آب و هواتبلیغات

 

 تازه های سایت

سه ماه تمام شد و کلنگ به زمین نخورد و رفت‌وآمد مسئولان کشوری در آستانه انتخابات از جمله اخباری است که در قسمت 19 زرشک مشاهده می‌کنید.
خبرهای کانال پلیس 31 مرداد؛
رئیس پلیس راه شهرستان نهبندان گفت: صبح امروز بر اثر واژگونی سواری پژو 405 در کیلومتر 43 محور"نهبندان- زاهدان" راننده 46 ساله پژو و پسر 16 ساله اش در آتش سوختند.
سرپرست حفاظت محیط زیست نهبندان مطرح کرد
سرپرست حفاظت محیط زیست شهرستان نهبندان گفت: یکی از دلایل خشک شدن آب تالاب وجود چاه موتور برای کار کشاورزی در منطقه و کاهش آب زیر زمینی است که این موضوع مقداری در روند جوشش آب بستر تالاب تاثیرات سوء گذاشته و تهدیدی برای حیات تالاب است.
در شماره جدید روزنامه مهرمشرق می‌خوانید؛
سرنوشت مصوبه‌های دولت برای خراسان جنوبی، آخرین هشدار اداره کل امور مالیاتی به پزشکان و رنگ اجبار بر تن آموزش و پرورش خراسان جنوبی از جمله گزارش‌های شماره جدید روزنامه مهرمشرق است.
جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی خراسان‌جنوبی خبر داد
جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی خراسان‌جنوبی گفت: مراسم ازدواج آسان شش زوج نیازمند به همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی دهستان شوسف با همکاری حوزه مقاومت بسیج شهر شوسف برگزار شد.
پیام نمایندگان مجلس شورای اسلامی به پارلمان نیجریه برای آزادی و درمان شیخ زکزاکی؛
نمایندگان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی طی پیامی خواستار آزادی و تسریع درمان شیخ زکزاکی شدند.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدوارم صحبت‌های مطرح شده در دیدار با معاون اول رئیس جمهور عملی و اعتبارات خوبی برای توسعه زیرساخت‌ها در خراسان‌جنوبی در نظرگرفته شود.
رئیس مجمع نمایندگان خراسان‌جنوبی گفت: خراسان جنوبی به 5 هزار میلیارد تومان اعتبار برای تزریق در زیرساخت‌ها نیاز دارد.
رئیس مجمع نمایندگان خراسان‌جنوبی:
رئیس مجمع نمایندگان خراسان‌جنوبی گفت: خراسان جنوبی به 5 هزار میلیارد تومان اعتبار برای تزریق در زیرساخت‌ها نیاز دارد.
در میزگرد تخصصی مقابله با گرد و غبار، خشکسالی و کاهش بارندگی به عنوان دلایل اصلی وقوع گرد و غبار در خراسان جنوبی مطرح شد.
رئیس مجمع نمایندگان خراسان‌جنوبی خبرداد
رئیس مجمع نمایندگان خراسان‌جنوبی گفت: نمایندگان طی نامه ای از رئیس جمهور خواستند تا طبق قانون بودجه سال 1398 قیر مورد نیاز کشور را تامین کنند.
معاون شرکت توزیع نیروی برق خراسان‌جنوبی خبرداد
معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق خراسان‌جنوبی گفت: طبق مصوبه کمیسیون انرژی مجلس و وزارت خانه‌های مربوطه، در خراسان‌جنوبی تنها طبس جزو مناطق گرمسیری تعیین شده است.
داغ‌های مجازی؛
کاربران فضای مجازی خراسان جنوبی به خبر تشکیل پرونده‌های صوری جهت جذب اعتبارات سیل واکنش نشان دادند.
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای نهبندان خبر داد
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای نهبندان گفت: سال گذشته بیش از 402 هزار و 346 نفر ساعت آموزش‌های متنوع مهارتی به یک هزار و 873 نفر از متقاضیان بخش‌های مختلف ارائه شده است.
در طی افزایش تصادفات جاده ای در خراسان جنوبی میزگردی جهت بررسی علل افزایش این تصادفات برگزار شد.