نمایش 1 - 10 از 1624
گزارش؛
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی با اشاره به اجرای طرح آرامش بهاری در 55 بقعه استان، گفت: امسال طرح آرامش بهاری در استان نسبت به سال‌های گذشته پرشورتر در حال برگزاری است و مردم نیز با توجه به نشاط معنوی این طرح و برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی، استقبال چشمگیری از این طرح دارند.
حال و هوای معنوی نوروز امسال؛
ولادت حضرت علی (علیه‌السلام)که خود بهار امامت و ختام جهالت است، حال و هوای با صفای نوروز باستانی امسال را رنگ‌و‌بوی معنوی داده و در مردم شورمضاعفی گشته است.
گزارشی از بازار و قیمتها در آستانه سال جدید؛
مردم در حالی سال 97 را با همه مشکلات اقتصادی بدرقه می‌کنند که قیمت‌ها همچنان بالا است و قدرت خرید را در آستانه سال جدید کاهش داده است.
در ایام نوروز تجربه کنید
شهرستان طبس با دارا بودن مکان مذهبی و ظرفیت‌های گردشگری و تاریخی یکی از شهرستان‌های مورد هدف گردشگران داخلی و خارجی در ایام نوروز و تابستان است.
هفت سین؛
کارشناس مردم شناسی خراسان‌جنوبی با اشاره به فلسفه وجودی سفره هفت سین، گفت: آنچه که در منطقه‌ خراسان معمول بوده سفره‌ای به نام سفره عید بوده که به مرور به سفره هفت سین تبدیل شده است.
در نشست صمیمی خبرنگاران با استاندار خراسان‌جنوبی مطرح شد
اولین نشست صمیمی خبرنگاران با استاندار خراسان‌جنوبی پس از انتصابش به منظور پیگیری مشکلات آنها برگزار شد.
گزارش/
فرمانده نیروهای انتظامی خراسان‌جنوبی گفت: با افراد و خودروهایی که قصد هنجار شکنی برای چهارشنبه پایان سال را دارند برخورد قانونی خواهد شد و ایام نوروز مهمان پلیس خواهند بود.
گزارشی در خصوص شعار سال 97؛
در سال جاری که به نام حمایت از کالای ایرانی نام‌گذاری شده است مدیران خراسان‌جنوبی نسبت به تحقق شعار سال و خرید کالای ایرانی تلاش کردند.
در سومین جلسه ستاد خدمات سفر شهرستان بیرجند مطرح شد
فرماندار بیرجند گفت: کمبودهای اماکن تفریحی و تاریخی شهر بیرجند تا قبل از ایام نوروز برطرف شود.
حاشیه نگاری خاورستان از سفررئیس سازمان برنامه و بودجه به خراسان‌جنوبی:
رئیس سازمان برنامه و بودجه در سفری دو روزه به خراسان‌جنوبی سفر کرد و در شورای برنامه ریزی و توسعه استان شرکت کرد.

صفحه‌ها