آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 86499
تاریخ انتشار: 1397/07/12 - 11:44
بسیجیان شرکت‌کننده در گردهمایی بزرگ اقتدار عاشورایی مطرح کردند
رزمایشِ اقتدار صلابت ملت ایران را نشان داد/ زودتر از 13 آبان برای تجدید عهد و پیمان آمدیم
بسیجیان خراسان جنوبی بار دیگر با حضور مقتدرانه خود در رزمایش اقتدارعاشورایی حضرت محمد رسول الله (ص)2 صلابت خود را به رخ جهانیان کشیده و سیلی محکمی بر دهان استکبار زدند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، بار دیگر بسیجیان سراسر کشور در رزمایش اقتدار سپاهیان عاشورایی حضرت محمد رسول الله (ص) 2 حاضر شده و اقتدار خود را به رخ جهانیان و مستکبران کشیدند.

 

رزمایش اقتدار سپاهیان حضرت محمد رسول الله (ص)2 همزمان با سراسر کشور امروز صبح با حضور 20 هزار بسیجی خراسان جنوبی در محل ورزشگاه آزادی بیرجند با حضور 150 گردان سازمان یافته و اقشار مختلف بسیجی برگزار شد.

گردهمایی بزرگ "اقتدار عاشورایی" بسیجیان خراسان جنوبی

در ابتدای آغاز رزمایش، پخش سخنرانی مقام معظم رهبری در جمع بسیجیان در ورزشگاه آزادی تهران، شور و حال خاصی به فضای ورزشگاه آزادی بیرجند داده بود و هم‌خوانی سرود حماسی توسط بسیجیان شور رزمایش اقتدار را مضاعف کرد.

 

رزمایش اقتدار، صلابت ملت ایران را نشان داد

افخمی یکی از خواهران حاضر در رزمایش در گفت‌وگو با خاورستان، اظهار کرد: حضور گسترده بسیجیان در رزمایش امروز همان گونه که نام این رزمایش اقتدار عاشورائیان است، نشان دهنده اقتدار و صلابت بسیج است.

 

وی با بیان این‌که این اقتدار ما مشت محکمی بر دهان استکبار است، گفت: آمریکا، اسرائیل و همه ایادی بدانند که ما تاکنون پای نظام و آرمان‌های امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری ایستاده‌ایم و بعد از این نیز ایستادگی خواهیم کرد.

 

این خواهر بسیجی عنوان کرد: حضور ما سیلی محکمی بر دهان بدخواهان نظام است و بار دیگر اقتدار ملت بزرگ ایران را به رخ دشمنان نظام کشیدیم.

 

گردهمایی بزرگ "اقتدار عاشورایی" بسیجیان خراسان جنوبی

تا آخر ایستاده‌ایم/ زودتر از 13 آبان برای تجدید عهد و پیمان آمدیم

رحیمی یکی دیگر از خواهران بسیجی حاضر در محل رزمایش اقتدار عاشورائیان سپاهیان حضرت محمد رسول الله (ص)2 در گفت‌وگو با خاورستان، اظهار کرد: حضور من و سایر بسیجیان در این رزمایش نشان‌دهنده آن است که ما پیرو ولی فقیه بوده و خواهیم بود.

 

وی با بیان این‌که برای تجدید عهد و پیمان با امام خمینی (ره)، شهدا، آرمان‌های امام و مقام معظم رهبری در این رزمایش شرکت کرده‌ام، گفت: آمده‌ام تا به رهبرم بگویم ما تا آخر ایستاده‌ایم.

 

وی با بیان این‌که دشمنان ادعای بی‌پایه و اساسی داشته‌اند و اعلام کردند اجازه نخواهد داد ملت ایران 13 آبان را جشن بگیرند! اظهار کرد: زودتر از 13 آبان برای تجدید عهدوپیمان با مقام معظم رهبری آمدیم.

گردهمایی بزرگ "اقتدار عاشورایی" بسیجیان خراسان جنوبی

تحریم و گرانی بر عزم و اراده ما هیچ تأثیری ندارد

این خواهر بسیجی اظهار کرد: حضور ما در این رزمایش نشان می‌دهد که مردم در هر موقعیت و شرایطی که جامعه دارد به ویژه در این شرایطی که گرانی است و تحریم‌هایی که می‌گویند بدتر خواهد شد، چشم و گوش مردم به سمت ولی فقیه است و هر چه که مقام معظم رهبری بگویند به آن عمل می‌کنند. تحریم و گرانی بر عزم و اراده ما هیچ تأثیری نداشته و نخواهد داشت.

 

وی خطاب به دشمن گفت: دشمن، دیدی که ما بار دیگر مشت محکمی بر دهانت زدیم؟

 

بسیج در پیروزی‌های کشور نقش بسزایی داشته است

ابراهیمی یکی دیگر از خواهران بسیجی حاضر در این رزمایش به خبرنگار ما گفت: حضور بسیجیان در این رزمایش، نشان دهنده اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است.

 

وی عنوان کرد: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی و 8 سال دفاع مقدس همان‌گونه که بسیجیان حضور و در پیروزی‌های این کشور نقش مهمی داشتند امروز نیز حضور حداکثری بسیجیان و مردم نشان آن است که پای انقلاب و آرمان‌های آن ایستاده و خواهند ایستاد.

 

این خواهر بسیجی گفت: حضور بسیجیان باعث ایجاد ترس و رعب در بین دشمنان نظام شده و دشمنان نیز می‌دانند که بسیج همیشه و همه‌جا در صحنه حضور داشته و پس از این نیز پای آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد ماند.

 

گردهمایی بزرگ "اقتدار عاشورایی" بسیجیان خراسان جنوبی

 

علی احمدی از بسیجیان شرکت‌کننده در این گردهمایی گفت: ما رهروان راه امام حسین علیه‌السلام و فرزندان امام خمینی رحمه‌الله‌علیه هستیم. ما خون حسینی در رگ داریم. آمده‌ایم با امام خامنه‌ای تجدید پیمان کنیم و تا آخرین قطره خون پای انقلاب اسلامی ایستاده‌ایم.

 

یکی دیگر از بسیجیان حاضر در این رزمایش نیز به خبرنگار ما گفت: پیام ما به استکبار این است که باید بفهمند ملت ایران زیر بار نوکری هیچ ابرقدرتی نخواهد رفت.

 

انتهای پیام/127/ 11/ 4

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
گردهمایی بزرگ "اقتدار عاشورایی" بسیجیان خراسان جنوبی
گردهمایی بزرگ "اقتدار عاشورایی" بسیجیان خراسان جنوبی
گردهمایی بزرگ "اقتدار عاشورایی" بسیجیان خراسان جنوبی
گردهمایی بزرگ "اقتدار عاشورایی" بسیجیان خراسان جنوبی
گردهمایی بزرگ "اقتدار عاشورایی" بسیجیان خراسان جنوبی


نظر شما