آب و هواتبلیغات

 تازه های سایت

بازار بیرجند در آخرین روزهای سال در اوج شلوغی قرار دارد و مردم مشغول خرید شب عید هستند.
قیمت امروز طلا و سکه در بازار بیرجند؛
هر گرم طلای 18 عیار با قیمت 425 هزار تومان امروز در بازار بیرجند داد و ستد شد که نسبت به روز گذشته افزایش داشته است.
گزارشی از بازار و قیمتها در آستانه سال جدید؛
مردم در حالی سال 97 را با همه مشکلات اقتصادی بدرقه می‌کنند که قیمت‌ها همچنان بالا است و قدرت خرید را در آستانه سال جدید کاهش داده است.
مدیر صندوق بیمه محصولات کشاورزی خراسان‌جنوبی:
مدیر صندوق بیمه محصولات کشاورزی خراسان‌جنوبی گفت:غرامت‌های مربوط به سال زراعی گذشته 189 میلیارد ریال برآورده شده که تا کنونی 152 میلیارد ریال به صورت نقدی یا تهاتر به کشاورزان پرداخت شده و 37 میلیارد ریال از غرامت برآورد شده باقی مانده است.
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی:
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: گروه جهادی رضوان برای دوازدهمین سال با 130 جهادگر از 22 اسفند تا 4 فروردین در شهرستان نهبندان حضور خواهد داشت.
استاندار خراسان جنوبی خبرداد
استاندار خراسان‌جنوبی گفت: سود حاصل از فروش سوخت مرزنشینان تا قبل از پایان سال به حساب مرزنشینان واریز می‌شود.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان‌جنوبی:
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان‌جنوبی گفت: طی 24 ساعت گذشته حدود 420 نفر گرفتار در طوفان و سیلاب توسط 97 تیم امدادی و عملیاتی استان که در آماده باش بودند امدادرسانی شدند.
تعداد گروه‌های کالایی، وزن گروه‌ها در تورم، محاسبه براساس بودجه خانوار، تورم برخی گروه‌ها در مناطق مختلف و بازه زمانی محاسبه تورم، از جزئیاتی است که در بررسی آمار تورم باید به آن توجه داشت.
گزارش خبری:
معاون بازآفرینی شهری و مسکن خراسان جنوبی گفت: مشکل روشنایی پروژه فرزان نیاز به اعتبار و موافقت نامه دارد.
گزارشی در خصوص شعار سال 97؛
در سال جاری که به نام حمایت از کالای ایرانی نام‌گذاری شده است مدیران خراسان‌جنوبی نسبت به تحقق شعار سال و خرید کالای ایرانی تلاش کردند.
مدیرکل جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیرکل جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی گفت: بیش از 350 تن سیب و 600 تن پرتقال با قیمت مصوب به تدریج تا پایان تعطیلات نوروزی در 160 مرکز، توزیع می‌شود.
قیمت امروز طلا و سکه در بازار بیرجند؛
هر گرم طلای 18 عیارامروز با قیمت 417 هزار تومان در بازار بیرجند داد و ستد شد که نسبت به آخرین نرخ قیمت طلا در هفته گذشته 4 هزار تومان کاهش داشته است.
عکس‌نوشته/
مطالب بیانیه گام دوم انقلاب امام خامنه‌ای را در عکس‌نوشته‌های زیر مرور می‌کنیم.
"جزئیات احداث 10 هزار خانه برای محرومان" و "لبیک طلاب و روحانیون استان به گام دوم انقلاب اسلامی" عناوین صفحه نخست روزنامه‌های امروز خراسان جنوبی هستند.
در گفت‌وگو با مدیران کل کمیته امداد و بنیاد مسکن تشریح شد
کلنگ احداث 10 هزار واحد مسکونی برای محرومان خراسان جنوبی در سفر هفته گذشته رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به زمین زده شد.