آب و هواتبلیغات

 تازه های سایت
در پی وقوع طوفان؛
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی گفت: برق در تعدادی از روستاها و مناطق شهری 4 شهرستان خراسان جنوبی، در اثر طوفان قطع شده است.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بشرویه:
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بشرویه از اتمام عملیات روکش آسفالت گرم محور اصلی بشرویه- فردوس به طول 2.4 کیلومتر در حوزه استحفاظی شهرستان بشرویه خبر داد.
حاشیه نگاری خاورستان از سفررئیس سازمان برنامه و بودجه به خراسان‌جنوبی:
رئیس سازمان برنامه و بودجه در سفری دو روزه به خراسان‌جنوبی سفر کرد و در شورای برنامه ریزی و توسعه استان شرکت کرد.
نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: بحث راه آهن یکی از خواسته های بسیار مهم است . راه آهن شرق اهمیت منطقه‌ای و فرامنطقه ای آن با هیچ راه آهنی در سطح کشور قابل مقایسه نیست.
نمایندگان خراسان‌جنوبی در جمع فعالان اقتصادی با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: آماری که از خراسان‌جنوبی در دست شما در سازمان برنامه و بودجه است، آمار واقعی و شفاف استان نیست.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس گفت:وعده‌هایی که در سفر قبلی رئس سازمان برنامه و بودجه داده شد محقق نشده امیداوریم این سفرفرصتی برای بررسی وعده‌های قبلی نیز باشد.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس گفت: با توجه به این‌که مداحان مسئولیت خوبی در جامعه دارند باید سعی کنند که مواضع انقلاب اسلامی را مطرح کنند.
معاون امداد و نجات هلال احمر خراسان جنوبی خبر داد
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از برگزاری دوره بازآموزی طرح ملی امداد و نجات نوروز 98 خبر داد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی:
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: جهت پیگیری وضعیت همکارانی که در ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های خراسان‌جنوبی سرپرست هستند، پیگیری خاصی انجام شده که امیدواریم به زودی مساله حل شود.
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی:
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی گفت: اولین دوره زندگی در شرایط سخت به مدت دو روز با شرکت ۳۰ نفر از اعضاء تیم‌های بهداشت و درمان اضطراری شهرستان‌های بیرجند، قاین و فردوس در اردوگاه کمیته امداد بیرجند برگزار شد.
مراسم شبی با شهدا با حضور مردم و خانواده شهدا فردوس پنج‌شنبه‌شب سوم اسفندماه در گزار شهدای این شهر برگزار شد.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: جریانات و آزمایشات امروز، حرکتی جهادی می خواهد؛ در این آزمایش ها هم ریزش ها و هم رویش ها شکل خواهد گرفت.
مراسم شبی با شهدا با حضور مردم و خانواده شهدا فردوس پنج‌شنبه‌شب در گزار شهدای این شهر برگزار شد.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس با بیان این‌که دشمنی‌های آمریکا را دوران قبل و بعد از انقلاب اسلامی دیده‌ایم و هیچ انسان عاقلی طرفدار آمریکا نیست گفت: پیشرفت‌های محیرالعقول کشور همه مرهون دانشمندان جوان است.
کارشناس‌ هواشناسی خراسان‌جنوبی:
کارشناس‌ هواشناسی خراسان‌جنوبی گفت: مهوید فردوس با 48 میلی‌متربارندگی بیشترین میزان بارندگی در خراسان‌جنوبی را به خود اختصاص داده است.یادداشت

به بهانه دولت اعتدال
حمید یزدانیان - دکتری مدیریت استراتژیک