آب و هواتبلیغات

 تازه های سایت

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اگرچه مشکلاتی برای ما ایجاد کرده اند، اما اگر بی خبری ها به پایان رسد آینده روشنی خواهیم داشت و خواهیم فهمید که نباید به دیگران متکی باشیم.
بازار بیرجند در آخرین روزهای سال در اوج شلوغی قرار دارد و مردم مشغول خرید شب عید هستند.
معاون امور عمرانی استاندار خراسان‌جنوبی تاکید کرد
معاون امور عمرانی استاندار خراسان‌جنوبی گفت: از شهرداری انتظار است کمک کند تا ساختمان جدید به بهره‌برداری برسد چرا که هلال احمر در این خصوص بی توجه نبوده و مجوز های لازم برای ساخت و ساز این پروژه اخذ شده است.
قیمت امروز طلا و سکه در بازار بیرجند؛
هر گرم طلای 18 عیار با قیمت 425 هزار تومان امروز در بازار بیرجند داد و ستد شد که نسبت به روز گذشته افزایش داشته است.
صبح امروز مسئولان و دست اندرکاران گروه جهادی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی تهران با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی وامام جمعه بیرجند دیدار و گفتگو کردند.
گزارشی از بازار و قیمتها در آستانه سال جدید؛
مردم در حالی سال 97 را با همه مشکلات اقتصادی بدرقه می‌کنند که قیمت‌ها همچنان بالا است و قدرت خرید را در آستانه سال جدید کاهش داده است.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه گروه های جهادی از فرصت انقلاب به خوبی استفاده می کنند، گفت: بنده و امثال بنده حسرت می خوریم که این توفیق را نداریم، لذا از شما بسیار قدردانی و تشکرمی کنیم و سلام ما را نیز به دیگر همکارانتان برسانید.
هفت سین؛
کارشناس مردم شناسی خراسان‌جنوبی با اشاره به فلسفه وجودی سفره هفت سین، گفت: آنچه که در منطقه‌ خراسان معمول بوده سفره‌ای به نام سفره عید بوده که به مرور به سفره هفت سین تبدیل شده است.
امیر سرتیپ دوم آذریان گفت: در آن دوران با دیدن حاج آقای عبادی عشق و علاقه شدیدی به ایشان پیدا کردیم، و همراه با ایشان روزهای بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم.
امام جمعه بیرجند:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه پیغمبران مبعوث شده اند تا انسان را در جایگاه انسانیتش قرار دهند، تصریح کرد: اگر انسان جایگاه خود را کسب کند آن زمان اشرف مخلوقات خواهد بود.
طرح قرآن بخوان ماهی‌ببر ویژه کودکان زیر 10 سال به همت جوانان مسجد امام حسین (ع) در ایام ولادت امام جواد (ع) برگزار شد و کودکان با خواندن سوره‌ای از قرآن یک ماهی قرمز به عنوان جایزه دریافت می‌کردند.
به مناسبت میلاد با سعادت حضرت جواد الائمه(ع) جمعی از فعالان فرهنگی استان با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی دیدار کردند.
نشست شورای معاونین ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی با حضور نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، برگزار گردید.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: باید شعر، موسیقی، شعار، مدح، نوحه و... آنچنان حالت فاخری به خود بگیرد که بتواند افراد را جذب کند و جای موسیقی های لهو و لعب و محتواهای فاسد و مفسد را پر کند، و این کار شدنی است و اگر این موارد مد نظر قرار گیرد به سادگی نهی از منکر جواب خواهد داد.
گزارش خبری:
معاون بازآفرینی شهری و مسکن خراسان جنوبی گفت: مشکل روشنایی پروژه فرزان نیاز به اعتبار و موافقت نامه دارد.