نمایش 1 - 10 از 1537
آنچه در جلسه شورای شهر بیرجند گذشت؛
امروز در جلسه شورای شهر بیرجند مسائل و مشکلات حوزه گردشگری مورد بررسی قرار گرفت که مهمترین خبر خوب برای رونق گردشگری در استان راه اندازی شرکت توسعه گردشگری احیای میراث کویر بود.
در پی بازدید از پروژه‌های عمرانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی مطرح شد
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در شورای اسلامی ظهر امروز به همراه مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی و معاون امور هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی و خبرنگاران از پروژه های عمرانی این اداره سرکشی کردند.
در شورای هماهنگی ترافیک استان مطرح شد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: هر کسی که زمینی گرفته باید تعیین تکلیف کند در غیر اینصورت باید زمین را تحویل دهد و لازم است که زمین های بیت المال که رها شده نیز تعیین تکلیف شوند.
گزارش؛
آزاد شدن برخی تعرفه‌ها یا عدم ارائه برخی خدمات به بیمه‌شدگان بیمه سلامت در برخی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی مدت‌ها است که این بیماران را با مشکلاتی روبه رو کرده است.
گزارش خبری؛
توسعه بیمارستان اول و یا توسعه بیمارستان دوم قاین در حال کارشناسی روی میز مسئولان وزارت بهدشات است که امیدواریم نتیجه آن رفع مشکلات درمانی مردم این شهرستان باشد.
در نشست مجمع نمایندگان مجلس مطرح شد
رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی گفت: درباره کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش استان ما واقعا با مشکل مواجه هستیم که حتما این را در کمیسیون آموزش و پرورش و مجلس مطرح خواهیم کرد.
حاشیه‌های سفر وزیر جهادکشاورزی به خراسان جنوبی؛
وزیر جهادکشاورزی 18 تا 20 آبان‌ماه‌جاری به خراسان جنوبی سفر کرد که این سفر حاشیه‌هایی داشت که سخنان صریح کشاورز طبسی خطاب به وزیر، از آن جمله است.
در فاصله چند روز مانده به اتمام مهلت قانونی؛
عده‌ای از زمان تصویب قانون قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان با عناوین و تبصره‌های مختلف سعی در ابقای خود در مسئولیت‌ها داشتند و حاضر به ترک جایگاه خود نبوده‌اند اما الزام اجرای اصلاح این قانون باعث شد تا پس از مهلت تعیین شده که روزهای پایانی آبان‌ماه سال جاری است به مذاق این افراد خوش نیاید.
در پی عدم نظارت کافی صورت می‌گیرد
با توجه به هم‌مرزبودن استان خراسان جنوبی با کشور افغانستان، کشفیات سوخت قاچاق 16 برابر در این استان افزایش یافته است که سود 20 برابری را نصیب قاچاقچی می‌کند.
گزارش/
خشکسالی‌های ۲۰ ساله، آفات، سرما دست به دست هم داده تا امسال زیان جبران‌ناپذیری به زرشک‌کاران خراسان جنوبی وارد شود.

صفحه‌ها