نمایش 1 - 10 از 1672
گزارش؛
در ایام ماه مبارک رمضان سنت زیبا و دیرینه گلریزان و جشن آزادی زندانیان جرائم غیرعمد برگزار می‌شود که در این راستا بسیاری از زندانیان جرائم غیرعمد به آغوش خانواده باز می‌گردند.
در ستاد بازآفرینی شهری شهر بیرجند مطرح شد
رئیس اداره بازآفرینی شهرداری بیرجند گفت: تاکنون برای مناسب سازی و احداث پیاده راه خیابان جمهوری از میدان امام خمینی (ره) تا سه راه اسدی 2 میلیارد تومان اعتبار هزینه شده و برای تکمیل آن به 5 میلیارد تومان اعتبار دیگر نیاز است.
درنشست شهرداران با معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان‌جنوبی مطرح شد
شهرداران در نشستی با معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری خراسان‌جنوبی مشکلات حوزه شهرداری‌ها را مطرح کرده و درخواست پیگیری مشکلات و همچنین مصوبات سفر استاندار به شهرستان‌ها را داشتند.
حواشی سفر وزیر راه و شهرسازی به خراسان‌جنوبی؛
سفر وزیر راه و شهرسازی به خراسان جنوبی در حالی انجام شد که بازهم وعده کلنگ‌زنی راه‌آهن محقق نشد و بار دیگر، این وعده به آینده موکول شد.
در کارگروه سلامت و امنیت غذایی خراسان جنوبی مطرح شد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی گفت: امیدوارم برای به نتیجه رسیدن اهداف طرح بسیج ملی کنترل فشارخون بالا همه مشارکت داشته باشند.
حاشیه نگاری خاورستان از مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان‌جنوبی:
پیش از ظهر امروز مراسم تکریم و معارفه رئیس سازمان برنامه و بودجه خراسان جنوبی برگزار شد مراسمی که با گریه رئیس سابق سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان همراه بود.
گزارش/
نانوایان به افزایش 10 درصدی قیمت نان معترض هستند و معتقدند که قیمت نان از سال 1393 تاکنون ثابت مانده است و با توجه به تورم و افزایش هرساله هزینه‌های جانبی لازم است که بعد از چند سال قیمت این ماده خوراکی بیشتر افزایش یابد.
علی نوفرستی
اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی در حالی جوابیه‌ای در خصوص گزارش خاورستان، ارسال کرد که این اداره کل شاخصه تعیین نرخ بیکاری را بیان نکرد.
با وجود وعده‌های مکرر دولت برای ایجاد یک میلیون و ۳۳ هزار شغل در سال ۹۷، اما گزارشات رسمی از تحقق نصف این وعده و فاصله ۵۷۰ هزار شغل با تعهد ایجاد شده دارد.
گزارش/
سیاسی‌کاری و عملکرد یکی از مدیران آموزش و پرورش یکی از شهرستان‌های خراسان جنوبی اعتراض مردم را در برداشته است و مردم خواهان برکناری وی هستند.

صفحه‌ها