آب و هواتبلیغات

 تازه های سایت

مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی مطرح کرد
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی با بیان اینکه به بیش از 550 نفر در سطح استان امدادرسانی شد، گفت: طی بارندگی‌های روز گذشته بیش از 50 مورد منزل تخلیه و 11 خودروی گرفتار در سیلاب رهاسازی شدند.
درنشست شهرداران با معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان‌جنوبی مطرح شد
شهرداران در نشستی با معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری خراسان‌جنوبی مشکلات حوزه شهرداری‌ها را مطرح کرده و درخواست پیگیری مشکلات و همچنین مصوبات سفر استاندار به شهرستان‌ها را داشتند.
حواشی سفر وزیر راه و شهرسازی به خراسان‌جنوبی؛
سفر وزیر راه و شهرسازی به خراسان جنوبی در حالی انجام شد که بازهم وعده کلنگ‌زنی راه‌آهن محقق نشد و بار دیگر، این وعده به آینده موکول شد.
با پیگیری نمایندگان خراسان‌جنوبی؛
با پیگیری نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و پس از پیشنهاد و دفاع از آن در کمیسیون تلفیق مجلس پیرامون اصلاحات لایحه بودجه 98 کل کشور، در موارد زیادی شاهد افزایش سهم بودجه ای کلی و جزئی استان بودیم.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی خبر داد
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی گفت: تاکنون از 27 نقطه پر تصادف استان،7 نقطه ایمن سازی و عملیات اجرایی 5 نقطه دیگر در دست اجرا است و در سفر وزیر راه و شهرسازی عملیات اجرایی سه نقطه جدید آغاز شد.
وزیر راه و شهرسازی در حاشیه بازدید از جاده بیرجند- قاین
وزیر راه و شهرسازی گفت: جاده بیرجند قاین از جاده‌های پرترافیک و حیاتی است که باید از انواع اعتبارات برای سریع‌تر افتتاح شدن به این پروژه تزریق شود.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان‌جنوبی گفت: میزان تعهد خیران در بیست و یکمین جشنواره خیران مدرسه ساز 241 میلیارد و 668 میلیون ریال است.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: شرایط به نفع آمریکا نیست چراکه آمریکا از رویارویی با ملت متحد، منسجم و توانمند جمهوری اسلامی واهمه دارد و از این جهت است که وارد این فضا نمی‌شود.
نگاهی به آداب و رسوم ماه مبارک رمضان در خراسان‌جنوبی؛
زیبایی ماه میهمانی خدا به آداب و رسومی است که از قدیمی‌ها برایمان به جا مانده، رسومی که همدلی، قناعت و با هم بودن را بیشتر به یادمان می‌آورد.
در کارگروه استانی امور زیربنایی و شهرسازی خراسان جنوبی مطرح شد؛
توسعه روستای علی‌آباد از مواردی بود که در کارگروه استانی امور زیربنایی و شهرسازی خراسان جنوبی مطرح شد اما برخی از حاضران مشکلاتی را در این خصوص مطرح کردند.
رئیس هیأت والیبال خراسان جنوبی خبر داد
رئیس هیأت والیبال خراسان جنوبی گفت: امسال 400 تیم در مسابقات والیبال جام رمضان استان ثبت نام کرده‌اند.
فرمانده انتظامی قاینات خبر داد
فرمانده انتظامی قاینات گفت: صبح روز گذشته بر اثر برخورد سواری پراید با تریلی در جاده بیرجند به قاین 2 نفر جان باختند و 2 نفر دیگر روانه بیمارستان شدند.
طی اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی :
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با صدور اطلاعیه ای از مردم استان برای شرکت گسترده در راهپیمایی سراسری در حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی دعوت کرد.
فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی:
فرمانده نیروی انتظامی استان از انهدام باند قاچاق مواد مخدر صنعتی و کشف 25 کيلو شیشه در بازرسی از یک دستگاه اتوبوس در شهرستان قاین خبر داد.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خاورستان:
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: آموزش و پرورش هر ساله با کسری بودجه مواجه است و این کسری بودجه را به سال بعد منتقل می‌کند.