آب و هواتبلیغات

 تازه های سایت
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قاین:
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قاین گفت: 8 بقعه و آستان مقدس امامزاده در این شهرستان میزبان طرح آرامش بهاری است و زائران می‌توانند در ایام نوروز از خدمات این طرح بهره‌مند شوند.
حاشیه نگاری خاورستان از سفررئیس سازمان برنامه و بودجه به خراسان‌جنوبی:
رئیس سازمان برنامه و بودجه در سفری دو روزه به خراسان‌جنوبی سفر کرد و در شورای برنامه ریزی و توسعه استان شرکت کرد.
نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: بحث راه آهن یکی از خواسته های بسیار مهم است . راه آهن شرق اهمیت منطقه‌ای و فرامنطقه ای آن با هیچ راه آهنی در سطح کشور قابل مقایسه نیست.
نمایندگان خراسان‌جنوبی در جمع فعالان اقتصادی با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: آماری که از خراسان‌جنوبی در دست شما در سازمان برنامه و بودجه است، آمار واقعی و شفاف استان نیست.
اولین کاروان راهیان نور دانشجویان دختر خراسان‌جنوبی با حضور در مناطق عملیاتی جنوب کشور از یادمان شهدای هویزه، شط علی و طلائیه بازدید کردند.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قاین در خصوص زیبا سازی فضای عمومی شهر و تعیین تکلیف سریع وضعیت بلوار روبروی ستاد انتظامی به شهردار قاین دستور داد.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در سفر خود به شهرستان قاین در جمع خانواده طلاب و روحانیون شهرستان های قاین و زیرکوه حضور و به سخنرانی پرداخت.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: به پشت سر که نگاه می کنیم، می بینیم راه طولانی را طی کرده ایم که از عهده کشورهای دیگر بر نمی آید، لذا باید قدم دوم را برداشت.
صبح امروز نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی طی سفر خود به شهرستان قاین با ائمه جمعه، فرمانداران، بخشداران و مسئولان شهرستان های قاین و زیرکوه دیدار و گفتگو کرد.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه موج های سیاسی، نمی تواند اهل ایمان را غرق کند، گفت: من و شما نباید اهل فتنه باشیم اما از فتنه نیز نباید بترسیم.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی طی سفر خود به شهرستان قاین به مقام شامخ شهدای این شهرستان ادای احترام کرد.
صبح امروز نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی طی سفر خود به شهرستان قاین با امام جمعه سابق این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی:
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: جهت پیگیری وضعیت همکارانی که در ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های خراسان‌جنوبی سرپرست هستند، پیگیری خاصی انجام شده که امیدواریم به زودی مساله حل شود.
فلاحتی:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که زنگنه و وزارت نفت اهتمام لازم را در شرایط فعلی و اقدام جهادی در بسیاری از امورات ندارد گفت: دغدغه نمایندگان آن است که زنگنه و وزارت نفت در شرایط تحریمی فعلی نباید به مانند شرایط عادی کشور باشد چراکه باید کار جهادی و قاطع انجام دهیم.
جانشین انتظامی استان از کشف 348 کیلوگرم تریاک در بازرسی از یک دستگاه سواری پژو 405 در شهرستان قاین خبر داد.
مصاحبه و گفتگو

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قاین:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد