آب و هواتبلیغات

 تازه های سایت

مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی مطرح کرد
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی با بیان اینکه به بیش از 550 نفر در سطح استان امدادرسانی شد، گفت: طی بارندگی‌های روز گذشته بیش از 50 مورد منزل تخلیه و 11 خودروی گرفتار در سیلاب رهاسازی شدند.
درنشست شهرداران با معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان‌جنوبی مطرح شد
شهرداران در نشستی با معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری خراسان‌جنوبی مشکلات حوزه شهرداری‌ها را مطرح کرده و درخواست پیگیری مشکلات و همچنین مصوبات سفر استاندار به شهرستان‌ها را داشتند.
با پیگیری نمایندگان خراسان‌جنوبی؛
با پیگیری نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و پس از پیشنهاد و دفاع از آن در کمیسیون تلفیق مجلس پیرامون اصلاحات لایحه بودجه 98 کل کشور، در موارد زیادی شاهد افزایش سهم بودجه ای کلی و جزئی استان بودیم.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی خبر داد
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی گفت: تاکنون از 27 نقطه پر تصادف استان،7 نقطه ایمن سازی و عملیات اجرایی 5 نقطه دیگر در دست اجرا است و در سفر وزیر راه و شهرسازی عملیات اجرایی سه نقطه جدید آغاز شد.
وزیر راه و شهرسازی در بیرجند:
وزیر راه و شهرسازی گفت: زیرساخت‌های حمل و نقل برای کشور مهم است و توسعه محور شرق جزو اولویت‌های راهبردی جمهوری اسلامی ایران است.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان‌جنوبی گفت: میزان تعهد خیران در بیست و یکمین جشنواره خیران مدرسه ساز 241 میلیارد و 668 میلیون ریال است.
در کارگروه استانی امور زیربنایی و شهرسازی خراسان جنوبی مطرح شد؛
توسعه روستای علی‌آباد از مواردی بود که در کارگروه استانی امور زیربنایی و شهرسازی خراسان جنوبی مطرح شد اما برخی از حاضران مشکلاتی را در این خصوص مطرح کردند.
رئیس هیأت والیبال خراسان جنوبی خبر داد
رئیس هیأت والیبال خراسان جنوبی گفت: امسال 400 تیم در مسابقات والیبال جام رمضان استان ثبت نام کرده‌اند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبر داد
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: پنجمین اتاق پراتیک ویژه آموزش نیروهای امدادی هلال احمر و دو سویت ویژه آبگرم هلال در شهرستان فردوس به بهره برداری رسید.
نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی گفت: اقدام متقابل دولت در قبال برجام اقدام بسیار انقلابی و خوبی بود.
طی اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی :
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با صدور اطلاعیه ای از مردم استان برای شرکت گسترده در راهپیمایی سراسری در حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی دعوت کرد.
امام جمعه بیرجند:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: فردوس یک شهرستان شناخته شده است که سوابق ایمانی مردم آن بر کسی پوشیده نیست.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس با بیان اینکه هر کاری که سخت‌تر باشد اجر بیشتری دارد، گفت: روزه داری در روزهای گرم، بلند و طاقت فرسا فرصتی برای خودسازی است.
در سفر استاندار به شهرستان های طبس،سرایان، بشرویه و فردوس مطرح شد
محمدصادق معتمدیان در طی سفر به شهرستان‌های طبس، بشرویه ، سرایان و فردوس از اختصاص 200 میلیون دلار ازطریق صندوق توسعه ملی برای تقویت و توسعه صنایع استان خبر داد.
بسته خبری ورزشی،
رئیس گروه هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی از برگزاری جشنواره منطقه‌ای فراغت بانوان با ورزش در 12 اردیبهشت‌ماه خبر داد.یادداشت

به بهانه دولت اعتدال
حمید یزدانیان - دکتری مدیریت استراتژیک


مصاحبه و گفتگو

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان‌جنوبی خبر داد
رئیس هیأت والیبال خراسان جنوبی خبر داد
علی نوفرستی