آب و هواتبلیغات

 تازه های سایت

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی:
عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی گفت: باید برای افزایش ۱۰۰ هزار تنی گوشت قرمز برنامه ریزی داشته باشیم زیرا نمی‌توان در کوتاه مدت و به راحتی به این موضوع دست پیدا کنیم.
آخرین وضعیت مصوبات سفر استاندار خراسان جنوبی به نهبندان تشريح شد
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی با تشريح آخرين وضعيت اجرای مصوبات سفر استاندار به شهرستان نهبندان، گفت: تاکنون ۳۵ درصد مصوبات اجرايی و تا پايان سال ۱۵ درصد ديگر نيز محقق خواهد شد.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: با اعتبارات موجود 20 درصد در استان شاهد رشد خواهیم بود و این استان برای پیشرفت نیاز به اعتبارات ملی دارد .
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی:
فرمانده انتظامي خراسان جنوبی از کشف 148 کیلوگرم تریاک در شهرستان نهبندان خبر داد.
جانشین فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی خبر داد
جانشین فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی از کشف 98 کیلو تریاک در بازرسی از یک دستگاه تریلی در شهرستان نهبندان خبر داد.
افضلی در دیدار با عشایر ایل بهلولی:
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: در سال‌های اخیر اقدامات زیادی برای عشایر انجام شده و شاهد نتایج خوبی نیز بوده‌ایم اما این کافی نیست و باید به عشایر استان بهره خیلی بیشتری برسد.
از سوی مجمع نمایندگان خراسان‌جنوبی صورت گرفت؛
مجمع نمایندگان استان خراسان‌جنوبی در مجلس شورای اسلامی طی بیانیه‌ای از آحاد مردم استان برای حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن امسال دعوت کردند.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: بار دیگر با حضور در راهپیمایی 22 بهمن ماه وحدت خود را به همگان نشان خواهیم داد.
درچهارمین روز از دهه فجر؛
همزمان با چهارمین روز از دهه فجر بیش از 30 پروژه در 4 شهرستان سرایان، فردوس، نهبندان و زیرکوه به بهره‌برداری رسید.
در سومین روز از دهه فجر صورت گرفت
همزمان با سومین روز از دهه مبارک فجر در اغلب شهرستان‌های خراسان‌جنوبی طرح‌های عمرانی، توليدی و خدماتی به بهره‌برداری رسید.
فرماندار نهبندان
دردومین روز از دهه فجر؛
در دومین روز از دهه مبارک فجر با حضور مسئولان استانی از 5 طرح تولیدی و عمرانی با اعتبار 488 ملیون تومان در بخش شوسف از شهرستان نهبندان و همچنین 36 پروژه شاخص با اعتبار 2 ملیارد و 480 ملیون تومان در بخش مرکزی قائن بهر‌برداری شد.
نمایندگان مردم خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی و استاندار خراسان جنوبی با وزیر صنعت، معدن و تجارت و سرپرست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دیدار و گفت‌وگو کردند.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت نهبندان:
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت نهبندان گفت: کارخانه فرآوری آندالوزیت سرتل نهبندان با سرمایه گذاری بیش از 80 میلیارد ریال تکمیل شد و آماده افتتاح در دهه فجر است.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که با استان شدن خراسان‌جنوبی دایره خدمات‌رسانی به این منطقه افزایش پیدا کرد گفت: در حوزه عشایری در زمینه‌های مختلف شاهد اتفاقات خوبی هستیم که این‌ها همه از برکات انقلاب اسلامی است.
افضلی در دیدار با وزیر جهاد کشاورزی :
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی طی دیداری که با وزیر جهاد کشاورزی داشت، گفت: احیای قنوات خراسان‌جنوبی به 600 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.