آب و هواتبلیغات

 تازه های سایت

پربیننده ترین


معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند:
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند اصلی‌ترین راه ورود نمک به بدن را مصرف نان بیان کرد و گفت: مصرف بالای نمک نقش بسیار زیادی را در ایجاد فشار خون دارد.
عضو حقیقی شورای عالی انقلاب فرهنگی:
عضو حقیقی شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: مقام معظم رهبری بر تشکیل جلسات شورا با یکی از نواب رییس (یکی از رؤسای دو قوه دیگر) تأکید کرده‌اند؛ اما متأسفانه این اجرا نشده است.
همزمان با سالروز میلاد کریم اهل بیت علیهم السلام، فیلم تحلیل «برخورد امام حسن مجتبی (ع) با نیازمندان و محرومان» از زبان «رضا سلم آبادی» مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی منتشر شد.
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی خبر داد
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی از وقوع بارش‌های رگباری سنگین همراه با رعدو برق و آبگرفتگی معابر و سیلابی‌شدن مسیل‌ها طی امروز و فردا در استان خبر داد.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی خبر داد
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی گفت: 160 عنوان برنامه با محوریت آزادسازی خرمشهر در استان خراسان جنوبی در سال‌جاری انجام خواهد شد.
امام جمعه مود:
امام جمعه مود با بیان این‌که نرمش قهرمانانه به معنای کوتاه آمدن نیست، گفت: جریان، جریان ظلم است. امام حسن مجتبی(ع) با حفظ اصول و ارزش‌ها و پایبندی بر اصول و روابط شرعی، جا را عوض کردند نه جریان را.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: بیش از ۳۸۱ هزار نفر جمعیت بالای ۳۰ سال در خراسان جنوبی وجود دارد که انتظار می رود غربالگری فشار خون بیش از ۱۹۰ هزار نفر انجام شود.
وزیر راه و شهرسازی روز گذشته به خراسان جنوبی سفر کرد.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان‌جنوبی:
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان‌جنوبی گفت: اگر بخواهیم به امام حسن مجتبی(ع) که تمام وجودشان جمال و نیکی است تمسک جوییم و مسیرشان را ادامه دهیم، ویژگی خلق و خوی نیکو داشتن می‌تواند در این راه بسیار مؤثر باشد.
معاون پژوهش حوزه علمیه خراسان جنوبی گفت: بعد از دوران خلافت حضرت علی(ع)، مردم عراق و حجاز به این نتیجه رسیدند که تنها فردی که می توانند به او اعتماد کرده و خلافت را به دست او بسپارند امام حسن مجتبی(ع) است.
نماینده مرکز پزشکی حج و زیارت خراسان‌ جنوبی خبر داد
نماینده مرکز پزشکی حج و زیارت خراسان جنوبی از معاینه 2 هزار و 300 متقاضی حج تمتع 98 خبر داد.
مراسم پانزدهمین جشن گلریزان زندانیان جرائم غیرعمد خراسان جنوبی برگزار شد.
رئیس دفتر مدیر عامل ستاد دیه کشور خبر داد
رئیس دفتر مدیر عامل ستاد دیه کشور با بیان این‌که 300 جشن گلریزان در سراسر کشور برگزار می‌شود، گفت: تاکنون بیش از 130 هزار زندانی جرائم غیر عمد آزاد شده‌اند.
در مراسم افتتاح پروژه 1500 واحدی ارتش در بیرجند مطرح شد
وزیر راه و شهرسازی گفت: یک یا دو قطعه از زاهدان به زابل شروع کردیم و یک قطعه از یونسی شروع شده و در سه ماه آینده از بیرجند شروع خواهد شد تا از چند جهت ساخت راه‌آهن را آغاز کنیم تا کریدور شمال جنوب ایجاد شود.
مدیر کل امور زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی خراسان جنوبی:
مدیر کل امور زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی خراسان جنوبی گفت: پانزدهم جشن گلریزان را در خراسان جنوبی برگزار می کنیم و امیدواریم شاهد یک همایش ماندگار باشیم.