آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 87032
تاریخ انتشار: 1397/08/13 - 09:40
مردم بیرجند امروز با حضور با شکوه خود پاسخی محکم به یاوه گویی‌های ترامپ دادند.

به گزارش خاورستان، مردم بیرجند امروز با حضور با شکوه خود پاسخی محکم به یاوه گویی‌های ترامپ دادند.

 

یکی از بیرجندی‌ها در گفت‌و گو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: استقبال مردم همیشه بی‌نظیر است و مردم خراسان‌جنوبی و ایران نشان دادند که همیشه در صحنه هستند.

 

وی افزود: ترامپ ادعا کرده امروز روزی است که تحریم‌های جدیدی آغاز می‌شود اما مردم پرشورتر از همیشه در راهپیمایی شرکت کردند تا بگویند این‌گونه سخنان و حرف‌های پوچ بر ما تأثیری ندارد.

 

این شهروند ضمن تأکید بر این‌که این یاوه‌گویی کار را به جایی نمی‌برد، گفت: امروز همه اقشار آمده‌اند چراکه ما همه در کنار هم مشت محکمی به دهان آمریکا خواهیم زد.

 

یکی دیگر از شهروندان بیرجندی گفت: امسال در راهپیمایی 13 آبان شرکت می‌کنم و به آمریکا می‌گویم از تهدیدهایش هیچ ترسی نداریم.

 

وی تصریح کرد: امروز همه به عشق رهبرشان می‌آیند و روز 13 آبان روزی است که مشت محکمی بر دهان آمریکا می‌زنیم.

 

خانم یعقوب‌پور یکی از شهروندان بیرجندی نیز عنوان کرد: با توجه به رجزخوانی‌هایی که آمریکا نسبت به مردم ایران داشته است ضرورت دارد بیشتر از پیش در صحنه حضور داشته باشیم.

 

وی در ادامه خطاب به رئیس جمهور آمریکا، گفت: ما همراه با آموزش‌های اولیه که به بچه‌هایمان یاد می‌دهیم شعار مرگ بر آمریکا را نیز به آنها آموزش می‌دهیم.

 

یعقوپ‌پور تصریح کرد: به فرموده امام خمینی(ره) هرجا و هر وقت که شرک و کفر است مبارزه نیز است و هر وقت و هر جا که مبارزه باشد ما در صحنه هستیم.

 

وی خطاب به رئیس‌جمهور آمریکا گفت: ما هیچ وقت صحنه را خالی نمی‌کنیم و همیشه در صحنه هستیم و به کمک رهبرمان می‌آییم.

 

خانم اکبری یکی دیگر از شهروندان بیرجندی خطاب به سردمداران آمریکا گفت: تهدیدهای آنها هیچ خللی را در عزم و اراده ما به وجود نمی‌آورد و ما پرشورتر و بهتر در راهپیمایی شرکت می‌کنیم.

 

وی به سخنان مقام معظم رهبری که در جمع دانش‌آموزان فرمودند" دشمنی با آمریکا را فراموش نکنید" اشاره کرد و گفت: من دو فرزند دانش‌آموز دارم و آنها را آوردم تا به آنها آموزش بدهم که تا قیام قیامت شعار مرگ بر آمریکا را بدهیم و ان‌شاءالله با نابودی آمریکا همراه باشد.

 

اکبری افزود: تا زمانی که مبارزه علیه اسلام و آرمان‌های انقلاب باشد ما در صحنه دفاع هستیم و پشتیبان آرمان‌های انقلاب هستیم.

 

وی تصریح کرد: تحریم‌های آمریکا علیه ایران هیچ تأثیری ندارد و باعث می‌شود که شعار ما می‌توانیم را تفسیر کنیم.

 

این شهروند ادامه داد: هر کسی می‌تواند باید در این راهپیمایی شرکت کند تا جوابی به یاوه‌گویی‌های رئیس جمهور آمریکا بدهد.

 

انتهای پیام/140

 

 

 نظر شما