آب و هواتبلیغات

 

 تازه های سایت

در شماره جدید روزنامه مهرمشرق می‌خوانید؛
جهاد در گرمای سوزان کویر و اتمام ساخت مسجد شهرک امام علی(ع) نیازمند همّت مسئولان است از جمله اخباری است که در شماره جدید روزنامه مهرمشرق می‌خوانید.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی خبر داد
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی از 12 مصوبه برای شهرستان‌های قاین و زیرکوه طی نتیجه سفر اعضای کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به خراسان‌جنوبی خبر داد.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: تحریم صدا و سیما حتی با مشی و روش آقایانی که شعار روشن فکری می‌دهند سازگار نیست.
معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبر داد
معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از برگزاری دوره تربیت مربی امداد و کمک های اولیه رشته های غیرمرتبط در این جمعیت خبر داد.
بیرجند پاک‌ترین شهر ایران و چرا بیش از 400 روستا با تانکر آبرسانی می‌شود؟ از جمله اخباری است که در قسمت 16 زرشک مشاهده می‌کنید.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی:
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: نُرم دانش آموزی کشور و خراسان جنوبی یکی در نظر گرفته شده است درصورتی که تراکم جمعیتی در استان زیاد است و باید نُرم دانش آموزی در این استان کمتر از مرکز کشور دیده شود
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری قاین:
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری قاین از آغاز عملیات اجرایی بند خاکی روستای کُلی این شهرستان خبر داد.
فلاحتی:
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در گذشته مراکز تربیت معلم در قاین و زیرکوه وجود داشته که متاسفانه هم اکنون فعالیت ندارد و نیاز است در خراسان جنوبی به ظرفیت تربیت معلم بیشتر توجه شود.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه قاینات خبر داد
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه قاینات گفت: 121 سهم از سهام شرکت آرد والسی قاین توسط یکی از خیران و نیکوکاران که از فرهنگیان پیشکسوت شهرستان است، به اداره اوقاف و امور خیریه واگذار شد.
همراه با کاروان زیر سایه خورشید/ 4
خادمان بارگاه منور رضوی با حجت‌الاسلام اصفهانی و حجت‌الاسلام رحمانی امامان جمعه سابق و فعلی قاین دیدار و سپس نشان خدمتگزاری منقش به نام علی ابن موسی الرضا(ع) به آنها اهدا کردند.
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی خبر داد
مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی گفت: تعداد 3 هزار و 742 جهادگر در قالب 279 گروه جهادی تابستان امسال در سطح خراسان‌جنوبی خدمت‌رسانی خواهند داشت.
گزارش/
باتوجه به آغاز فصل گرم و آبرسانی سیار به 425 روستا در خراسان‌جنوبی لازم است در مصرف آب درست مصرف کنیم و نگذاریم عطش بی‌آبی در روستاها طولانی شود.
داغ‌های فضای مجازی؛
کاربران فضای مجازی در خراسان جنوبی به احتمال برگشت اعتبارات از خراسان جنوبی به پایتخت واکنش نشان دادند.
مدیرکل جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیرکل جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی از آغاز برداشت میوه های نوبرانه گیلاس،آلبالو,انگور, گوجه سبز و آلو در خراسان جنوبی خبر داد و گفت: شهرستان قاین بیشترین سطح زیر کشت تمام این میوه‌ها را به خود اختصاص داده است.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی خبرداد
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: مرز یزدان به گمرک رسمی ایران تبدیل خواهد شد و کالاهای کشور از این طریق علاوه بر افغانستان به چین، پاکستان و هندوستان خواهد رسید.