آب و هواتبلیغات

 تازه های سایت

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اگرچه مشکلاتی برای ما ایجاد کرده اند، اما اگر بی خبری ها به پایان رسد آینده روشنی خواهیم داشت و خواهیم فهمید که نباید به دیگران متکی باشیم.
بازار بیرجند در آخرین روزهای سال در اوج شلوغی قرار دارد و مردم مشغول خرید شب عید هستند.
امام جمعه نهبندان:
امام جمعه نهبندان گفت: استکبار طی این سال‌ها بخشی از افکار عمومی دنیای غرب را با سیاست اسلام هراسی آماده کردند و همفکر کردند لذا تحت تأثیر این سیاست، جنایت تروریستی در نیوزیلند را انجام دادند که در اینجا به سیاست یک بام و دو هوای غربی‌ها میرسیم.
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف وامور خیریه خراسان جنوبی خبر داد
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف خراسان‌جنوبی گفت: همزمان با فرا رسیدن ۱۳ رجب سالروز ولادت امیرالمؤمنین(ع) 35 بقعه متبركه خراسان‌جنوبی میزبان جشن‌های عظیم مردمی خواهند بود.
طی حکمی؛
علي شفيعي معاون برنامه ريزي و هماهنگي امور عمراني فرمانداري شهرستان بشرويه، به عنوان سرپرست فرمانداري شهرستان بشرويه منصوب شد.
طی حکمی از سوی استاندار خراسان جنوبی؛
عليرضا خليلی به عنوان سرپرست معاونت استانداري و فرمانداري ويژه شهرستان طبس منصوب شد.
معاون امور عمرانی استاندار خراسان‌جنوبی تاکید کرد
معاون امور عمرانی استاندار خراسان‌جنوبی گفت: از شهرداری انتظار است کمک کند تا ساختمان جدید به بهره‌برداری برسد چرا که هلال احمر در این خصوص بی توجه نبوده و مجوز های لازم برای ساخت و ساز این پروژه اخذ شده است.
قیمت امروز طلا و سکه در بازار بیرجند؛
هر گرم طلای 18 عیار با قیمت 425 هزار تومان امروز در بازار بیرجند داد و ستد شد که نسبت به روز گذشته افزایش داشته است.
صبح امروز مسئولان و دست اندرکاران گروه جهادی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی تهران با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی وامام جمعه بیرجند دیدار و گفتگو کردند.
امام جمعه مود:
امام جمعه مود گفت: از خیران می‌خواهم در امر مدرسه سازی و تجهیز مدارس این شهر ورود کنند چرا که خیران می‌توانند بستر لازم را برای پیشرفت فکری و فرهنگی آینده سازان فراهم کنند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قاین:
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قاین گفت: 8 بقعه و آستان مقدس امامزاده در این شهرستان میزبان طرح آرامش بهاری است و زائران می‌توانند در ایام نوروز از خدمات این طرح بهره‌مند شوند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه گروه های جهادی از فرصت انقلاب به خوبی استفاده می کنند، گفت: بنده و امثال بنده حسرت می خوریم که این توفیق را نداریم، لذا از شما بسیار قدردانی و تشکرمی کنیم و سلام ما را نیز به دیگر همکارانتان برسانید.
مدیر صندوق بیمه محصولات کشاورزی خراسان‌جنوبی:
مدیر صندوق بیمه محصولات کشاورزی خراسان‌جنوبی گفت:غرامت‌های مربوط به سال زراعی گذشته 189 میلیارد ریال برآورده شده که تا کنونی 152 میلیارد ریال به صورت نقدی یا تهاتر به کشاورزان پرداخت شده و 37 میلیارد ریال از غرامت برآورد شده باقی مانده است.
مديركل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی:
مديركل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی با بیان اینکه 27 مقطع پر تصادف در جاده های استان وجود دارد، گفت: با راهکار کوتاه شامل آشکار سازی با علائم و تجهیزات ایمنی،7 مقطع اصلاح هندسی شده و رفع شده است.
در ایام نوروز تجربه کنید
شهرستان طبس با دارا بودن مکان مذهبی و ظرفیت‌های گردشگری و تاریخی یکی از شهرستان‌های مورد هدف گردشگران داخلی و خارجی در ایام نوروز و تابستان است.