آب و هواتبلیغات

 

 تازه های سایت
گزارش/
خراسان‌جنوبی چهارمین استان عشایری کشور بوده که 13 درصد جمعیت آن را عشایر تشکیل می‌دهند و 80 درصد جمعیت مرزنشنان خراسان‌جنوبی عشایر هستند.
رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی به سرایان سفر کرد.
مسئول میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سرایان خبر داد
مسئول میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سرایان گفت: پس از تصویب و پذیرش ثبت اثر طبیعی بسیار زیبای دره دوتگی شهرستان سرایان در خراسان جنوبی، این اثر طبیعی با شماره 518 در فهرست میراث طبیعی– ملی کشور ثبت شد.
پیام تسلیت
در پیام آیت الله عبادی آمده است: درود خدا بر مجاهد شجاع، متدین و غیور راه حق سردار ابراهیم غلامی که پس از سالهای تلاش خالصانه و بی‌وقفه در پاسداری از انقلاب اسلامی به یاران شهیدش پیوست.
خبرهای کانال پلیس9 مهرماه؛
در شهرستان‌های سرایان و سربیشه به طور جداگانه‌ای به ترتیب 37 و 88 کیلوگرم تریاک کشف شد.
امیرحسنخانی:
نماینده مردم شهرستان‌های فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی گفت: درخواست دارم ریل فردوس_ سرایان به عنوان پروژه اقتصاد مقاومتی دیده شود.
امام جمعه سرایان:
امام جمعه سرایان گفت: اکنون آمریکا هدفش این است که ایران را مجدد پای میز مذاکره بنشاند و در دقیقه آخر زیر همه چیز بزند و ملت ایران را تحقیر کند.
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی با بیان اینکه در استان 11 هزار و 300 دانش آموز تحت حمایت امداد هستند، گفت: در سطح استان حدود 30 هزار دانش آموز نیازمند کمک هستند که اگر هم افزایی بین نهادهای حمایتی باشد می‌توان به تمام دانش آموزان نیازمند کمک کرد.
همایش آمران به معروف و ناهیان از منکر نیروی انتظامی خراسان جنوبی صبح امروز با حضور آیت الله عبادی نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه بیرجند برگزار شد.
دبیر کمیسیون اصل 90 مجلس مطرح کرد
دبیر کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: بنده و جمعی از نمایندگان در نامه‌ای خطاب به رئیس مجلس از وی خواسته‌ایم تا آرای ما در رابطه با طرح‌ها و لوایح مختلف به صورت علنی از تریبون مجلس اعلام شود.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سرایان:
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سرایان از مراقبت و آبیاری سنواتی پروزه نهالکاری کانون فرسایش بادی سه قلعه در سطح 275 هکتار خبر داد.
در شماره جدید روزنامه مهرمشرق می‌خوانید؛
گذری بر پروژه انتقال آب از دریای عمان و گام‌های دیده‌بان ولایت در نقطه صفر مرزی از جمله اخباری است که در شماره جدید روزنامه مهرمشرق می‌خوانید.
در گفت‌وگو با اعضای تیم جوانان والیبال بانوان مطرح شد
سرمربی تیم والیبال بانوان جوانان خراسان جنوبی گفت: برای اولین‌بار در استان تیم والیبال بانوان توانست مقام قهرمانی لیگ دسته سه مسابقات کشور و مجوز حضور در لیگ دسته دو را با کم‌ترین امکانات بگیرد.
توسعه استان یا تمجید از استاندار و بررسی نوع افتتاحیه‌های هفته دولت از جمله اخباری است که در قسمت 20 زرشک مشاهده می‌کنید.
در شماره جدید روزنامه مهرمشرق می‌خوانید؛
حمایت از تولید و صنعت استان فعلا در حد بازدید است و گزارشی از کمبودهای بخش درمانی در خراسان جنوبی ازجمله گزارش‌های شماره جدید روزنامه مهرمشرق است.