سرویس: اجتماعی کد خبر: 68894 ۰۹:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۹

اختصاصی خاورستان /

پرداخت هزینه درمان برادر خانم فرماندار نهبندان از حساب مددکاری بیماران نیازمند بیمارستان !

پس از اینکه برادر خانم فرماندار نهبندان در بیمارستان شهید آتشدست نهبندان مورد عمل جراحی قرار می گیرد مبلغی که می خواهد ایشان پرداخت کند از حساب مددکاری کم می‌شود.

پرداخت هزینه درمان برادر خانم فرماندار نهبندان از حساب مددکاری بیماران نیازمند بیمارستان !

به گزارش خبرنگار خاورستان، بنابر گزارشات مردمی و همچنین اعتراض برخی از مردم نهبندان در گروه های شبکه های اجتماعی نسبت به هزینه کرد از صندوق بیماران نیازمند بیمارستان شهید آتشدست نهبندان برای افراد خاص ،  خاورستان سعی کرد این موضوع را پیگیری کند .

بنابر اخبار واصله " نظامی موظف " برادر خانم نظافت فرماندار نهبندان ابتدای سال جاری در بیمارستان شهید آتشدست نهبندان بستری شده و مورد عمل جراحی قرار می‌گیرد که هنگام تسویه حساب  مبلغ 115 هزار تومان سهم بیمار می‌شود که باید توسط بیمار پرداخت کند اما این مبلغ اندک نیز توسط این بیمار خاص پرداخت نشده و با دستور رئیس بیمارستان از حساب مددکاری بیمارستان پرداخت گردیده است

 

یک منبع آگاه در گفتگو با خبرنگار خاورستان،  این موضوع را تایید کرد گفت: در تاریخ 25 فروردین 95 آقای نظامی موظف برادر خانم نظافت فرماندار نهبندان به منظور انجام امور درمانی خود مدتی در بیمارستان شهید آتشدست نهبندان بستری بوده اما پس از ترخیص هزینه کرد سهم بیمار برای پرداخت به صندوق بیمارستان مبلغ ناچیزی در حدود 115 هزار تومان می شود که می بایست بیمار پرداخت کند . اما این سهم کوچک را نیز بیمار پرداخت نکرده و از صندوق مددکاری بیمارستان که برای هزینه بیماران نیازمند و مستضعف که در شهرستان نهبندان کم نیستند پرداخت گردیده است .

وی تاکید کرد : این اقدام به دستور آقای دکتر داوود اعتماد یکی از مسئولین بیمارستان انجام شده است

 

دکتر داوود اعتماد، در گفتگو با خبرنگار خاورستان، گفت: آقای نظامی موظف برادر خانم فرماندار نهبندان پس از انجام عمل جراحی به من مراجعه و گفتند استطاعت مالی و شغل ندارد .

 

وی ادامه داد: از مددکاری کمک گرفتیم تا پرداخت از طریق مددکاری انجام شود که مبلغ 115 هزار تومان از حساب مددکاری کم شد.

 

رئیس وقت بیمارستان آتش دست نهبندان تاکید کرد: برادر خانم فرماندار زمانی که به من گفتند ندارند من، مدیر داخلی و مددکاری تشخیص دادیم از حساب مددکاری این پول، پرداخت شود.

 

اعتماد در ادامه گفت: مسئولان بیمارستان این تشخیص را داده ایم که می شود از وی از مددکاری کمک بگیرد .

 

داوود اعتماد  همچنین ادعا کرد : وی درابتدا خود را به عنوان برادر خانم فرماندار نهبندان معرفی نکرد و من بعدها متوجه شدم ایشان برادر خانم فرماندار نهبندان هستند.

 

البته شاید دکتر اعتماد بنابر اظهارات خودش از هویت اصلی این شخص خبر نداشته اما بنابر تحقیقات خبرنگار خاورستان در نهبندان ،  برخی دیگر ازمسئولین دیگر بیمارستان نسبت به این امر اطلاع کافی داشته و حتی پرداخت هزینه اندک برادرخانم فرماندار باعث اعتراض تعدادی از مسئولین و پرسنل بیمارستان گردیده است .

در بررسی ابعاد این ماجرا ، بعید به نظر می رسد که خانواده فرماندار نهبندان از بیماری برادر خانم ، بی خبر بوده باشند و حتی اگر این احتمال ضعیف را بپذیریم که شخص مذکور هم قادر به پرداخت نبوده این هزینه ها می توانست از طریق فرماندار نهبندان پرداخت گردد اما گویا این افراد اعم از برادر خانم فرماندار و خانواده وی  حتی حاضر به پرداخت هزینه اندک 115 هزار تومان از جیب خود نشده و خواسته اند این هزینه اندک ، که قطعا در حد استطاعت آنها بوده از جیب صندوق بیماران نیازمند بیمارستان شهید آتشدست نهبندان پرداخت گردد

گفتنی است  بخش قابل توجهی از ساکنان شهرستان محروم نهبندان را افراد نیازمند و محروم تشکیل می دهند و صندوق مددکاری اجتماعی تنها بیمارستان شهرستان نهبندان همیشه مورد رجوع این افراد بوده است و حتی گاهی بنابر اظهارات مسئولان به دلیل کثرت تقاضا ، قادر به تأمین هزینه های درمانی همه این بیماران نیازمند نیستند و دست به دامان برخی موسسات خیریه دیگر می شوند .

قابل ذکر است مدارک و مستندات موجود در این خصوص نزد پایگاه خبری تحلیلی خاورستان  محفوظ بوده و در صورت انکار مسئولان امر منتشر خواهد گردید .

 


نظرات بازدیدکنندگان

شهروند دلسوز
۱۰:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۰

جناب آقاي خسروي مدير مسئول محترم خاورستان با سلام و احترام و ضمن تشكر از بيانات واقع بينانه حضرتعالي اگر گزارشي در خصوص استفاده ايشان (برادر خانم فرماندار نهبندان)از ماشين شخصي فرمانداري و يك طبقه از منزل مسكوني فرمانداري و... تهيه ودرج نماييد مردم زجر كشيده نهبندان بيشتر قدر بدان شما خواهند بود.


ناشناس
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۹

امیدوارم مسوولین بیمارستان برای نیازمندان واقعی(بدون رانت)هم اینقدرزود به نتیجه برسند


ناشناس
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۹

هردم ازاین باغ بری میرسد امیداست استاندارمحترم دستور پیگیری صادرفرمایند


کلید
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۹

اینا آمده اند خوب بیت المال رو به یغما ببیرند قصدشان خدمت نیست فقط آمده اند حال کنند با بیت المال گندش بعدا در خواهد آمد


شهروند دلسوز
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۹

اي كاش از ريخت وپاشهاي كه براي تزيين طبقه دوم خانه از جيب مردم و حق سكوت استفاده كردن و يك طبقه از منزل فرمانداري كه در اختيار برادر خانم فرماندار و ماشين دولتي فرماندار و... كه در اختيار ايشان هست هم گزارشي تهيه مي شد.در صورتيكه متاسفانه حساب و كتابي نيست.


ناشناس
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۹

الان چيه اينا؟فكركردم چند صدميليون تومانه اگر هم صحت داشته باشه متاسفانه از نگاه غلط هديه و تعارفات هست كه ربطي به اين دولت واون دولت هم نداره ...


نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب