آب و هواتبلیغات

 

 تازه های سایت

رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی خبر داد
رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی از وقوع سانحه مرگبار رانندگی در محور نهبندان_سربیشه خبر داد.
رئیس مجمع نمایندگان خراسان‌جنوبی:
رئیس مجمع نمایندگان خراسان‌جنوبی گفت: باید موانع صادراتی این محصول و همچنین مشکلات صادرکنندگان برطرف شود تا شاهد رونق این محصول استراتژیک کشور و همچنین سایر محصولات باشیم.
مدیرکل امور عشایری خراسان‌جنوبی:
مدیرکل امور عشایری خراسان‌جنوبی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون نیز 11میلیارد و 400 میلیون تومان تسهیلات زنجیره گوشت قرمز به 368 نفر از عشایر پرداخت شده که با آن بیش از 28 هزار رأس دام پروار و بیش از 300 تن گوشت قرمز تولید شده است.
رئیس اداره اوقاف وامورخیریه شهرستان نهبندان:
رئیس اداره اوقاف وامورخیریه شهرستان نهبندان گفت: موکب‌های مسجد حضرت ابوالفضل (ع) و آستان مقدس سید علی(ع) نهبندان برای پذیرایی از زائران پاکستانی برپا شده که تا کنون به 1500 زائر خدمات‌دهی شده است.
خبراهای کانال پلیس خراسان جنوبی21 مهر
فرمانده نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی از كشف 213 كيلو و 400گرم ترياک در عمليات پليس استان خبر داد.
مدیرکل امور عشایری خراسان‌جنوبی:
مدیرکل امور عشایری خراسان جنوبی گفت: بر اساس نقشه برداری که در سال 1393 انجام شده 6 هزار و 18 کیلومتر ایل راه عشایری در استان مشخص شده که بر اساس وضعیت بارندگی و طوفان های منطقه‌ای سالانه 2 تا 3 نوبت مرمت و موج تراشی می‌شود.
خبرهای کانال پلیس 20 مهرماه 98؛
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نهبندان از کشف 100 کیلوگرم ترياک خبر داد.
طی مراسمی؛
هشت تفاهم‌نامه همکاری در ششمین همایش ملی روز روستا و عشایر روز گذشته با حضور معاون اول رئیس جمهوری امضا شد که چهار تفاهم‌نامه مربوط به استان خراسان جنوبی است.
گزارش/
خراسان‌جنوبی چهارمین استان عشایری کشور بوده که 13 درصد جمعیت آن را عشایر تشکیل می‌دهند و 80 درصد جمعیت مرزنشنان خراسان‌جنوبی عشایر هستند.
آیت الله عبادی نماینده ولی فقیه
آیت الله عبادی نماینده ولی فقیه بهمراه استاندار و جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی خراسان جنوبی صبح امروز جهت عرض تسلیت با خانواده معظم شهید سردار غلامی دیدار کردند.
روز گذشته؛
نماینده مردم شهرستان‌های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی روز گذشته در خصوص محور نهبندان- شهداد تذکر کتبی به محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی داد.
در سفر دو روزه بختیاری به خراسان‌جنوبی انجام شد
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی گفت: در سفر رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) به خراسان‌جنوبی نمازخانه روستای تیغناب و ساختمان اداری کمیته امداد بخش درح کلنگ زنی شد که قرار است پایان سال جاری به بهره‌برداری برسد.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی:
افضلی در دیدار با نوبخت پیگیر تخصیص منابع مالی سفر وی به استان خراسان جنوبی شد.
خبرهای کانال پلیس 6 مهرماه؛
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نهبندان از کشف 63 کیلوگرم تریاک در بازرسی از وانت پیکان در این شهرستان خبر داد.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی:
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 185 طرح پرورش شتر با پرداخت 8 میلیارد تومان تسهیلات در خراسان‌جنوبی اجرا شده است.