آب و هواتبلیغات

 

 تازه های سایت

پربیننده ترین


السالوادور هندوراس اسپانیا مراکش آذربایجان ارمنستان روسیه اوکراین صربستان مونته‌نگرو. این کشورها با دیپلماسی ورزشی توانسته‌اند منطق سیاسی خود را به فدراسیون‌های جهانی بقبولانند. علت ناتوانی مسئولان در پیشبرد منافع ایران در عرصه جهانی چیست؟
فرمانده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان‌جنوبی:
فرمانده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان‌جنوبی گفت: امروز به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی در دفاع در جبهه فرهنگی، اقتصادی و سیاسی آماده هستیم و منسجم به وظیفه خود عمل خواهیم کرد.
مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه انصار الرضا (ع) خراسان‌جنوبی خبر داد
مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه انصار الرضا (ع) خراسان‌جنوبی با بیان این‌که مرحله دوم طرح دولت یار را در هفته دفاع مقدس اجرا می‌شود، افزود: مرحله اول این طرح در هفته دولت با بیش از 90 میز خدمت اجرا شد.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: ای کاش سید حسن نصرالله، یمنی‌های دلاور، مسلمانان غیور، انسان‌هایی که در اربعین به سمت کربلا سرازیر می‌شوند و خاک کربلا را می‌بوسند و در برابر استکبار جهانی حماسه می‌آفرینند، در کربلا می‌بودند.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری نهبندان خبر داد
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری نهبندان گفت: از ابتدای تصویب و اجرای طرح توسعه نهبندان بیش از 12میلیارد و 400 میلیون ریال به پروژه های منابع طبیعی اختصاص یافته است.
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: در سال جاری مراقب در سرویس های مدارس برای سرویس مدارس ابتدایی اجباری شده و باید هزینه آن توسط والدین پرداخت شود.
سرپرست مخابرات منطقه خراسان جنوبی خبرداد
سرپرست مخابرات منطقه خراسان جنوبی گفت: حذف قوض کاغذی از ابتدای مهرماه اجرا خواهد شد و این کار با هدف کاهش هزینه ها ، حفظ محیط زیست و پیشرفت در فعالیت های غیرحضوری است.
استاندار خراسان جنوبی خبر داد
استاندار خراسان جنوبی از سفر معاون اول رئیس جمهور در ۱۵ مهر به خراسان جنوبی خبر داد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان‌جنوبی محدودیت‌های ترافیکی روز 31 شهرویور در شهرستان بیرجند را اعلام کرد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بیرجند خبر داد
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بیرجند گفت: در هفته دفاع‌مقدس در سطح شهرستان بیرجند بیش از 500 برنامه اجرایی می‌شود.
فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی گفت: امروز دفاع مقدس برای همه‌ی جهان الگوست، لذا وظیفه داریم به عنوان میراث داران دفاع مقدس، این الگو را در سازمان های خود ترویج و توسعه دهیم.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: نیروهای مسلح توانستند با مقاومت خود ماسک ها را از چهره های وحشی، آدم کش و ستمگر غرب بردارند و آنان را به جهانیان بشناسانند، لذا با این کار خود یک غرب بی اعتبار در دنیا ساخته اند.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی خبر داد
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی از افزایش 6 درصدی سفرهای انجام شده از ابتدای تعطیلات تابستانی سال جاری تا تاریخ 25 شهریور ماه 98 خبر داد و گفت: در مدت مذکور تعداد 478 هزار و 497 نفر مسافر با انجام 43 هزار و 644 سفر با ناوگان حمل و نقل عمومی استان جابجا شدند.
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی:
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی گفت: طی روز دوشنبه تا پایان هفته جاری جوی نسبتا پایدار و یکنواخت در استان پیش‌بینی می‌شود.
عکس‌نوشته/
عکس‌نوشته‌های سخنان محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در آیین افتتاحیه نخستین دوره توانمندسازی فرماندهان گردان های سایبری بسیج را مشاهده می‌کنید.