آب و هواتبلیغات

 

 تازه های سایت

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این‌که در واقع دولت و مجلس در زمینه کنترل قیمت‌ها به وظایف خود عمل نکرده است، گفت: آقای رئیس جمهور همان‌گونه که وعده داده بودید برای حل مشکلات مردم از کلید مبارک خود استفاده کنید تا شاید مؤثر افتد.
در شماره جدید روزنامه مهرمشرق می‌خوانید؛
جهاد در گرمای سوزان کویر و اتمام ساخت مسجد شهرک امام علی(ع) نیازمند همّت مسئولان است از جمله اخباری است که در شماره جدید روزنامه مهرمشرق می‌خوانید.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بیرجند و درمیان خبر داد
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بیرجند و درمیان گفت: چهل‌ودومین دوره مسابقات سراسری اوقاف در مرحله استانی با حضور 39 نفر متسابق از شهرستان‌های بیرجند و درمیان در حال برگزاری است.
در دیدار نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با وزیر صمت صورت گرفت
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: در دیداری که به همراه مدیرعامل کارخانه کویر تایر با وزیر صمت داشتیم دستورمکتوب وزیر برای همکاری با طرح توسعه کارخانه کویرتایر صادر شد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح الزام بانک‌ها و موسسات اعتباری غیربانکی به حذف سود و جرایم مضاعف از بدهی تسهیلات گیرندگان تصویب شد، گفت: این طرح براساس حذف سود های مرکب بانک‌ها و موسسات غیربانکی که از طریق جرایم وام‌هایی که به اشخاص حقیقی و حقوقی داده می‌شود به تصویب رسید.
بیرجند پاک‌ترین شهر ایران و چرا بیش از 400 روستا با تانکر آبرسانی می‌شود؟ از جمله اخباری است که در قسمت 16 زرشک مشاهده می‌کنید.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی:
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به بحران کمبود فضا در مرکز استان، گفت: در بحث کمبود فضای آموزشی به داد مرکز استان برسید.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی:
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: شرق کشور اگر از جهت زیرساخت‌های آموزشی، آموزش و تحقیقات توسعه پیدا نکند و ارتقا داده نشود یقینا خالی از سکنه خواهد شد و امنیت کشور با خطر مواجه می‌شود.
پس از یک ماه و نیم از وقوع سیل؛
پس از یک ماه و نیم از وقوع سیل در خراسان جنوبی 47 میلیارد تومان اعتبار بلاعوض به مناطق سیل زده استان تخصیص یافت.
خدام حرم مطهر رضوی عصر روز گذشته در جمع اهالی روستای مسک از توابع شهرستان درمیان حضور یافتند.
گزارش/
در پی رفع مشکلات روستایی ذکری، جلاران و گل‌نی با همکاری سه جانبه بین معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری، کیمته امداد و اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان برای اهالی این سه روستا خانه جدید ساخته شده است و امید به زندگی به روستا بازگشته است.
همراه با کاروان زیر سایه خورشید/ 10
خدام حرم رضوی در روستای سیل زده سریجان درمیان حضور پیدا کردند و مورد استقبال پرشور مردم قرار گرفتند.
همراه با کاروان زیر سایه خورشید/ 9
خادمان حرم مطهر امام رضا(ع) همراه با پرچم سبز گنبد رضوی در مراسم تشییع پدر شهید موسی اکبرپور در روستای دره عباس شهرستان درمیان حضور یافتند.
همراه با کاروان زیر سایه خورشید/ 8
کاروان خدام رضوی در روستاهای شهرستان درمیان حضور پیدا کردند و مورد استقبال پرشور مردم قرار گرفتند.
نماینده مجلس شورای اسلامی مطرح کرد
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: آنچه که در حال حاضر باید مورد توجه قرار گیرد، توسعه رشته‌های میان‌رشته‌ای است تا خلأهای جامعه را بپوشاند وگرنه صرف ادغام رشته‌های نزدیک به هم نمی‌تواند در رفع بیکاری مؤثر باشد.