آب و هواتبلیغات

 تازه های سایت
مشاور وزیر و مسئول هماهنگی امور استانها در وزارت صنعت ، معدن و تجارت:
مشاور وزیر و مسئول هماهنگی امور استان ها در وزارت صنعت ، معدن و تجارت گفت: بیش از ۳۰ درصد حجم صادرات کشور به افغانستان از خراسان جنوبی انجام می شود.
کشفیات پلیس خراسان جنوبی در 18 آذر؛
جانشین فرمانده نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی از کشف 99 کیلو گرم تریاک در نهبندان خبر داد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی:
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان‌جنوبی گفت: برای سود آوری لازم در مورد کشتارگاه‌ها باید تعامل بسیار بالایی با بخش خصوصی برقرار شود تا کشتارگاه‌های سنتی تعطیل و به سمت کشتارگاه‌های صنعتی برویم.
مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی خبر داد
مسئول بسیج دانشجویی خراسان‌جنوبی گفت: گروه جهادی شهید امینی دانشگاه بیرجند 6 دستگاه حوله‌بافی جهت اشتغال به بانوان روستای فیروزآباد اهدا کرد.
رئیس مجمع نمایندگان خراسان‌جنوبی :
رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی گفت: کمیته امداد به این باور رسیده که با وجود همه مشکلات می‌توان کار کرد کمیته امداد بدون حاشیه سازی کارهای بزرگ انجام می‌دهد و نسبت به چند وزارت خانه به برنامه‌های خود عمل می‌کند.
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) خبر داد
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: اگر کمیته امداد در خراسان جنوبی بتواند از ظرفیت سپاه و بسیج برای ساخت مسکن کمک بگیرد آمادگی افزایش سهم مسکن در این سفر به خراسان‌جنوبی را داریم.
در نشست اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی مطرح شد
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی تسریع در طراحی و اجرای پروژه انتقال آب از دریای عمان و همکاری همه مسئولان نظام را خواستار شد.
امام جمعه اهل سنت خاش در نهبندان مطرح کرد
امام جمعه اهل سنت خاش گفت: امروز نیازمند علمای با بصیرت هستیم علمایی که دور را دیده و وحدت صفوف را بیشتر کنند.
جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با خاورستان؛
جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی خراسان‌جنوبی گفت: در دهستان شوسف 16 پروژه با یک میلیارد و 200 میلیون تومان اعتبار به اتمام رسیده است.
همزمان با دومین روز از هفته بسیج انجام شد
همزمان با دومین روز از هفته بسیج 3 پروژه عمرانی زیر ساختی در دهستان نهبندان خوسف با مجموع 290 میلیون تومان اعتبار افتتاح شد.
مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی با بیان این‌که حدود 400 مُبلغ در سطح استان در هفته وحدت فعال خواهند بود، گفت: نشست مشترک علمای تشیع و تسنن استان‌های خراسان برگزار می‌شود.
گزارش؛
آزاد شدن برخی تعرفه‌ها یا عدم ارائه برخی خدمات به بیمه‌شدگان بیمه سلامت در برخی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی مدت‌ها است که این بیماران را با مشکلاتی روبه رو کرده است.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست نهبندان خبر داد
تعداد 5 بهله پرندگان شکاری بالابان توسط ماموران نیروی انتظامی و ماموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان نهبندان کشف و ضبط شد.
امام جمعه نهبندان:
امام جمعه نهبندان گفت: باید در شهرستان مرزی نهبندان عایدات مرزی را مورد توجه قرار داد که ساکنان هر منطقه از آن بهره مند شوند در این شهرستان عایداتی که از بازارچه دوکوهانه باید به مردم برسد نه تنها وجود ندارد بلکه بازارچه نیز غیر فعال است.
وزیر جهاد کشاورزی در اولین روز سفر خود به خراسان جنوبی از دو مجتمع بازدید و یک پروژه را افتتاح کرد.