آب و هواتبلیغات

 

 تازه های سایت

سه ماه تمام شد و کلنگ به زمین نخورد و رفت‌وآمد مسئولان کشوری در آستانه انتخابات از جمله اخباری است که در قسمت 19 زرشک مشاهده می‌کنید.
در شماره جدید روزنامه مهرمشرق می‌خوانید؛
سرنوشت مصوبه‌های دولت برای خراسان جنوبی، آخرین هشدار اداره کل امور مالیاتی به پزشکان و رنگ اجبار بر تن آموزش و پرورش خراسان جنوبی از جمله گزارش‌های شماره جدید روزنامه مهرمشرق است.
در میزگرد تخصصی مقابله با گرد و غبار، خشکسالی و کاهش بارندگی به عنوان دلایل اصلی وقوع گرد و غبار در خراسان جنوبی مطرح شد.
داغ‌های مجازی؛
کاربران فضای مجازی خراسان جنوبی به خبر تشکیل پرونده‌های صوری جهت جذب اعتبارات سیل واکنش نشان دادند.
نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی گفت: مهارت‌آموزی در کشور ارزشمند است اما متاسفانه این مهارت‌آموزی در جامعه با دخالت دولت حذف شده است.
افشاکننده تخلف بزرگ اعتباری در خراسان جنوبی مطرح کرد
فعال رسانه‌ای گفت: با این اعتبار و بر اساس اعلام شخص مدیرکل مدیریت بحران استانداری گفته شده هزاران پرونده شکل گرفته است یعنی در خوشبینانه‌ترین حالت این است که این پرونده‌ها در استان صوری تشکیل شده و اصلا خسارتی به کشاورزان نرسیده است.
در شماره جدید روزنامه مهرمشرق می‌خوانید؛
جهاد در گرمای سوزان کویر و اتمام ساخت مسجد شهرک امام علی(ع) نیازمند همّت مسئولان است از جمله اخباری است که در شماره جدید روزنامه مهرمشرق می‌خوانید.
بررسی اقدامات ایران بعد از اتمام اولتیماتوم به اروپا در گفت‌وگو با عضو کمیسیون اصل 90؛
امیرحسنخانی به اشاره به اتمام ضرب العجل 60 روزه ایران به اروپا اشاره کرد و گفت: ایران باید گام خیلی محکمی بردارد و اگر قرار است برجام بهم بخورد خب بهم بخورد و ایران در این صورت به جایگاه قبلی خود بر می گردد.
بیرجند پاک‌ترین شهر ایران و چرا بیش از 400 روستا با تانکر آبرسانی می‌شود؟ از جمله اخباری است که در قسمت 16 زرشک مشاهده می‌کنید.
نماینده فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه فرهنگیان دختران فردوس برای افزایش ظرفیت نیاز به کد دارد.
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر مراکز تربیت معلم راه اندازی نشود و معلمی در خراسان جنوبی تربیت نشود دچار مشکلات بیشتری خواهیم شد.
نماینده مجلس شورای اسلامی:
عضو کمیسیون اصل 90 با بیان اینکه غرب باید بفهمند بعد از گام دوم، ایران به جایگاه قبلی خود قبل از برجام باز می گردیم گفت: اروپا و آمریکا بدانند ملت ایران از پای در نیامده و هیچ کاری نمی‌تواند بکنند و اگر مشکلی وجود دارد به دلیل کم آوردن آنهاست نه ملت ایران.
گزارش/
باتوجه به آغاز فصل گرم و آبرسانی سیار به 425 روستا در خراسان‌جنوبی لازم است در مصرف آب درست مصرف کنیم و نگذاریم عطش بی‌آبی در روستاها طولانی شود.
نماینده مجلس شورای اسلامی مطرح کرد
نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که غربی‌ها پایه‌ی برجامی که خودشان درست کردند را شل کردند گفت: اروپا درست است که می‌گوید به برجام پایبند است اما همچنان ایران را در تحریم دارد.
داغ‌های فضای مجازی؛
کاربران فضای مجازی در خراسان جنوبی به احتمال برگشت اعتبارات از خراسان جنوبی به پایتخت واکنش نشان دادند.