آب و هواتبلیغات

 

 تازه های سایت
نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی خبر داد
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: سهم خراسان جنوبی از طرح آبخیزداری که توسط نمایندگان مردم خراسان جنوبی به رئیس مجلس داده و تصویب شد و مقام معظم رهبری با آن موافقت کردند که از صندوق توسعه ملی برداشت شود، به 15 میلیارد تومان کاهش پیدا کرده است.
امیرحسنخانی خطاب به استاندار خراسان جنوبی:
نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی گفت: جناب آقای استاندار؛ به نظر بنده نیازی نیست که به سرمایه‌گذاران، کمک‌های فنی و اعتباری داده و دلشان را خوش کنید بلکه بهتر است که به حل مشکلات این عزیزان بپردازید و موانع را از سر راه آنان بردارید که قطعا کمک بزرگی به آنان و در حقیقت به استان خراسان جنوبی خواهد بود.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سرایان خبر داد
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سرایان از اتمام، عملیات روکش آسفالت گرم در محور سه قلعه- چاه طالب - بیرجند به طول 12.5 کیلومتر خبر داد.
نماینده مجلس:
نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر بتوانیم در بحث اعتبارات، صنعت بیمه را دخیل کنیم و بیمه ها را مشارکت دهیم، قطعا موفقیت بیشتری درانتظار ما است.
در شماره جدید روزنامه مهرمشرق بخوانید
مسئولی که پاسخگو نباشد، مسئول جمهوری اسلامی نیست و آزمون استاندار برای برخورد با قانون‌گریزی ازخبرهایی است که در شماره جدید روزنامه مهرمشرق می‌خوانید.
در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی مطرح شد:
نماینده مردم شهرستان های فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی گفت: خراسان جنوبی جزو کانون های زلزله خیز کشور است و از مدیران کشوری می خواهیم بحران خراسان جنوبی را درک کنند.
امیرحسنخانی:
نایب رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی در مجلس معتقد است آمریکایی‌ها با حضور نظامی و اقتصادی در افغانستان خود را به باتلاقی انداخته‌اند که به زودی افتضاحی به بار می‌آورد.
نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم فردوس،طبس،سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی گفت: باید رویکرد تصرف اراضی در منابع طبیعی تغییر کند و مردم بدانند که هر چه دارند متعلق به دولت و در مقابل دارایی های دولت متعلق به ملت است.
نماینده فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس متذکر شد
نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی با بیان این که در شهرستان فردوس بیش از 80 واحد دامی وجود دارد،گفت:عدم حل مشکلات این واحدها سبب افزایش بیکاری و متعاقب آن بروز انواع آسیب های اجتماعی در این شهرستان می شود.
نمایند مردم فردوس،طبس،سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم شهرستانهای فردوس،طبس،سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی گفت:اگر قرار است شهرستان‌های محروم خراسان جنوبی به طور ویژه و خاص دیده شود باید نگاه مقام عالی کشور نیز به شهرستان‌های محروم ویژه باشد و به اعتبارات اشتغالزایی بسنده نشود.
نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی گفت: خراسان جنوبی با توجه به فرسوده بودن بخشی از مدارس و اینکه بخش هایی از استان روی گسل است، اگر مدارس فرسوده بازسازی نشود، در صورت وقوع حوادث طبیعی می تواند بحران آفرین باشد.
بیش از 830 لیتر سم و شربت رایگان ، بین دامداران شهرستان سرایان توزیع شد.
امیرحسنخانی:
نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به وضعیت و شرایط خراسان جنوبی، باید موضوع انتقال آب به استان، اجرای طرح های آبخیزداری و ایجاد اشتغال از مهم ترین اولویت ها در امسال باشد.
رئیس آموزش و پرورش سرایان:
رئیس آموزش و پرورش سرایان با بیان این‌که با کمبود فضای آموزشی مواجه هستیم گفت: ساختمان‌های آموزشی شهرستان سرایان کیفیت و استحکام خوبی ندارند.
امام جمعه سرایان:
امام جمعه سرایان گفت: در سال گذشته یک مدرسه ۱۲ کلاسه به همت بنیاد برکت در سرایان و یک مدرسه در سه قلعه به همت خیرین ساخته شد و هم اکنون نیز خوابگاه یک هنرستان در حال احداث است.