آب و هواتبلیغات

 تازه های سایت

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سربیشه خبر داد
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سربیشه از ثبت اولین وقف خراسان‌جنوبی در شهرستان سربیشه خبر داد.
معاون توسعه و مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی:
معاون توسعه و مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی گفت: با همکاری صورت گرفته بین همکاران در کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی 153 پایگاه ثابت و سیار برای جمع آوری کمک‌های مردمی در سطح استان در نظر گرفته شده است.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: امید است که فرصت ها را از دست ندهیم و قدر بزرگترین سرمایه کشور که همان جوان ها هستند و در این چند سال نگرانی هایی داشته اند را بدانیم.
پیرو دستور تولیت آستان قدس رضوی صورت گرفت؛
مدیر عامل شرکت مهندسی آب و خاک قدس رضوی گفت: پیرو دستور تولیت آستان قدس رضوی مبنی بر بسیج تمامی امکانات آستان قدس برای خدمت‌رسانی به مناطق سیل‎زده، شرکت مهندسی آب و خاک قدس رضوی تیم امدادرسانی خود را به استان گلستان اعزام کرد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بیرجند خبر داد
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بیرجند گفت: از ابتدای طرح آرامش بهاری تاکنون بیش از 2 هزار و 300 مسافر و گردشگر از موقوفه مدرسه شوکتیه و موزه وقف بیرجند بازدید کردند.
رئیس اداره اوقاف و امورخیریه فردوس خبر داد
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه فردوس گفت: از ابتدای طرح آرامش بهاری تا روز چهارم فروردین‌ماه 24 هزار زائر و مسافر از بقاع متبرکه این شهرستان بازدید کردند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: هر سال بر اساس نیازهای کشور و جامعه، توصیه هایی از سوی رهبر انقلاب صورت می گیرد که اگر گوش ها باز باشد، متوجه می شویم راه حل مشکلات ما هستند.
نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف خبرداد:
نماينده مردم بيرجند، درميان و‌ خوسف در حاشيه بازديد از پست ايمني و سلامت مسافران نوروزي شهرستان زيركوه از لزوم برپایی پست هاي نوروزي هلال احمر خبر داد.
معاون گردشگری و رئیس ستاد مرکز هماهنگی خدمات سفر کشور:
معاون گردشگری و رئیس ستاد مرکز هماهنگی خدمات سفر کشور گفت: خراسان جنوبی طی دو سال گذشته رشد بسیار بالایی در جذب گردشگر داشته است.
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی:
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: در ششمین روز از فروردین ماه 98 آمار میهمانان فرهنگی ستاد اسکان آموزش و پرورش خراسان جنوبی به 74 هزار و 164 نفر روز افزایش یافت.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: مسلمان با بصیرتی که آگاهانه نقشه راه زندگی اش را اینگونه بریزد پیروز است، لذا این راهی که انتخاب کرده اید را با جدیت بپیمایید و در جوانب امر بیش از پیش بر بصیرت خود بیفزایید و این همان راهی است که به منزل می رسد.
آغازین روزهای سال، هرچند با تلاطم سیل و باران،سخت بود و شرایط استان های متعددی از کشور را به چالش کشید، اما میدانی نیز بود برای نمایش خدمت نیروهای بسیج و سپاه که مثل همیشه و این بار بعد از دستور فرماندهی کل قوا و ابلاغیه فرمانده سپاه برای حضور در عرصه، در قلب سیلاب فرو رفتند تا با کمک دیگر نیروها، سیل آرامش را برای شهروندان به ارمغان بیاورند.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین؛
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در بحث استان گلستان تا یکی دو روز دیگر بازسازی ها را شروع می‌کنیم. استان مازندران را از هفته آینده شروع می کنیم. به دلیل اینکه با پدیده رانش زمین مواجه بودیم فعلا استانهایی که امروز بیشترین مشکل را داشتیم، پل دختر در لرستان بود و بخش هایی از سوسنگرد و دشت آزادگان در استان خوزستان است.
در جلسه اضطراری شورای هماهنگی مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی مطرح شد
استاندار خراسان جنوبی گفت: همه دستگاه های امدادی استان تا روز پنجشنبه هفته جاری در حال آماده باش کامل هستند.
در پی وقوع سیل در برخی مناطق کشور صورت گرفت؛
رئیس سازمان بسیج همچنین جان باختن برخی از هموطنان در سیلاب های امروز استانهای سیل زده را تسلیت گفت.
مصاحبه و گفتگو

معاون توسعه و مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی:
رئیس اداره اوقاف و امورخیریه فردوس خبر داد
جانشین رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی: