نمایش 1 - 10 از 1724
گذری بر جاذبه‌های گردشگری و تاریخی شهرستان سربیشه
شهرستان سربیشه با داشتن اماکن زیارتی، تفریحی و جاذبه‌های گردشگری یکی از شهرستان‌های مورد هدف گردشگران داخلی و خارجی در ایام عید و تابستان است.
در میزگرد تصادفات جاده‌ای مطرح شد/ قسمت دوم
در میزگرد تصادفات جاده‌ای براهمیت فرهنگ سازی برای کاهش تصادفات جاده‌ای تاکید و یکی از دلایل پنهان تصادفات گران بودن قطعات خودروها عنوان شد.
در میزگرد تصادفات جاده‌ای مطرح شد/ قسمت اول
در میزگرد تصادفات جاده‌ای دلیل اصلی تصافات عامل انسانی مطرح شد به گونه‌ای‌که بیش از 90 درصد دلیل تصادفات جاده‌های استان ناشی از خطای انسانی است.
گزارش خبری؛
پس از تخریب دیوار پادگان 04 بیرجند برای تعریض خیابان، اکنون ارتش به مصوبه شورا عمل نکرده و قصد احداث مغازه تجاری در این اراضی را دارد.
حاشیه نویشی خاورستان از شورای مدیریت بحران استان:
پیش از ظهر امروز جلسه شورای مدیریت بحران استان به مدت سه ساعت با حضور بسیاری از مدیران دستگاه های اجرایی استان برگزار شد که با حواشی همراه بود.
فرمانداران خراسان جنوبی مطرح کردند
فرمانداران خراسان جنوبی در شورای مدیریت بحران استان به مشکلات آبرسانی سیار در روستاهای استان اشاره کرده و خواستار رفع مشکلات شدند.
گزارش خبری؛
اهالی محله معصومیه بیرجند از نبود ورودی برای خیابان شهید شهاب و عبور مردم از مسیر خاکی برای رسیدن به این خیابان گلایه کردند.
براساس گزارش مرکز آمار ایران، نرخ بیکاری طی بهار امسال در خراسان‌جنوبی افزایش و مشارکت اقتصادی کاهش یافت.
گزارش خاورستان؛
سالانه شاهد تلفات جانی زیادی در جاده های کشور و خراسان‌جنوبی به دلیل تردد شترها در جاده‌های اصلی هستیم و متأسفانه اقدام خاصی برای حفظ جان مسافرانی که از این جاده ها عبور می‌کنند و شترهای سرگردان در بیابان‌ها که گاهی در مسیر جاده در حرکت‌اند انجام نشده که نیاز به توجه دارد.
در میزگرد تخصصی حجاب و عفاف مطرح شد
تاثیر فضای مجازی و شبکه‌های ماهواره‌ای در مسئله حجاب، چگونگی وضعیت حجاب در خراسان جنوبی، ارزیابی اوضاع حجاب در دانشگاه‌ها و پیشرفت یا پسرفت حجاب در سال‌های اخیر از جمله موضوعاتی بود که در میزگرد تخصصی خاورستان با موضوع حجاب و عفاف و با حضور اساتید، مسئولان و دانشجویان برگزار شد.

صفحه‌ها