آب و هواتبلیغات

 تازه های سایت

پربیننده ترین


رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بیرجند خبر داد
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بیرجند گفت: آتش نشانان بیرجند طی ۲۴ ساعت گذشته به ۲۰ ماموریت اعزام شدند.
شهردار بیرجند:
شهردار بیرجند گفت: با توجه به پیشینه تاریخی، فرهنگی و مذهبی شهر بیرجند، این شهر استحقاق تبدیل شدن به پایتخت کتاب ایران را دارد و این اقدام می تواند کمک بسزایی در ارتقای شاخص مطالعه در استان داشته باشد.
صبح امروز جمعی از مسئولان استان با مادر شهید خامسان دیدار و از وی دلجویی کردند. شهید عبدالرضا خامسان در اردیبهشت 1361 در عملیات بیت‌المقدس به مقام شهادت نائل آمد.
گزارش؛
در ایام ماه مبارک رمضان سنت زیبا و دیرینه گلریزان و جشن آزادی زندانیان جرائم غیرعمد برگزار می‌شود که در این راستا بسیاری از زندانیان جرائم غیرعمد به آغوش خانواده باز می‌گردند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه بی قانونی و عدم نظارت امروز، نگرانی جامعه را در پی داشته است، در صورتی که باید این موضوع سامان پیدا کند گفت: این قانون است که به ما مسئولیتی داده لذا مدیون هیچ فرد و شخصی نیستیم بنابراین باید طبق قانون عمل کنیم.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی مطرح کرد
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی با بیان اینکه به بیش از 550 نفر در سطح استان امدادرسانی شد، گفت: طی بارندگی‌های روز گذشته بیش از 50 مورد منزل تخلیه و 11 خودروی گرفتار در سیلاب رهاسازی شدند.
مراسم بزرگداشت سالروز سوم خرداد، آزادسازی خرمشهر صبح امروز با حضور مشترک نیروهای مسلح و سخنرانی استاندار خراسان جنوبی برگزار شد. در انتهای این مراسم از مستند "خرمشهرها در پیش است" رونمایی شد.
دوازدهمین نمایشگاه بزرگ قرآن کریم خراسان جنوبی همزمان با ماه مبارک رمضان در حسینیه جماران بیرجند برپا شد.
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی:
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: اگر موارد مطرح شده در خصوص مدیر آموزش‌وپرورش یکی از شهرستان‌های خراسان جنوبی براساس مستندات، صحیح باشد، طبق مقررات برخورد خواهد شد.
مراسم شب خاطره دفاع مقدس ویژه گرامیداشت حماسه فتح خرمشهر با حضور نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و همچنین جمعی از آزادگان و جانبازان دفاع مقدس برگزار شد.
فرمانده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام:
فرمانده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی با بیان این‌که شرایط امروز و زمان آزادسازی خرمشهر شبیه به یکدیگر است گفت: یکبار دیگر پیروزی ایران مانند آزادسازی خرمشهر تکرار می‌شود و همه متوجه می‌شوند که ایران از خود دفاع می‌کند.
همراه با جشن میلاد امام حسن مجتبی(ع) از برگزیدگان مسابقات قرآنی دانشگاه بیرجند تقدیر به عمل آمد.
در ستاد بازآفرینی شهری شهر بیرجند مطرح شد
رئیس اداره بازآفرینی شهرداری بیرجند گفت: تاکنون برای مناسب سازی و احداث پیاده راه خیابان جمهوری از میدان امام خمینی (ره) تا سه راه اسدی 2 میلیارد تومان اعتبار هزینه شده و برای تکمیل آن به 5 میلیارد تومان اعتبار دیگر نیاز است.
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه بیرجند خبر داد
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه بیرجند گفت: در راستای گرامیداشت آزادسازی خرمشهر ٢٠٠ عنوان برنامه در سطح پایگاه‌ها، مساجد و محلات توسط بسیج و سپاه بیرجند پیش‌بینی شده است.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: سازمان عقیدتی سیاسی و همچنین نمایندگی های ولی فقیه در نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، در این 40 سال جایگاه و نقشش را بسیار زیبا نشان داده است.