آب و هواتبلیغات

 

 تازه های سایت

پربیننده ترین


مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبر داد
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: دختر مفقود شده در روستای نقنج پس از ۱۶ ساعت توسط نیروهای هلال احمر خراسان جنوبی پیدا شد.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: با تمام قدرت اعلام می‌کنیم تنها گزینه ما در مقابل مستکبران مقاومت فعال است.
30 شهریور ماه؛
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در تیپ مردم پایه سپاه انصارالرضاعلیه‌السلام خراسان‌جنوبی گفت: اجتماع بزرگ بسیجیان خراسان جنوبی با عنوان "لبیک یا خامنه‌ای" 30 شهریور در بیرجند برگزار می‌شود.
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی:
رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی از مسدود شدن مسیر اصفهک خبر داد.
درس اخلاق مدیران
جلسه ماهانه درس اخلاق مدیران دستگاه های اجرایی خراسان جنوبی صبح امروز با سخنرانی آیت الله سیدعلیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بیرجند برگزار شد.
امام جمعه بیرجند
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی با تأکید بر اینکه افراد دارای تفکر سکولاری آسیب‌زا تر از مشرکان برای جامعه هستند، گفت: در طول تاریخ و در حال حاضر نیز افرادی با چنین اندیشه‌هایی برای ملت‌ها و مسلمانان ایجاد مشکل کرده‌اند.
قیمت امروز طلا و سکه در بازار بیرجند؛
امروز هر گرم طلای 18 عیار با قیمت 409 هزار تومان در بازار بیرجند داد و ستد شد.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی از دولت‌مردانی که سینه‌چاک مذاکره با آمریکا بودند و رفع مشکلات را تنها در مذاکرات می‌دانستند به این نتیجه رسیدند که واقعا ارتباط با آمریکا و دل‌بستن به خارج از کشور و برخی از کشورهای اروپایی مشی و سیاستی غلط است.
در دهگردشی از روستاهای نهبندان و سربیشه مطرح شد
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی طی بازدیدی از روستاهای نهبندان و سربیشه در جریان مشکلات این روستاها قرار گرفت.
عضو شورای اسلامی شهر بیرجند مطرح کرد
عضو شورای اسلامی شهر بیرجند گفت: شورای شهر برای حفظ برند بیرجند پاکیزه‌ترین شهر کشور برنامه‌های مختلفی انجام داده که از آن جمله تصویب تاسیس سازمان پسماند است.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مداس خراسان‌جنوبی:
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مداس خراسان‌جنوبی گفت: 13 درصد مدارس استان تخریبی و 48 درصد هم به مقاوم‌سازی نیاز دارد.
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی خبرداد
رئیس پلیس خراسان جنوبی گفت: متاسفانه صبح امروز در تصادف پراید یا اتوبوس راننده پراید جان خود را از دست داد.
معاون محرومیت‌زدایی آستان قدس رضوی نمایندگی خراسان‌جنوبی خبر داد
معاون محرومیت‌زدایی آستان قدس رضوی نمایندگی خراسان‌جنوبی گفت: اولین دوره آموزشی خادمیاران آستان قدس رضوی در سربیشه برگزار می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی با بیان اینکه در استان 11 هزار و 300 دانش آموز تحت حمایت امداد هستند، گفت: در سطح استان حدود 30 هزار دانش آموز نیازمند کمک هستند که اگر هم افزایی بین نهادهای حمایتی باشد می‌توان به تمام دانش آموزان نیازمند کمک کرد.
بازگشایی نماشگاه بوی ماه مهر در خراسان جنوبی، ‌آن هم درست در دقیقه ۹۰ یعنی ۳۱ شهریور به نوعی نوش دارو بعد از مرگ سهراب است که گلایه و نارضایتی اولیای دانش آموزان را برانگیخته است.