نمایش 1 - 10 از 1780
سرپرست مخابرات منطقه خراسان جنوبی خبرداد
سرپرست مخابرات منطقه خراسان جنوبی گفت: حذف قوض کاغذی از ابتدای مهرماه اجرا خواهد شد و این کار با هدف کاهش هزینه ها ، حفظ محیط زیست و پیشرفت در فعالیت های غیرحضوری است.
بازگشایی نماشگاه بوی ماه مهر در خراسان جنوبی، ‌آن هم درست در دقیقه ۹۰ یعنی ۳۱ شهریور به نوعی نوش دارو بعد از مرگ سهراب است که گلایه و نارضایتی اولیای دانش آموزان را برانگیخته است.
آنچه در جلسه بیش از سه ساعت و نیمه معاونت امور عمرانی استانداری خراسان‌جنوبی گذشت؛
کارگروه زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست استان پیش از ظهر امروز در محل سالن جلسات معاون عمرانی استاندار خراسان‌جنوبی برگزار شد در این جلسه از 52 طرح ارائه شده 21 طرح از دستور کار جلسه خارج شد.
گزارشی از پشت پرده جنجال سازی های اخیر توسط خانم نماینده؛
پروانه سلحشوری که با توئیت های جنجالی خود در حوزه زنان شناخته می شود یک نیمه پنهان دیگری نیز دارد که در بریده آگهی های روزنامه ها می توان آنرا دید.
گزارش/
با احداث و تکمیل جاده خوسف نایبند، مسیر فعلی بیرجند یزد که در قالب کریدور ماهیرود یزد قرار دارد، کوتاه می‌شود و این به پیشرفت منطقه کمک می‌کند.
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان‌‌جنوبی مطرح کرد
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان‌‌جنوبی گفت: در سطح استان یک هزار و 7 هکتار بافت فرسوده داریم که بیشترین هکتار مربوط به مرکز استان است.
استاندار خراسان جنوبی گفت: ۵۰ مصوبه در راستای توسعه شهرستان سربیشه در زمینه‌های مختلف آموزشی، زیرساخت‌ها، تامین آب و مشکلات حوزه تولید ابلاغ می‌شود.
در اولین جلسه ستاد مدیریت بحران شهر بیرجند مطرح شد
مدیر پدافند غیرعامل شهرداری بیرجند گفت: پارک جنگلی بیرجند با وسعت 40 هکتار جهت اسکان اضطراری شهروندان در نظر گرفته شده است و در حال حاضر در مرحله اجرایی قرار دارد.
گزارش/
علی‌رغم ارائه مدارک مورد نظر از طرف دانشگاه علوم پزشکی بیرجند برای ساخت بیمارستان محلی شمال شهر تاکنون راه و شهرسازی زمین با کاربری درمانی را واگذار نکرده است.
گزارش خبری؛
دولتی‌ها پرونده پروژه های هفته دولت را با پروژه های بخش خصوصی پرکردند و به افتتاح روکش آسفالت در همه شهرستان ها پرداختند.

صفحه‌ها