آب و هواتبلیغات

 

 تازه های سایت

در شماره جدید روزنامه مهرمشرق می‌خوانید؛
جهاد در گرمای سوزان کویر و اتمام ساخت مسجد شهرک امام علی(ع) نیازمند همّت مسئولان است از جمله اخباری است که در شماره جدید روزنامه مهرمشرق می‌خوانید.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس با تأکید بر این‌که پیشرفت‌های علمی و تکنولوژی مخصوص قرآن‌پژوهان است، گفت: متأسفانه به خاطر تنبلی و دوری ما از قرآن و درس‌های این کتاب آسمانی دیگران از ما پیشی گرفتند.
طی مراسمی,
افراد برگزیده چهل‌ودومین دوره مسابقات استانی قرآن کریم اوقاف خراسان‌جنوبی مشخص و طی مراسمی تجلیل شدند.
بررسی اقدامات ایران بعد از اتمام اولتیماتوم به اروپا در گفت‌وگو با عضو کمیسیون اصل 90؛
امیرحسنخانی به اشاره به اتمام ضرب العجل 60 روزه ایران به اروپا اشاره کرد و گفت: ایران باید گام خیلی محکمی بردارد و اگر قرار است برجام بهم بخورد خب بهم بخورد و ایران در این صورت به جایگاه قبلی خود بر می گردد.
بیرجند پاک‌ترین شهر ایران و چرا بیش از 400 روستا با تانکر آبرسانی می‌شود؟ از جمله اخباری است که در قسمت 16 زرشک مشاهده می‌کنید.
نماینده فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه فرهنگیان دختران فردوس برای افزایش ظرفیت نیاز به کد دارد.
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر مراکز تربیت معلم راه اندازی نشود و معلمی در خراسان جنوبی تربیت نشود دچار مشکلات بیشتری خواهیم شد.
همراه با کاروان زیر سایه خورشید/ 27
خادمان حرم مطهر رضوی با حضور در زندان مرکزی شهرستان فردوس دل عاشقان در بند را به پنجره فولاد گره زدند.
همراه با کاروان زیر سایه خورشید/ 26
دومین کاروان خدام رضوی با حضور در شهرستان فردوس و به رسم ادب از خانواده های شهید محمد علی کارگر و شهید محمد حسین محبی سرکشی و دلجویی کردند‌.
نماینده مجلس شورای اسلامی:
عضو کمیسیون اصل 90 با بیان اینکه غرب باید بفهمند بعد از گام دوم، ایران به جایگاه قبلی خود قبل از برجام باز می گردیم گفت: اروپا و آمریکا بدانند ملت ایران از پای در نیامده و هیچ کاری نمی‌تواند بکنند و اگر مشکلی وجود دارد به دلیل کم آوردن آنهاست نه ملت ایران.
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی خبر داد
مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی گفت: تعداد 3 هزار و 742 جهادگر در قالب 279 گروه جهادی تابستان امسال در سطح خراسان‌جنوبی خدمت‌رسانی خواهند داشت.
گزارش/
باتوجه به آغاز فصل گرم و آبرسانی سیار به 425 روستا در خراسان‌جنوبی لازم است در مصرف آب درست مصرف کنیم و نگذاریم عطش بی‌آبی در روستاها طولانی شود.
نماینده مجلس شورای اسلامی مطرح کرد
نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که غربی‌ها پایه‌ی برجامی که خودشان درست کردند را شل کردند گفت: اروپا درست است که می‌گوید به برجام پایبند است اما همچنان ایران را در تحریم دارد.
داغ‌های فضای مجازی؛
کاربران فضای مجازی در خراسان جنوبی به احتمال برگشت اعتبارات از خراسان جنوبی به پایتخت واکنش نشان دادند.
امیرحسنخانی گلایه کرد؛
نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم خراسان جنوبی مردمی مودب و محفوظ به حیا هستند اما شاخص های اعتباری در استان پایین است.یادداشت

به بهانه دولت اعتدال
حمید یزدانیان - دکتری مدیریت استراتژیک