آب و هواتبلیغات

 تازه های سایت
گفتگویی صمیمی خاورستان با همسر شهید کاردیده؛
شهید هادی کاردیده همزمان با تشییع شهید محسن حججی در حرم امام رضا (ع) آرزوی شهادت کرد و این آرزو پس از 40 روز برآورده شد.
جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی خراسان جنوبی خبر داد
جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی خراسان جنوبی گفت: امروز همایش معلمان مقاطع ابتدایی در مدارس دهستان های خوسف، میغان نهبندان در حال برگزاری است.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت : همه باید با توجه به بخش کشاورزی که هم اکنون در شرایط تحریم حرف اول را می‌زند و قد عَلم کرده است تلاش کنیم.
استاندار خراسان‌جنوبی:
استاندار خراسان‌جنوبی با تأکید بر این نکته که هیچ‌گونه مشکلی در زمینه تأمین گاز برای شرکت‌های سرمایه‌گذاری نداریم، عنوان کرد: به همه سرمایه‌گذاران اعلام می‌کنیم که مشکلی در بحث گاز در شهرستان نهبندان مشهود نیست و آنان بدون دغدغه بیایند و در این شهرستان سرمایه‌گذاری کنند.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس:
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که در خصوص گازرسانی به نهبندان آقای زنگنه وزیر نفت جواب سربالا به ما داد گفت: بعد از آن به وی اخطار کتبی دادیم و این موضوع را با جدیت پیگیری کردیم.
فرماندار نهبندان:
فرماندار شهرستان نهبندان گفت: تقاضا می‌شود که با توجه به اینکه شهرستان نهبندان با مرکز استان خراسان‌جنوبی فاصله زیادی دارد بحث استقرار نیروهای اداری مصوب و سازمانی در دستور کار قرار گیرد.
مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران:
مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران با بیان این‌که هیچ کشوری مانند ایران دارای شبکه گازرسانی شهری و روستایی نیست گفت: اگر چه با گاز گرم می‌شویم اما برای دلگرم شدن نیازمند اندیشه درست برای تولید هستیم.
با حضور مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران صورت گرفت
عملیات اجرایی پروژه گازرسانی به ۳۸۸ روستا در استان خراسان جنوبی با حضور معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران آغاز شد.
مدیر عامل شرکت گاز خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیر عامل شرکت گاز خراسان‌جنوبی با بیان این‌که تعداد روستاهای دارای گاز خراسان‌جنوبی ۳۸۵ روستا است، گفت: 53 درصد خانوار روستایی خراسان جنوبی از نعمت گاز طبیعی برخوردار است.
امروز صورت می‌گیرد
بهره‌برداری‌ از پروژه‌های گازرسانی شهرستان نهبندان امروز با حضور عراقی معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران، استاندار خراسان‌جنوبی و برخی از سایر مسئولان استانی و شهرستانی انجام می‌شود.
فرمانده مرزبانی ناجا خبر داد
فرمانده مرزبانی ناجا از انهدام تیم سه نفره اشرار و قاچاقچیان مسلح در عملیات عصر روز گذشته مرزبانان در منطقه مرزی نهبندان خبرداد.
گزارش/
در حالی که اوایل شهریورماه والی فراه افغانستان در خراسان جنوبی حضور داشت اما در شهریورماه دولت افغانستان واردات 4 قلم کالای ایرانی به این کشور را ممنوع اعلام کرد.
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی:
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی گفت: شب گذشته بر اثر برخورد یک دستگاه کامیون با عابر پیاده در شهرستان نهبندان عابر پیاده 32 ساله بر اثر شدت جراحات وارده جان باخت.
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی:
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: در بازرسی از یک دستگاه اتوبوس اسکانیا در ایست و بازرسی شهید حسینی سهل آباد نهبندان 25 کیلوگرم شیشه کشف شد.
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی خبر داد
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از کشف 562 کیلوگرم تریاک در دو عملیات جداگانه طی 48 ساعت گذشته در استان خبر داد.