آب و هواتبلیغات

 تازه های سایت
در دیدار مجمع نمایندگان خراسان جنوبی با مدیران تابعه وزارت نیرو مطرح شد
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خاموشی خاموشی‌های اضطراری در بسیاری از نقاط خسارت هایی را به مردم وارد کرده است، گفت: وزارت نیرو باید در خصوص خسارت های وارده به مردم ناشی از خاموشی‌های برق پاسخگو باشد.
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: در بحث اشتغال که مهم‌ترین بحث کشور است، علاوه بر بانک‌های توسعه‌تعاون، پست‌بانک، کشاورزی و صندوق کارآفرینی امید، باید بانک‌های بزرگ از جمله صادرات، ملی، ملت و تجارت نیز شرکت و به اشتغال کمک کنند.
نماینده مجلس شورای اسلامی:
نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که باید با احتکارکنندگان مانند زمان جنگ برخورد شود و مردم این برخورد را ببینند گفت: بسیج با اقدامات خوبی که انجام داده، نشان داده در مشکلات اقتصادی صددرصد در کنار مردم است.
امام جمعه سرایان:
امام جمعه سرایان گفت: مطالبات مردم به حق است اما راه پیگیری آن، اعتراض در كف خیابان‌ها نیست چون دشمن منتظر فرصتی برای ضربه‌زدن به نظام است تا هزینه‌های مادی و معنوی برای نظام تحمیل كند.
همراه با کاروان زیر سایه خورشید
این روزها، حضور خادمان حرم رضوی به واسطه دهه کرامت در همه شهر و روستاهای خراسان جنوبی مشهود بود و هر یک از دلدادگان حرم رضوی به وسعت عشق و نیاز خود، ارادت خود را به آستان حضرت دوست متبلور کردند.
گزارش/
روزها می‌گذرد اما شهرستان‌های قاین، سرایان و زیرکوه فرماندار ندارد و فرمانداری‌های این شهرستان‌ها با سرپرست اداره می‌شود.
دربازدید از دانشکده کشاورزی سرایان مطرح شد
دانشکده کشاورزی سرایان یکی از فعال ترین دانشکده های کشاورزی در خراسان جنوبی است که با داشتن امکانات خوب و دانشجویان خلاق طرح های اشتغال زایی فراوانی را اجرایی کرده است.
همراه با کاروان زیر سایه خورشید/ 15
کاروان زیر سایه خورشید در مرکز توانبخشی نوای مهر سرایان حضور پیدا کردند؛ مددجویان این مرکز آرزوهای خود را روی بادکنک نوشتند و به خدام رضوی اهدا و به کرم امام رضا (ع) میهمان خوان با برکت آقا شدند.
عضو کمیسیون اصل 90مجلس مطرح کرد
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: وزارت علوم و تحقیقات یکسری مستندات علیه دانشگاه شاخص پژوه به مجلس ارائه کرده بود که کمیسیون اصل 90 نیز جلسه ای را در این خصوص تشکیل داد.
سرپرست اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی:
سرپرست اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: مرحله استانی 41 دوره مسابقات سراسری قرآن کریم با حضور 392 نفر برگزار می‌شود.
نمایندگان مجلس در کارگروه تخصصی اشتغال مطرح کردند
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: روستائیان و عشایر با چگونگی دریافت و بازگرداندن تسهیلات آشنایی ندارند و زمانی که بحث تسهیلات روستایی جلوی آن‌ها مطرح می‌شود، همه آن‌ها از سختی گرفتن تسهیلات و حتی غیرممکن‌بودن دریافت این تسهیلات می‌گویند.
مدیر عامل جمعیت جوانان سرزمین خورشید خراسان جنوبی خبر داد
مدیر عامل جمعیت جوانان سرزمین خورشید خراسان جنوبی گفت: جشن‌های مردمی زیرسایه خورشید از 24 تیرماه همزمان با تولد حضرت معصومه (س) آغاز و تا 3 مردادماه سالروز میلاد حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) ادامه خواهد داشت.
نماینده مردم سرایان، بشرویه، طبس و فردوس در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم سرایان، بشرویه، طبس و فردوس در مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از 80 درصد مردم خراسان جنوبی آسیب پذیر هستند لذا بسته حمایتی نه تنها شامل مددجویان کمیته امداد و بهزیستی بلکه باید شامل تمام مردم استان شود.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی خبر داد
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: تعداد 802 طرح با اعتباری بیش از 480 میلیارد تومان در کارگروه اشتغال استان تصویب و به بانک‌های عامل معرفی شده‌اند.
امام جمعه بیرجند
آیت الله عبادی خطاب به مدیران تأمین اجتماعی خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه درخراسان جنوبی گفت:در بین ضعفا ضعیفترین‌ها را دریابید خصوصا مردم شمال شهر را که شرایط آن‌ها سخت‌تر است.

گزارش

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی خبر داد
گزارش توصیفی از اعزام اولین کاروان حج تمتع خراسان جنوبی مرداد ماه97