانه‌ی برگزاری اجلاس شهدای فرهنگی و دانش آموز استان یادواره 31 شهید گلگون کفن معلم و دانش آموز شهرستان سرایان در شهر آیسک برگزار شد.
رئیس جمعیت هلال احمر سرایان:
رئیس جمعیت هلال احمر سرایان از اجرای طرح حمایتی ارمغان مهر ویژه بازگشایی مدارس در این شهرستان خبر داد.
نماینده مجلس شورای اسلامی:
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: نگاه به داخل کشور باور می‌خواهد و باید مدیران به توانمندی‌های داخلی باور داشته باشند اما متأسفانه برخی بر این باورند که مشکلات تنها با کمک خارجی حل می‌شود که این نگاه ارزشمندی نیست.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سرایان خبر داد
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سرایان گفت: 12طرح کشاورزی در هفته دولت در بخش آیسک به بهره برداری می رسد.
مدیر جهاد کشاورزی سرایان خبرداد
مدیر جهادکشاورزی سرایان از بهره‌برداری 33 طرح و پروژه شاخص بخش کشاورزی در هفته دولت امسال خبر داد.
نماینده مجلس شورای اسلامی:
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: ما باید به توانمندی‌ها و ظرفیت‌های داخلی اعتقاد پیدا کنیم و سپس درصدد اجرایی‌کردن راه‌حل‌ها برآییم اما متأسفانه آن باور و اعتقاد در سیستم اجرایی کشور ضعیف است.
در دیدار برخی از خبرنگاران با نمایندگان مجلس شورای اسلامی مطرح شد
نماینده مجلس شورای اسلامی در خصوص تهیه مسکن برای خبرنگاران گفت: از طریق تعاونی‌های مسکن، مشکل مسکن خبرنگاران را می‌شود حل کرد که باید خبرنگاران تجمیع شوند و تعاونی مسکن تشکیل دهند تا این تعاونی زمین در اختیار بگیرد و بسازد و اگر جایی به مشکل و گره‌ای برخورد کردید، ما نیز برای رفع مشکل کمک خواهیم کرد.
در دیدار مجمع نمایندگان خراسان جنوبی با مدیران تابعه وزارت نیرو مطرح شد
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خاموشی‌های اضطراری در بسیاری از نقاط خسارت هایی را به مردم وارد کرده است، گفت: وزارت نیرو باید در خصوص خسارت های وارده به مردم ناشی از خاموشی‌های برق پاسخگو باشد.
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: در بحث اشتغال که مهم‌ترین بحث کشور است، علاوه بر بانک‌های توسعه‌تعاون، پست‌بانک، کشاورزی و صندوق کارآفرینی امید، باید بانک‌های بزرگ از جمله صادرات، ملی، ملت و تجارت نیز شرکت و به اشتغال کمک کنند.
نماینده مجلس شورای اسلامی:
نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که باید با احتکارکنندگان مانند زمان جنگ برخورد شود و مردم این برخورد را ببینند گفت: بسیج با اقدامات خوبی که انجام داده، نشان داده در مشکلات اقتصادی صددرصد در کنار مردم است.
امام جمعه سرایان:
امام جمعه سرایان گفت: مطالبات مردم به حق است اما راه پیگیری آن، اعتراض در كف خیابان‌ها نیست چون دشمن منتظر فرصتی برای ضربه‌زدن به نظام است تا هزینه‌های مادی و معنوی برای نظام تحمیل كند.
همراه با کاروان زیر سایه خورشید
این روزها، حضور خادمان حرم رضوی به واسطه دهه کرامت در همه شهر و روستاهای خراسان جنوبی مشهود بود و هر یک از دلدادگان حرم رضوی به وسعت عشق و نیاز خود، ارادت خود را به آستان حضرت دوست متبلور کردند.