آب و هواتبلیغات

 

 تازه های سایت

نماینده مردم شهرستانهای بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم شهرستانهای بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از همان ابتدا بحث اقتصاد مقاومتی جدی گرفته نشد، گفت: اگر به اقتصاد مقاومتی توجه شده بود اصلا کشور قابل تحریم نبود.
امام جمعه بیرجند
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی با تأکید بر اینکه افراد دارای تفکر سکولاری آسیب‌زا تر از مشرکان برای جامعه هستند، گفت: در طول تاریخ و در حال حاضر نیز افرادی با چنین اندیشه‌هایی برای ملت‌ها و مسلمانان ایجاد مشکل کرده‌اند.
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی با بیان اینکه در استان 11 هزار و 300 دانش آموز تحت حمایت امداد هستند، گفت: در سطح استان حدود 30 هزار دانش آموز نیازمند کمک هستند که اگر هم افزایی بین نهادهای حمایتی باشد می‌توان به تمام دانش آموزان نیازمند کمک کرد.
همایش آمران به معروف و ناهیان از منکر نیروی انتظامی خراسان جنوبی صبح امروز با حضور آیت الله عبادی نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه بیرجند برگزار شد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: با درخواست اضافه شدن زمین در مجاورت بیمارستان خاتم الانبیاء اسدیه موافقت شد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در خصوص اظهار نظر خبر آنلاین در خصوص دروغ دختر آبی، گفت: اگر این رسانه از روی جهالت اظهار نظر کرده صلاحیت ادامه کار ندارد و اگر عمدا خیانت کرده باشد باید خائن را به سزای عملش رساند.
خبرهای کانال پلیس 24 شهریورماه؛
فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی از کشف 135 کیلو هروئین طی عملیات مشترک فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی و استان کرمان خبر داد.
در شماره جدید روزنامه مهرمشرق می‌خوانید؛
گذری بر پروژه انتقال آب از دریای عمان و گام‌های دیده‌بان ولایت در نقطه صفر مرزی از جمله اخباری است که در شماره جدید روزنامه مهرمشرق می‌خوانید.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: کلیات این طرح بسیار خوب است چرا که مردم باید اطلاع پیدا کنند و بدانند نظر و رأی نمایندگان انتخابی آن‌ها چیست و بر چه اساسی صورت می‌گیرد.
رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی خبر داد
رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی گفت: تصادفات جاده‌ای استان در شب‌های تاسوعا و عاشورای 5 کشته و 8 مصدوم برجا گذاشت.
آیت الله عبادی
صبح امروز صورت گرفت؛
صبحگاه مشترک نیروهای مسلح مستقر در مرز ماهیرود از توابع شهرستان سربیشه صبح امروز با حضور نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، فرماندهان نظامی و انتظامی و مسئولان امنیتی برگزار شد.
یادواره شهید محمد کیانی همزمان با شب هشتم ماه محرم در روستای منصور آباد برگزار شد.
در گفت‌وگو با اعضای تیم جوانان والیبال بانوان مطرح شد
سرمربی تیم والیبال بانوان جوانان خراسان جنوبی گفت: برای اولین‌بار در استان تیم والیبال بانوان توانست مقام قهرمانی لیگ دسته سه مسابقات کشور و مجوز حضور در لیگ دسته دو را با کم‌ترین امکانات بگیرد.
امام جمعه بیرجند
امام جمعه بیرجند در دیدار با دست اندرکاران همایش شیرخوارگان حسینی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به جنایات رژیم آل سعود، گفت: این رژیم‌های کودک‌کش به راحتی کودکان را می‎کشند و آن‌ها را به زندان می‌برند و این دنیا مسخره نیز هم از دور نگاه می‌کند؛ این‌ها حتی از برخی حیوانات درنده هم بدتر هستند.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان درمیان موضوع حضورش در هیئت ورزشی به عنوان حسابدار را تکذیب کرد.