آب و هواتبلیغات

 تازه های سایت
اجتماع عظیم طلاب و روحانیون خراسان جنوبی با حضور نماینده ولی فقیه در استان و همچنین دبیرکل مجمع روحانیت مبارز در مصلی بزرگ المهدی(عج) برگزار شد.
حاشیه نگاری خاورستان از سفررئیس سازمان برنامه و بودجه به خراسان‌جنوبی:
رئیس سازمان برنامه و بودجه در سفری دو روزه به خراسان‌جنوبی سفر کرد و در شورای برنامه ریزی و توسعه استان شرکت کرد.
به همت خیران؛
دبستان 6 کلاسه روستای طاقان شهرستان درمیان با اعتباری بیش از 2 میلیارد و 500 میلیون تومان با حضور خیران و مسئولان کلنگ‌زنی شد.
نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: بحث راه آهن یکی از خواسته های بسیار مهم است . راه آهن شرق اهمیت منطقه‌ای و فرامنطقه ای آن با هیچ راه آهنی در سطح کشور قابل مقایسه نیست.
با همکاری بسیج سازندگی و منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان‌جنوبی صورت گرفت
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: هماهنگی هایی که از دو ماه قبل با منابع طبیعی و آبخیزداری استان انجام شد امروز شاهد توزیع حدود 38 هزار اصله نهال مثمر در سطح استان بودیم.
امام جمعه اسدیه در گفت‌و‌گو با خاورستان:
امام جمعه اسدیه گفت: از دولت درخواست می‌شود در سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه به خراسان‌جنوبی این استان را مانند شمال کشور دیده و برای راه‌آهن و سایر مشکلات اعتبارات قابل توجهی در نظر گرفته شود.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: برای راه آهن، انتقال آب و دوبانده شدن جاده‌ها اعتبارات چند صد میلیاردی نیاز است که باید مورد توجه نوبخت باشد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: آیا شرق کشور برای دولت اهمیت دارد؟ آیا فقط برای ما اعتبار ندارید؟
مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی خبر داد
مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی گفت: برای ایام نوروز پیش بینی شده است حدود 2 هزار و 140 نفر از جهادگران در قالب 151 گروه جهادی در مناطق مختلف استان حضور پیدا کنند.
نماینده مجلس:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی از دولت خواست که همانگونه که حقوق های نجومی را توجیه کرده افزایش حقوق های کم درآمدها را توجیه کرده و همانگونه که حقوق های نجومی را پرداخت کرده اند افزایش حقوق های کم درآمدها را پرداخت کنند.
حجت‌الاسلام عبادی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی از دولت خواست که همانگونه که حقوق های نجومی را توجیه کرده افزایش حقوق های کم درآمدها را توجیه کرده و همانگونه که حقوق های نجومی را پرداخت کرده اند افزایش حقوق های کم درآمدها را پرداخت کنند.
امام جمعه اسدیه در گفت‌وگو با خاورستان،
امام جمعه اسدیه گفت: سفر بشاراسد به ایران نشان دهنده پیروزی قطعی محور مقاومت و نشان دهنده سرافکندگی جبهه مقابل است.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که بیانیه گام دوم انقلاب برای آینده نظام مقدس جمهوری اسلامی بسیار مهم و حیاتی است گفت: حرکت در راستای بیانیه مقام معظم رهبری موجب عزت و اقتدار جمهوری اسلامی خواهد بود.
شب گذشته؛
شب گذشته مراسم جشنی به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن با حضور جمع کثیری از مردم و مسئولان شهرستان درمیان در محل سالن نجابت شهر اسدیه با حضور مسئولان این شهرستان برگزار شد.
معاون مهندسی ساخت اداره كل راه و شهرسازی خراسان جنوبی:
معاون مهندسی ساخت اداره كل راه وشهرسازی خراسان جنوبی گفت: 16کیلومتر ديگر از باند دوم محور بیرجند به اسديه بازگشايی و زیر بار ترافیک رفت.