آب و هواتبلیغات

 تازه های سایت
گزارش؛
در ایام ماه مبارک رمضان سنت زیبا و دیرینه گلریزان و جشن آزادی زندانیان جرائم غیرعمد برگزار می‌شود که در این راستا بسیاری از زندانیان جرائم غیرعمد به آغوش خانواده باز می‌گردند.
رهبر انقلاب در دیدار دانشجویان:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار جمعی از دانشجویان و نمایندگان تشکل‌های دانشجویی سراسر کشور تاکید کردند: گاهی کارگزاران در حرکت اشتباهی می کنند که در جامعه شکاف بزرگ ایجاد می‌کند.
تعدادی از دانشجویان و نمایندگان تشکل های دانشجویی عصر امروز در محضر رهبر معظم انقلاب به بیان نظرات و دیدگاه‌های خود پیرامون مسائل کشور پرداختند.
در ستاد بازآفرینی شهری شهر بیرجند مطرح شد
رئیس اداره بازآفرینی شهرداری بیرجند گفت: تاکنون برای مناسب سازی و احداث پیاده راه خیابان جمهوری از میدان امام خمینی (ره) تا سه راه اسدی 2 میلیارد تومان اعتبار هزینه شده و برای تکمیل آن به 5 میلیارد تومان اعتبار دیگر نیاز است.
گزارش تصویری آب‌گرفتگی خیابان‌ها و معابر بیرجند عکاس: هادی لطفی
فرماندار بیرجند:
فرماندار بیرجند با اشاره به این‌که خیابان جمهوری تکمیل و زیبا خواهد شد اما مشکلات تردد و نیاز مردم به بازار برطرف نخواهد شد، گفت: طرح جامع بالادستی ترافیک بر تمامی طرح‌ها اولویت دارد و پیش‌بینی نقاط تجمعی بسیار مهم است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی:
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان‌جنوبی گفت: باید درکارها بین دستگاه‌های اجرایی و شهرداری‌ها تعامل باشد نه تقابل. هر جا که انحرافی مشاهد شد دستگاه‌های اجرایی و شهرداری‌ها انتظار حمایت از استانداری نداشته باشند.
درنشست شهرداران با معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان‌جنوبی مطرح شد
شهرداران در نشستی با معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری خراسان‌جنوبی مشکلات حوزه شهرداری‌ها را مطرح کرده و درخواست پیگیری مشکلات و همچنین مصوبات سفر استاندار به شهرستان‌ها را داشتند.
قیمت امروز طلا و سکه در بازار بیرجند؛
هر گرم طلای 18 عیار با قیمت 420 هزار تومان امروز در بازار بیرجند داد و ستد شد که نسبت به روز گذشته افزایش داشته است.
حواشی سفر وزیر راه و شهرسازی به خراسان‌جنوبی؛
سفر وزیر راه و شهرسازی به خراسان جنوبی در حالی انجام شد که بازهم وعده کلنگ‌زنی راه‌آهن محقق نشد و بار دیگر، این وعده به آینده موکول شد.
وزیر راه و شهرسازی روز گذشته به خراسان جنوبی سفر کرد.
با پیگیری نمایندگان خراسان‌جنوبی؛
با پیگیری نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و پس از پیشنهاد و دفاع از آن در کمیسیون تلفیق مجلس پیرامون اصلاحات لایحه بودجه 98 کل کشور، در موارد زیادی شاهد افزایش سهم بودجه ای کلی و جزئی استان بودیم.
مراسم پانزدهمین جشن گلریزان زندانیان جرائم غیرعمد خراسان جنوبی برگزار شد.
رئیس دفتر مدیر عامل ستاد دیه کشور خبر داد
رئیس دفتر مدیر عامل ستاد دیه کشور با بیان این‌که 300 جشن گلریزان در سراسر کشور برگزار می‌شود، گفت: تاکنون بیش از 130 هزار زندانی جرائم غیر عمد آزاد شده‌اند.
رئیس سازمان ملی زمین و مسکن:
رئیس سازمان زمین و مسکن گفت: طرح اقدام ملی یکی دیگر برنامه‌های وزارت است که 400 هزار واحد مسکن قرار است در سال‌های 98 و 99 ساخته شود.