آب و هواتبلیغات

 

 تازه های سایت

رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری فردوس:
رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری فردوس گفت: منابع طبیعی فردوس پروژه‌های عدیده‌ای را در راستای بیابان‌زدایی در این شهرستان اجرایی کرده است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی:
مدیرکل اوقاف وامور خیریه خراسان جنوبی گفت: در شهرستان فردوس از محل موقوفات در برخی نقاط این شهر سقاخانه و آب شیرین کن احداث می شود.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس با بیان اینکه وقف قرآنی کم است گفت: همچنین وقف در خصوص جهیزیه دختران و ترخیض بیماران مستضعف از بیمارستان‌ها نیز بسیار کم بوده که باید مدنظر قرار گیرد.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس گفت: سابقه دشمنی آمریکا از قبل انقلاب، دوران انقلاب و در دوران دفاع مقدس چیزی نیست که از ذهن مردم بیرون رود.
خبرهای کانال پلیس 4 آبان؛
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فردوس از کشف 2 هزار و 100 ليتر گازوئیل قاچاق در بازرسی از تريلی در این شهرستان خبر داد.
رئیس اداره اوقاف وامور خیریه فردوس:
رئیس اداره اوقاف وامور خیریه فردوس گفت: همایش یاوران وقف به صورت مشترک بین شهرستان‌های سرایان و فردوس در امامزادگان سید محمد و سید ابراهیم(ع) فردوس برگزار می‌شود که در این همایش از حدود 20 نفر هیأت امنای بقاع متبرکه، واقفین و خادمین دو شهرستان تجلیل خواهد شد.
نماینده مردم شهرستان‌های فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم شهرستانهای فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی گفت: پیشنهاد مطرح شده در خصوص طرح مسئله با سران سه قوه جهت کاهش نرخ مالیاتی برای خراسان جنوبی پیشتهاد خوبی است لذا بهتر است از طریق سران سه قوه جهت این مسئله اقدام شود.
بانوان دستاویز انتخاباتی یک جریان خاص می‌شوند؟!
اصلاح طلبان حضور زنان در ورزشگاه را برای برنامه های تبلیغاتی انتخابات آینده به عنوان دستاورد دولت روحانی معرفی می‌کنند.
خبرهای کانال پلیس 24 مهرماه؛
فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی گفت: باند تصادفات ساختگی برای کلاهبرداری از شرکت بیمه در خراسان جنوبی متلاشی شد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه فردوس خبر داد
ئیس اداره اوقاف و امور خیریه فردوس گفت: مراسم عزاداری اربعین حسینی در 6 امامزاده فردوس شامل امامزادگان سلطان ابوالقاسم(ع)، سلطان احمد و سلطان ابوالحسن روستای مهوید، سلطان سید جلیل و امامزادگان سید محمد و سید ابراهیم(ع) برگزار خواهد شد.
رئيس پليس راهنمايی و رانندگی خراسان جنوبی:
رئيس پليس راهنمايی و رانندگی خراسان جنوبي از وقوع سانحه رانندگی در شهرستان فردوس خبر داد.
درکمیته اقتصاد مقاومتی و حمات از سرمایه‌گذاری و امنیت اقتصادی استان مطرح شد
در کمیته اقتصاد مقاومتی و حمایت از سرمایه گذاری و امنیت اقتصادی استان مقرر شد تمام دستگاه‌های اجرایی مربوطه و بانک‌ها برای راه‌اندازی مجدد واحد تولیدی شمش فلز رویال فردوس جهت ظرفیت تولید 100 درصد همکاری کنند.
مدیرکل دادگستری خراسان‌جنوبی:
مدیرکل دادگستری خراسان‌جنوبی گفت: واحدهای تولیدی که در استان مشکل دارند مشکلات را به صورت حضوری، کتبی، ارسال به دادگستری‌های شهرستان‌ها یا دبیرخانه دادگستری خراسان جنوبی برای برطرف شدن منعکس کنند.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری فردوس:
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری فردوس گفت: دو میلیارد و 113 میلیون تومان اعتبار از محل صندوق توسعه ملی و اعتبارات استانی برای اجرای چهار پروژه ابخیزداری در شهرستان فردوس اختصاص یافت.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس گفت: دشمن احساس می‌کند که اگر انقلاب اسلامی به شکل واقعی در جهان منتشر شود راهی برای ادامه ظلم استکبار باقی نمی‌ماند بنابراین سعی در ایجاد اختلاف بین کشورهای اسلامی، بین شیعه و سنی و بدبین کردن جهان نسبت به اسلام انقلابی ایران دارد.یادداشت

به بهانه دولت اعتدال
حمید یزدانیان - دکتری مدیریت استراتژیک