آب و هواتبلیغات

 

 تازه های سایت

محور شهداد -کرمان به نهبندان که برا ثر سیل بهار امسال تاکنون مسدود بود؛ با پیگیرهای نمایندگان استان‌های خراسان جنوبی و کرمان قرار است به صورت موقت با احداث راه فرعی به طول ۴ کیلومتر طی چند هفته آینده بازگشایی شود.
در شماره جدید روزنامه مهرمشرق می‌خوانید؛
در شماره جدید روزنامه مهرمشرق گزارشی از آمار و حواشی ثبت‌نام داوطلبان مجلس شورای اسلامی در استان خراسان جنوبی با عنوان «همچنان در آرزوی مجلس»، گزارشی از خدمت‌رسانی درمانی سپاه پاسداران در شهرستان مرزی زیرکوه و چند خبر و گزارش دیگر می‌خوانید.
رئیس ستاد انتخابات خراسان‌جنوبی:
خوش‌خبر گفت: شمار داوطلبان انتخابات خراسان‌جنوبی به 127 نفر رسید.
رئیس ستاد انتخابات استان خراسان‌جنوبی:
خوش خبر گفت: آمار ثبت نام کنندگان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های انتخابیه خراسان جنوبی به 28 نفر رسید.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی:
افضلی با بیان این‌که رئیس‌جمهور ملت را مَحرَم خود بداند گفت: روش اجرای سهمیه‌بندی بنزین توسط دولت اشتباه بود. دولت باید در این مورد با مردم صحبت می‌کرد.
خبرهای کانال پلیسی 5آذر ؛
فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی از کشف 178 كيلو و 500 گرم ترياک در عمليات مشترک پليس خراسان جنوبی و استان "فارس" خبر داد.
تصویری که از دور و قبل از رسیدن به نقطه هدف در قاب چشمان قرار می گیرد گویی زمین لرزه ای مهیب رخ داده و کوه ریزش کرده است اما به معدن سفید کوه که نزدیک می شوی، ریزشی در کار نیست بلکه معدن کاران در حال استخراج گرانیت نهبندان هستند سنگی که به واسطه مرغوبیت و خاص بودن، شهره ای جهانی دارد.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی:
افضلی با اشاره به این‌که دولت گفته می‌خواهد درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین را در اختیار مردم قرار دهد، گفت: در حال حاضر مردم پول نمی‌خواهند بلکه ثبات در قیمت‌ها را خواستار هستند.
26 آبان‌ماه؛
نماینده مردم شهرستان‌های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص اعتراض مرغداران شهرستان نهبندان به فاصله جوجه ریزی 110 روزه تذکر کتبی داد.
با ابلاغ استانداری خراسان‌جنوبی صورت گرفت
به موجب ابلاغ استاندار خراسان جنوبی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری نهبندان، بخشدار مرکزی نهبندان، بخشدار اسلامیه و شهردار دیهوک منصوب شدند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی مطرح کرد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: ۵۸۵ مصوبه با انجام ۱۴ سفر رسمی استاندار به شهرستان‌های استان احصا شده که بخشی شامل پروژه‌های فیزیکی و برخی مربوط به گره‌گشایی از مشکلات مردم است.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیز داری نهبندان خبر داد
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیز داری نهبندان از اجرای 20 میلیارد ریال پروژه آبخیزداری از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی در این شهرستان خبر داد.
درپی حادثه صبح امروز؛
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی گفت: چهار تیم امدادی جهت نجات حادثه دیدگان تصادف کیلومتر 25 محور نهبندان به زاهدان به محل حادثه اعزام شدند.
برخورد یک دستگاه اتوبوس زائران پاکستانی با کامیون در کیلومتر 25 محور نهبندان زاهدان تاکنون ۴ کشته و ۴۱ زخمی بر جا گذاشته است.
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان جنوبیک
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان جنوبی گفت: شهرستان نهبندان به عنوان اولویت طرح‌های توانمندسازی روستاهای در معرض خطر تخریب و مهاجرت انتخاب شد چراکه این شهرستان به لحاظ شاخص‌های امنیتی و اقتصادی نسبت به سایر شهرستان‌ها آسیب‌پذیرتر است.