نمایش 1 - 10 از 1590
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی در مراسم روز سربیشه مطرح کرد
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه ملی آبرسانی از دریای عمان با اعتبار 3 میلیارد یورو تصویب شد که با عاملیت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در سال‌های آتی آب شیرین با قیمت مناسب به منطقه خواهد رسید.
گزارش/
بیمارستان تامین اجتماعی حضرت ابوالفضل علیه‌السلام بیرجند علی‌رغم داشتن دستگاه سونوگرافی از داشتن پزشک رادیولوژیست محروم بوده که این موضوع باعث گلایه شهروندان شده است.
گزارش/
دفتر نمایندگی وزات امور خارجه در بیرجند آبان‌ماه سال 1393 افتتاح شد اما پس از گذشت 4 سال در سه نوبت مدیر آن تغییر کرد و هم‌اکنون که بیش از 11 ماه از رفتن آخرین مسئول آن می‌گذرد، این دفتر مسئول ندارد و تقریبا تعطیل شده است.
مدیرکل دامپزشکی خراسان جنوبی:
مدیرکل دامپزشکی خراسان جنوبی با بیان این‌که شیر در استان خام فروشی می‌شود و هیچ ارزش‌افزوده‌ای ندارد، گفت: روزانه ۱۳۰ تن شیر تولید می‌شود که از این میزان ۸۰ تن به‌صورت خام از استان خارج می‌شود.
گزارش/
جهت تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری یعنی تودهنی‌زدن به دشمن لازم است به صورت تهاجمی در فضای مجازی حضور یافت.
تیشه‌ برریشه تولیدات خراسان جنوبی
خراسان جنوبی به رغم داشتن رکوردهای ملی و جهانی در تولید محصولات کشاورزی اما بهره چندانی از ارزش افزوده محصولاتش نبرده و همچنان فراوری در سایه غفلت قرار گرفته است.
حاشیه نگاری خاورستان ازکارگروه عمران و امور نمایشگاه های ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی؛
کارگروه عمران و امور نمایشگاه‌های ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی صبح امروز با حواشی جالبی برگزار شد.
در سفر سه روزه استاندار خراسان‌جنوبی به نهبندان مطرح شد
استاندار خراسان‌جنوبی در سفربه شهرستان نهبندان از مشکلات این شهرستان از نزدیک آشنا شد و خبر بازگشایی به زودی بازاراچه دوکوهانه را به مردم این شهرستان داد.
گزارش/
هفته گذشته مراسم قدرشناسی از زحمات یکساله شهردار قاین در صورتی برگزار شد که گلایه‌های مردم از شهردار بیشتر از کارهای انجام شده طی یکسال است.
حاشیه نگاری خاورستان از شورای مسکن مهر خراسان‌جنوبی؛
شورای مسکن خراسان جنوبی درحالی‌که برای به پایان رسیدن این پروژه در سال جاری تشکیل شده بود با حواشی به پایان رسید.

صفحه‌ها